Do kogo się udać?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Do kogo się udać?

przez Krystian987 05 cze 2010, 11:08
Witam wszystkich serdecznie,

mam problem ze sobą i nie wiem do kogo się udać psychologa czy psychiatry. generalnie nic mi nie idzie po myśli, nic się nie układa, bez końca od dawna mam problem z wydawało (mi się) bliską osobą, dziś jestem sam i nie potrafię sobie z tym poradzić. nie mam kogo się poradzić co robić, w ogóle to wszystko jest mi obojętne, dziś jestem jutro mnie może nie być, gdzies kiedyś rok dwa lata temu zgasł w oku ten błysk i dziś nie mam pomysłu do kogo się udać, jak pisałem na początku psycholog/psychiatra, na wizyte prywatną czy na zoz?
ps. jestem z wielkopolski z miasta Konin

Pozdrawiam wszystkich i czekam na jakieś namiary, porady.
Krystian

Re: Do kogo się udać?

przez Pasman 05 cze 2010, 12:16
Ze specjalistami nie jest latwo sie dogadac. Dlatego proponuje sprawdz kilku terapeutow. Nie zaszkodzi tez psychiatra, niech postawi diagnoze. Najwazniejsze zebys otrzymal pomoc.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez ewaryst7 05 cze 2010, 12:40
Witaj.Proponuję najpierw psychologa.Powiedz o tym jak się czujesz , on Ci powie co dalej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krystian987 05 cze 2010, 13:30
dzięki za odpowiedź Wszystkim :)
a zna ktoś psychologa z Konina, dobrego?

wogóle to pokręcony jestem, ciągle coś mnie boli to w okolicy kregosłupa, to gdzies promierniuje na barki lub w dół (rwa kulszowa), ataki zimna, ciepła, bezsenność, ciągłe rozmyślania o tym co i jak jest/było, uczucie wewnętrznego niepokoju, ale to tylko fizyczne objawy, można powiedzieć znośne. psychicznie to już gorzej (chyba), bez pomysłu na życie taki ze mnie (dziś), wegetujący homosapiens, nawet alienujący się od otoczenia, heh;
czuję, że nie daję już rady ile też obawiam się leków bo róźnie działają i raczej (tak myślę) działają objawowo;
eee życie pod górkę;

przez skenic 05 cze 2010, 20:38
Witam

Właśnie chyba kończy się depresja poporodowa (druga z resztą). Nie widziałam potrzeby pisania na forum, aż do dziś. Kiedyś był Coaxil i terapia, w tej depresji jest Setaloft. Ale.... No właśnie. Przez 14 dni jeżdżę do Makowa Podhalańskiego do bioenergoterapeutki Pani Danuty Konieczny i dopiero teraz czuję, że ze wszystkiego wychodzę. Chce mi się żyć, mam siłę i radość. Już po 5 dniach była ogromna poprawa. Nie piszę, by zrobić Jej reklamę, bo na pewno Ona Jej nie potrzebuje, ale piszę, by wskazać Wam inną możliwość, która jest bardzo skuteczna. Jeszcze w zeszłą sobotę nie byłam w stanie wyjść z domu lub łóżka, a dziś mogę robić wszystkie czynności dnia codziennego. Polecam Wam taką drogę, jest najszybsza. I choć wiem, że mi pomogła, Setaloft dalej biorę, bo zbyt się boję, że ten koszmar wróci. Spróbujcie, naprawdę warto.

przez zuchaa 05 cze 2010, 20:56
Odradzam Annę Mędrzejewską, kiepski psycholog, skupiona na sobie.
zuchaa

przez Ayla 08 lis 2010, 02:27
miałam do czynienia z tą terapeutką i nigdy nie mówiła o sobie. zwykle tak jest ze widzimy w terapeutach te cechy które sami posiadamy ;)

Do kogo się udać?

przez zuchaa 08 lut 2011, 15:31
Jak bym słyszała słowa Pani Anny !!! Jednak radziła bym korzystać z pomocy bardziej doświadczonych terapeutów ;) Powodzenia :)))

-- 09 lut 2011, 00:10 --

Jednak radziła bym korzystać z pomocy bardziej doświadczonych terapeutów ;) Powodzenia :)))
zuchaa

Do kogo się udać?

przez Ayla 15 lut 2011, 23:06
Moim zdaniem ta terapeutka ma wystarczające doświadczenie. Nie wiem, czego chcieć więcej. Zwłaszcza kiedy w dzisiejszych czasach jest tylu nieprofesjonalnych terapeutów.
Być może nie do końca zdawałaś sobie sprawę z rodzaju czy sensu terapii.

Ja już nie muszę szukać pomocy, życzę innym tego samego.

zuchaa napisał(a):Jak bym słyszała słowa Pani Anny !!! Jednak radziła bym korzystać z pomocy bardziej doświadczonych terapeutów ;) Powodzenia :)))
Jednak radziła bym korzystać z pomocy bardziej doświadczonych terapeutów ;) Powodzenia :)))

Do kogo się udać?

przez anek 20 lut 2011, 01:57
Ja również miałam do czynienia z tą terapeutką, Nie Polecam!
Dobrze, że akurat Ty zdajesz sobie sprawę z rodzaju czy sensu takiej terapii! Jeśli Tobie pomaga to powodzenia.
Na Dolnej jest wielu terapeutów z dłuższym stażem, a przede wszystkim doświadczeniem.

Do kogo się udać?

przez barbarabasia 20 lut 2011, 10:56
Ja znam tylko dobrego psychloga/psychoterapeutę w Rzeszowie
rztelny-psychoterapeuta-reszow-kolbuszowa-le-ajsk-t26599.html

Krystian987 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie,

mam problem ze sobą i nie wiem do kogo się udać psychologa czy psychiatry. generalnie nic mi nie idzie po myśli, nic się nie układa, bez końca od dawna mam problem z wydawało (mi się) bliską osobą, dziś jestem sam i nie potrafię sobie z tym poradzić. nie mam kogo się poradzić co robić, w ogóle to wszystko jest mi obojętne, dziś jestem jutro mnie może nie być, gdzies kiedyś rok dwa lata temu zgasł w oku ten błysk i dziś nie mam pomysłu do kogo się udać, jak pisałem na początku psycholog/psychiatra, na wizyte prywatną czy na zoz?
ps. jestem z wielkopolski z miasta Konin

Pozdrawiam wszystkich i czekam na jakieś namiary, porady.
Krystian
Ostatnio edytowano 20 lut 2011, 11:12 przez linka, łącznie edytowano 2 razy
Powód: JUż jeden twój post z reklamą trafił do działu "oferty" - proszę nie spamuj w innych tematach!

Sortuj wg