nerwica zoladka

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

nerwica zoladka

przez iwonasli 21 kwi 2011, 20:24
witam wszystkich mam problem od wielu lat rano buddze sie i na pusty zoladek wymioty bylam na gastroskopi i wynik ze zoladek zaczerwieniony i zapalenie jak mialam robiona gastroskopie to nic nie pamietambo na zastrzyk kazalambo balam sie i corka mi opowiadala ze lekarz mowil ze to nerwica zoladka a zadne leki mi nie pomagaja i bardzo zle sie z tym czuje i z dnia na dzien gorzej moze ktos ma te same dolegliwosci i pomoze mi z lekami jakie brac z gory dziekuje oto moj mail iwona01000@wp.pl zycze wszystkim zdrowia w wesolych swiat wielkanocnych . :bezradny:

nerwica zoladka

przez linka 21 kwi 2011, 20:29
iwonasli, błagam zacznij używać znaków interpunkcyjnych....ja tego postu w ogóle nie rozumiem.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

nerwica zoladka

przez Adamo 21 kwi 2011, 20:38
iwonasli, zapytaj może lekarza o sulpiryd. Bardzo dużo osób sobie chwali na problemy z żołądkiem, czy jelitami.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nerwica zoladka

przez imponderabilia 21 kwi 2011, 20:41
mi na początku lekarz rodzinny, a później psychiatra na nerwicę żołądka przepisywali właśnie sulpiryd
jak dla mnie ma działanie zbawienne przy problemach jelitowo-żołądkowych na tle nerwowym

Sortuj wg