Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez AnnoyTheVoid 19 sty 2014, 21:33
Witam, mam 22 lata, całe moje życie to bagno. Nie wiem dokładnie jakie mam choroby a jakie już minęły. Na pewno to coś w rodzaju nerwicy, depresji i głębokie uzależnienia. Rodzice przekazali mi negatywne wzorce, społeczeństwo je utrwaliło i pogłębiło. Od kilku lat próbuję zmienić swoje życie ale nie wiem czy to nie jest tylko iluzja zmiany a nic się nie zmienia naprawdę. Czasami bywało lepiej czasami prawdziwe piekło. Teraz jest lepiej natręctwa odpuściły ale wciąż to nie jest życie, szczęście i wolność. Czasami mam przebłysk na chwilę takiego uczucia: na niczym szczególnie mi nie zależy, nie ma strachu, nie ma tak naprawdę nic, tylko spokój. A tak zawsze w umyśle tkwi strach, przed czymkolwiek: praca, rozmowa itp. Nie jest to silny strach tak jak kiedyś był ale przeszkadza on szczęściu. Póki co to jestem na dobrej drodze ale wiele pracy przede mną.

Witam

przez Lola Rose 19 sty 2014, 21:47
AnnoyTheVoid, Witaj na forum :)
Jestem jaka jestem

Witam

przez lukk79 20 sty 2014, 00:32
Czołem AnnoyTheVoid, u mnie też różnie, fajnie, że walczysz, do zob. w postach jak coś ;)
Pierwszy Romantyk Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg