czesc!!!!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czesc!!!!!!

przez Gerard25 26 gru 2009, 20:55
Witam nazywam sie Gerard... ma 25 lat... ma takze pewnien niespotykany problem.... a mianowicie: Poznałem bardzo ładną dziewczynę... wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt ze ostatni 7,5 lat spedziłem w wiezieniu.... nasza znajomość jest dopiero początkowa... wiec mam jej powiedzic prawde czy kłamać?

Re: czesc!!!!!!

przez Majster 26 gru 2009, 20:58
A to jest "Nasza cela" czy forum psychologiczne?
Powiedz jej prawde, szczegolnie to ile siedziales i za co. I nie zdziw sie jesli Ci nie uwierzy, ze byles niewinny.
7.5 dostales jako nieletni?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Gerard25 26 gru 2009, 21:05
Tak sie składa że niesłusznie..... a czy uwierzy?......... tak trafiłem tam gdy miałem dokładnie 17 lat i 4 miesiące, a wyszedłem w tym roku dokładnie w maju....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 26 gru 2009, 22:07
Lepiej powiedziec prawde.
Ja bym poczula sie uszukana gdybym po czasie sie dowiedziala o takim czyms.

przez Gerard25 27 gru 2009, 00:12
na pewno.... każdy czuł by się oszukany..... chodzi mi o to czy powiedzieć wtedy kiedy ona nie zna mnie tak dobrze czy potem.... jeżeli potem to musiałbym kłamać odnośnie swojej przeszłości..... a nie chce jej okłamywać!!!

przez beatrix 27 gru 2009, 19:48
hej, powiedz Jej jak najszybciej o tym fakcie
beatrix

przez scrat 27 gru 2009, 20:27
Potem. Ale w miarę szybko, jak znajomość się zacznie rozwijać. Nie od razu bo wystraszysz, ona musi cię najpierw poznać i zobaczyć że nie jesteś taki jak by to wynikało z tego że siedziałeś. Ja też na pierwszym spotkaniu nie mówię o tym że np. mam nerwicę.

Za co siedziałeś?
Przyjaciel forum

przez agusiaww 27 gru 2009, 21:16
17 lat i nieslusznie,? to dosyc dlugo, ja tam bede sceptyczna i dla mnie 705 lat to jakies powazne zlamanie prawa, poza tym nie wierze w resocjalizacje, lepiej powiedz jej teraz.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Donkey 27 gru 2009, 22:05
Wlasnie - takie fakty powinno sie od razu ujawniac !

przez Feith 27 gru 2009, 22:08
Lepiej powiedz jej to teraz, prędzej czy później i tak się dowie... A wtedy może mieć do Ciebie żal, że nie byłeś z nią szczery
Feith

przez Monika512 27 gru 2009, 23:59
Prawda wcześniej czy później wyjdzie na jaw, powiedz jej o tym. Na świecie zawsze znajdą się ''miliuśińscy'' którzy wsadzają nos w nieswoje sprawy. Z twoich ust czy nie, w końcu się dowie. Lepiej żeby to usłyszała od ciebie.
www.wszyscy-na-tak.pl

przez scrat 28 gru 2009, 22:17
agusiaww napisał(a):17 lat i nieslusznie,? to dosyc dlugo, ja tam bede sceptyczna i dla mnie 705 lat to jakies powazne zlamanie prawa

System represji (tzn. "sprawiedliwości") i ogólnie prawo w tym kraju są dosyć ...osobliwe, żeby nie powiedzieć dosadniej. Ludzi codziennie zamyka się na długie lata za rzeczy, których nie zrobili, albo które w ogóle nie powinny być penalizowane. Ja już dawno przestałem darzyć ten cały aparat szacunkiem i wierzyć w słuszność wyroków wydawanych przez jaśnie sądy.
Przyjaciel forum

przez agusiaww 29 gru 2009, 08:48
Scrat :lol: pewnie masz racje ;) ze to niewinnych karaja wyrokami, hihi. Ja jakos zyje na tym swiecie kilkanascie lat i nie mialam kontaktu z przedstawicielami policji, bo po prostu nie zlamalam prawa. Poza tym kazdy kto dostal wyrok to zostal ukarany bo jest niewinny w swoich oczach, dziwne tylko ze zrobil szkode innym, ale to zapewne przypadkiem i niechcacy :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Majster 29 gru 2009, 08:58
agusiaww napisał(a):Scrat :lol: pewnie masz racje ;) ze to niewinnych karaja wyrokami, hihi. Ja jakos zyje na tym swiecie kilkanascie lat i nie mialam kontaktu z przedstawicielami policji, bo po prostu nie zlamalam prawa. Poza tym kazdy kto dostal wyrok to zostal ukarany bo jest niewinny w swoich oczach, dziwne tylko ze zrobil szkode innym, ale to zapewne przypadkiem i niechcacy :mrgreen:

W sumie to nie wiemy, czy winny czy niewinny. Ale ma przeciez szanse napisac cos we wlasnej obronie a nie korzysta z niej, prawda? Moze on jest taki niewinny, bo nie chcial kopac tej babci, ktorej wyrywal torebke, sama jest sobie winna bo mogla oddac bez przemocy... Za woreczek gandzi 7 lat sie nie dostaje.
Gerard - czekamy na detale, bo bez nich historia rozwinie sie sama.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg