EmocjonalnaMagda

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

EmocjonalnaMagda

przez EmocjonalnaMagda 17 cze 2014, 15:23
Witam.
Jak już zapewne zauważyliście, mam na imię Magda. Wolałabym tu pozostać anonimowa, chociaż w pewnym stopniu. Jeśli chcecie cokolwiek o mnie wiedzieć, zapoznać się, możecie śmiało pisać odpowiedzi do tego wątku. Postaram się jak najszybciej odpisać. Jeśli chodzi i mój problem, ciężko mi cokolwiek z siebie wydusić. Z jednej strony potrzebuję wygadania się komuś, nawet obcemu, a z drugiej wolałabym by był to ktoś znajomy, ktoś kto mnie już zna, bym nie musiała się silić i wszystkiego opowiadać od początku. Wiem, ciężka sprawa i ciężko to zrozumieć, ale jednak oczekuję tego od was, że mnie zrozumiecie.
Jedyne miejsce, gdzie mogę się wygadać, wyżalić...
http://magdakolodziejczyk.blogspot.com/

:)

EmocjonalnaMagda

przez Kontrast 17 cze 2014, 15:32
Cześć:) Czyli chciała byś pogadać ale nie otwierać się emocjonalnie? No bo anonimowa nie będziesz, podając imię i nazwisko i link do bloga.
Opowiadanie o sobie i swoich złożonościach to dość trudna sprawa, lecz na pewno znajdziesz tu kogoś z wspólnym ,,,mianownikiem'' kto cie zrozumie.Pozdrawiam
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

EmocjonalnaMagda

przez EmocjonalnaMagda 17 cze 2014, 15:50
Ojć, właśnie teraz to zauważyłam, że ten adres bloga 'pogryzł się' trochę z tym co napisałam ;-) Czy ja wiem, jeśli byłby ktoś taki kto by mnie wysłuchał, wsparł, pomógł, chętnie bym się nawet otworzyła emocjonalnie, choć nie wiem czy potrafię...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

EmocjonalnaMagda

przez Kontrast 17 cze 2014, 16:15
EmocjonalnaMagda, To takie lekkie ostrzeżenie:) Natura takich forów jest taka, że nie należy raczej podawać danych, jeśli nie jesteśmy, nazwijmy to ,,ekspertem''. Lepiej napisać to co nas naprawdę gryzie pod jakimś ,,Pawłem, Anią'' niż mijać się z prawdą, w celu nie dopisania tych słabostek do mych personaliów. Można bardziej osobisty kontakt rozwijać na priwach, jak się już komuś zaufa. Kogoś na pewno znajdziesz, sporo tu wrażliwych ludzi z podobnymi problemami.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

EmocjonalnaMagda

przez Łapa 17 cze 2014, 18:23
Witaj :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

EmocjonalnaMagda

przez monk.2000 17 cze 2014, 18:31
Cześć Magda. Spróbuj się wygadać. Co jest twoim problemem największym, że weszłaś na to forum? Jest coś co lubisz robić i n prawdę ci sprawia przyjemność? Jak życie w społeczeństwie? Odnajdujesz się?
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

EmocjonalnaMagda

przez Olmici 18 cze 2014, 10:48
Witaj.
Szukaj światła w morzu cieni ...

EmocjonalnaMagda

przez EmocjonalnaMagda 01 lip 2014, 21:02
monk.2000 napisał(a):Cześć Magda. Spróbuj się wygadać. Co jest twoim problemem największym, że weszłaś na to forum? Jest coś co lubisz robić i n prawdę ci sprawia przyjemność? Jak życie w społeczeństwie? Odnajdujesz się?

Cześć,
Moim największym problemem są moje myśli, to że duszę wszystko w sobie, wybucham niepostrzeżenie, obsesja na punkcie "wszystko-równo-od-linijki-jak coś-będzie-źle-to-wielka-agresja". Lubię pisać. W zeszycie/pamiętniku co mnie gryzie. Przyjemność ogromną sprawia mi zabawa z moim synkiem. Uwielbiam śmiać się, tańczyć z Nim, wariować.

Sortuj wg