Czesc :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Czesc :)

przez Chiquitita 08 lip 2008, 11:43
Hej, od dawna juz zagladam na to forum i musze wam powiedziec to gdybym na nie nie trafilam to pewno bym do dzisiaj myslala ze jestem jedyna z takimi problemami - czytajac niektore posty odnosialam wrazenie jakby ktos dokladnie o mnie pisal ... Musze wam powiedziec ze czytanie tego forum pomaga mi czesto sie uspokoic i spojrzec na to wszystko inaczej - wczesniej naprade myslalam ze te wszystkie objawy to jakas powazna choroba i nigdy nie skojarzylam tego z nerwica, ktora jak mi sie zdawalo mnie nie dotyczy, a tu prosze ... Pewno nie raz jeszcze tu zawitam i moze w koncu zdecyduje sie napisac o moim problemie, bo w koncu chcialabym zeby ktos z 'zewnatrz' trzezwo na to spojrzal i ocenil sytuacje :)

pozdrawiam

Chiquitita

Re: Czesc :)

przez kazia_z8 08 lip 2008, 12:00
Witaj wsrod normalnych w tym szalonym swiecie.Nie martw sie,sa na ziemi takie istoty jak Ty,i pomagaja sobie.Odezwij sie kiedys nie zwlekaj kazda rozmowa zbliza ludzi.Chocby tutaj.

przez luker77 09 lip 2008, 21:25
Witaj!
Ja również często tu zaglądałam aż w końcu sie zalogowałam ;-)
Równiez w wielu postach jak czytałam widziałam siebie i swoje objawy. w zasadzie dzieki tej stronie uświadomiłam sobie co tak naprawde mi dolega- to forum bardzo mi pomaga czego zycze Tobie rówież.
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 13 lip 2008, 13:16
Cześć Chiquitita, miło Cię poznać. Wielu ludzi wokół, których mijasz na ulicy boryka się z podobnymi problemami - jednak podobnie jak wielu z Nas - forumowiczów, gra. Po co? Na to każdy z Nas sam musi sobie odpowiedzieć tak samo na pytanie - czy warto. Pozdrawiam.
Pstryk

Sortuj wg