Depresja, natręctwa ogólnie źle

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Depresja, natręctwa ogólnie źle

przez franio1980 10 sie 2006, 13:05
Witam, zachorowałem w listopadzie 2005, choruję z przerwą od maja do lipca cały czas. Co mi jest? Zacząłem sobie wkręcać choroby, głównie nowotwory. Przerobiłem już tyle różnych raków że powoli zaczynam przerabiać je od początku. Badania, lekarze rozkładają ręcę - mówią że jestem okazem zdrowia. Aktualnie pilnuję się przed macaniem się i szukaniem guzów itp, choć jeszcze tydzień temu tak łatwo nie było ;-) Jetsem na seronilu 20mb i na noc na sen mam coś ostrego. To tyle jak na razie, jestem na etapie wychodzenia (tydzień leżałem w łóżku), mam opuchnięta szyję ale ponoć przy seronilu uczucie opuchnięcia i napady gorąca to normalna rzecz. :-0)

przez Magda-27 10 sie 2006, 14:14
Witaj na forum :)
Tutaj każdy z nas jest okazem zdrowia ;) a wkręcamy sobie ciągle nowe choroby. Tak to już jest z nami nerwuskami. Głowa do góry, powodzenia.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez emilisko 10 sie 2006, 23:07
trzymaj się dzielnie z czasem twoj organizm przyzwyczaji się do leków koniecznie wybierz się do psychologa nie poddawaj sie z dnia na dzień będzie lepiej :lol:
,,spieszcie się kochac ludzi
bo tak szybko odchodzą"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg