witam !!!! i prosze o pomoc jesli to mozliwe.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam !!!! i prosze o pomoc jesli to mozliwe.

przez veetek 19 paź 2007, 21:33
Witam mam 25 lat i zaczalem miec bole w prawej czesci klatki piersiowej , oraz ciezki oddech , wiec udalem sie na pogotowie zrobiono mi X-ray klatki piersiowej i lekarz nie stwierdzil nic ciekawego wiec odeslal mnie do domu , po czym poszedlem po druga opinie do lekarza rodzinnego , ktory podejzewal z kolei kamienie na woreczku zolciowym , wiec wyslal mnie na usg (zauwazylem ze po jedzeniu bol sie nasila oraz jak wypije odrobine alkoholu przeszywa mnie ogromne cieplo i czuje ze skora mi plonie na twarzy ) usag nic nie wykazalo zbadano mi nerki oraz woreczek zolciowy , za dwa dni mialem miec lot do polski (mieszkam na stale w USA) wiec po przylocie poszedlem do polskiego lekarza ktory podal mi lek ORTANOL ktory mial pomoc na zoladek , pomogl oczywiscie ale bole w klatce piersiowej zostaly , i miewam je dosc czesto , lekarz stwierdzil ze moze to byc podloze nerwowe wiec dal mi lek jakis ziolowy jak mowil BELERGOT sie nazywa ale po wzieciu tabletki bylem otepialy strasznie wiec sie rpzestraszylem i wiecej nie tknalem tych tabletech , czy ktos moze mial podobne symptomy ? bole w klatce piersiowej i ogromne cieplo po spozyciu alkoholu ? moze ktos wie w czym tkwic moze problem ? dziekuje za wszelka pomoc !

przez morpheus 19 paź 2007, 23:56
podloze tego poroblemu moze tkwic gdziekolwiek ciezko ckolwiek powiedziec moze udaj sie do psychologa i porozmawiajz nim o tym moze torzeczywiscie podloze norwowe i trzeba z tym walczyc :o bo to moze sie zaczac nasilac a skutki tego moga byc fatalne...pomysl o psychologu w koncu nie masz nic do stracenia
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez KAYUNIA 29 paź 2007, 22:22
witaj veetek. ja to bym ci odradzila mimo wszystko picie alkoholu przez jakis czas. obserwuj swoje cialo i nie panikuj. tylko my sami znami siebie najlepiej.jesli mimo odstawienia alkoholu nadal bedziesz sie zle czul wybierz sie do psychologa. nerwica roznie objawia sie u roznych ludzi. pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 30 paź 2007, 19:21
Cześć veetek. Miło Cię poznać.

Pozwól sobie pomóc. Konsultując się z psychologiem/psychiatrą nic nie tracisz a jedynie zyskujesz wiedzę o tym, co dalej powinieneś robić. Polecam.
Pstryk

przez .Tomek 30 paź 2007, 20:11
Witam serdecznie :) Jak dla mnie wygląda to jakby miało podłoże nerwicowe. Jak już nasza mądra bethi napisała wyżej..
bethi napisał(a):Konsultując się z psychologiem/psychiatrą nic nie tracisz a jedynie zyskujesz wiedzę o tym, co dalej powinieneś robić. Polecam.

:) Pozdrawiam.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez N12N. 10 lis 2007, 03:21
BELERGOT to głównie środek na dobry sen, więc nie dziwie się ze byles otepialy. Pozdr.

Sortuj wg