Nocne Smarki

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nocne Smarki

przez Arhol 28 maja 2015, 22:44
moree,green stuffa i akłodina po pinć groszy mom,a nawet i satanistyczne,lubieżne magazyny z zakonnicami,tyż po pinć grosza.

kópujta kto?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nocne Smarki

przez MamSwojePoglady 28 maja 2015, 22:52
biere to
zielony, poczuł post apokaliptyczny smród to przylazł :D

Nocne Smarki

przez ben rei 28 maja 2015, 22:54
teraz ja już wiem co i jak a Ty nie, ha! to było nie głupie a sprytne :P kurde jakoś zakamuflowane to jest, że to 2 tom albo i nie ma wcale na okładce, nie myślałem, że tak dużo wcześniej wystartowali z literaturą do tej gry, a raczej, że sama gra już pewnie rok temu wystartowała w fazie alpha, no i dupa kasa poszła dla Noczkina a Łowcę czytam z pdfa...nie no może kupię kiedyś, jak ocenię wyżej od Wektora o co najmniej 2 punkty/10
fubar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nocne Smarki

przez MamSwojePoglady 28 maja 2015, 23:03
ben rei, haha spoko niech będzie, spryciarzu! dobrze mieć fejsbuczka, ja tam lubię być na bieżąco. Nowy sound pack się zapowiada w Survarium https://www.facebook.com/Survarium/photos/pb.400521933302576.-2207520000.1432846487./944159005605530/?type=3&theater no i lokacja Londyn, ale cholera i tak nie mam czasu grać w kolejną grę :( a w alphie to już chyba w 2013 było.

Nocne Smarki

przez Arhol 28 maja 2015, 23:16
MamSwojePoglady, dil

w post apo suabo siedze,metero było dobre,ale tylko tyle czytałem,2034 pono daremne.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nocne Smarki

przez ben rei 28 maja 2015, 23:18
nic z tej gry imho nie będzie ponad setne pay2win, to chyba we trzech zaczynali pisać ją skoro takie mają tempo, odkąd weszli na Steam pewnie musieli przyspieszyć, dużo ludzi narzeka, że schrzanili z nową łatką bo jak wcześniej była świetna detekcja trafień i realistyczna to teraz trzeba wpakować cały magazynek a detekcje szlag trafił, i chyba mają rację bo 2 dni temu odpaliłem pierwszy raz w tej wersji, niby fajnie- nowe tryby, anomalie się pojawiły (chociaż za długo tkwią w jednym miejscu i w dodatku blokują ważne przejścia) to nikogo ubić nie mogłem, oboje serię w siebie, ja ginę, on co najwyżej zostaje przez kogoś dobity, armaty se jakieś lepsze pokupowali/ponabijali srebra, albo pancerze, w każdym bądź razie realizm zdechł, co lepiej i headshoty ze snajperki potrafią nie położyć na raz, ehehe :/
fubar

Nocne Smarki

przez MamSwojePoglady 28 maja 2015, 23:34
szkoda no, na początku miałam wrażenie, że bardzo się przykładają, dbali o każdy szczegół (szczególnie interesujący wątek z tym nagrywaniem dźwięku https://www.youtube.com/watch?v=NuNBt8gAFIo)...takie można było przynajmniej odnieść wrażenie. To już kolejna wschodnia produkcja, która sobie sama strzela w stopę i odchodzi od realizmu, przykre.

Nocne Smarki

przez Wolfx 28 maja 2015, 23:42
Hej oglądam sobie filmik z tej gry ;)
Wolfx

Nocne Smarki

przez ben rei 28 maja 2015, 23:46
może właśnie dlatego, że wschód, pieniądz wygrywa ostatecznie... no szkoda by było, w takiego dobrego fpsa bym od biedy pyknął, w przyszłości na nieco lepszym gpu bo na max detalach mam 20-30 klatek, a na niższych słabo widzę wroga, i oczywiście kampiąc gdzieś, zabijając trzech na turę, żołnierzem nie jestem, byłem gwiazdą w boys bandzie przed Pandemią
fubar

Nocne Smarki

przez MamSwojePoglady 29 maja 2015, 00:02
żołnierzem nie jestem, byłem gwiazdą w boys bandzie przed Pandemią
:lol: :lol: :lol:
może masz rację z tymi pieniędzmi, miałam "przyjemność" grać 2 lata w sZone online, w pewnym momencie różnica między płacącym graczem, a zwykłym była taka, że on Cie zdejmował na 3 strzały, a Ty musiałeś włożyć 3! magazynki z automatu...
Ja dalej twardo wybijam amerykanów w heroes&generals, polecam dla wytrwałych, bo wyexpienie trochę poświęcenia wymaga :P duńskie studio, bez pay2win i raczej się nie zapowiada żeby poszło w tym kierunku.

Nocne Smarki

przez Druid 29 maja 2015, 17:41
w tym wątku pisze się po 22.00? 8)
robotnica napisał(a):ja mam fotki hobbiego. wydrukowałam i wiszą na mojej lodówce. jak w american filmach.
Odchudzasz się?
Druid

Nocne Smarki

przez monapayne 29 maja 2015, 17:50
W tym wątku się smarka.
Tak, odchudzam się.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Nocne Smarki

przez Druid 29 maja 2015, 21:59
A ten hobby jest grubaskiem i odstrasza od jedzenia, czy chudaskiem i zachęca do nie otwierania lodówki?
Druid

Nocne Smarki

przez hobbyturysta 29 maja 2015, 22:00
hobbi to Apollo ! grecki Bog !!!
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Sortuj wg