Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 wrz 2015, 18:42
bonsai, dla Twojej wiadomości, rozmawiałam z płatkiem poza forum.
Dwa, uparłes się na jeden lek, bo go wszędzie reklamują, a jak wiadomo reklama dzwignią handlu. Ile koncern włoży w reklame taką ma sprzedaż. Nigdzie nie napisałam, że loperamid to zło, bo lek jak każdy inny, ale trzeba widzieć kiedy go stosować.

Dobra, teraz już na prawdę wracam do kardiochirurgii :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez bonsai 01 wrz 2015, 18:51
acherontia-styx, skąd, sam mam Imodium, a lek znałem nie z reklam tylko z zainteresowań opioidami. Nazwy Stoperan użyłem, bo każdy ją kojarzy po prostu. I nadal uważam, że na zatrzymanie problemu jest to jeden z lepszych leków. Natomiast działa, które wytoczyłaś, przerosły nieco moje sympatyczne dotychczas postrzeganie Ciebie. Cóż, pomyliłem się, nie pierwszy raz. Powodzenia w nauce tudzież pisaniu.
bonsai

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 wrz 2015, 19:00
Jeszcze gwoli wyjaśnienia. Nie do końca ufam lekom/suplementom diety z jednego prostego powodu. Suplement diety na rynek wypuścić może sobie każdy. Może cukier ulepić na kształt tabletki i wciskać ludziom kit, że są to cudowne tabletki działające na wszystko. Te leki nie przechodzą, a przynajmniej nie muszą przejść przed wprowadzeniem na rynek badań klinicznych, w przeciwieństwie do 'normalnych' leków. To koncern farmaceutyczny decyduje czy przeprowadzi badania kliniczne przed wypuszczeniem suplementu, czy nie. W większości koncerny się na to nie decydują, bo to kosztuje, dużo kosztuje. Można na placach jednej ręki policzyć takie leki/suplementy diety, które przeszły badania kliniczne.

A ja nie żyję forum i w sumie wisi mi to jak kto mnie postrzega, nie jestem tutaj po to, żeby zabiegać o czyjąś sympatię ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 wrz 2015, 19:02
bonsai, No już dobrze, nie strzelaj focha... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 19:15
acherontia-styx, pije pije wode i mam suchary , sasiadka mi przyniosla wlasnie , moze moge zjesc suchara? bo mi burczy qw brzuchu i w sumie jesc sie chce.Forselit mam jakis bez opakowania bo mam 8 saszetek luznych :bezradny: to nie wiem wyplam dwie i na noc wezme trzecia.

bonsai, ja pamietam ze kiedys mialam imodium od lekarza , dawno ,dawno temu jak jeszcze do szkoly chodzilam tylko mnie po tym zaczopowalo na kilka dni:o
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 wrz 2015, 19:19
platek rozy, jedz ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez bonsai 01 wrz 2015, 19:20
kosmostrada, ja nigdy nie strzelam fochów. :> Po prostu odchodzę, tak już mam. Życie jest za krótkie na strzelanie fochów. Nie sądziłem tylko, że można się pokłócić o biegunkę osoby, która w ogóle przestała uczestniczyć w dyskusji. :D I z którą również mam kontakt poza forum, że tak nawiążę do słów acherontii-styx. I zupełnie nie chodzi mi o zabieganie o sympatię, bo mój wiek i doświadczenie doskonale radzą sobie z jej brakiem na tym, czy innym forum. Po prostu uważałem koleżankę za osobę nieco bardziej zrównoważoną/mniej agresywną.

A loperamid nie jest suplementem diety, tylko syntetycznym lekiem opioidowym, jezu. Co do suplementów diety, to zdanie mam podobne. Nawet ostatnio przytaczałem tu badania, że szeroko reklamowane suplementy zawierające kwasy omega-3 nie działają po prostu (działa tylko to, co dostarczymy sobie z tradycyjnego pożywienia).
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 19:23
bonsai, u mnie sasiadka byla to nie moglam pisac.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Mag14 01 wrz 2015, 19:34
Bonsai śmieszny człowieku, szczekasz na forum od idiotów wyzywasz itd a o innych piszesz, że są agresywni Hipokryto :?:
Troll z Ciebie chyba, ale co się można spodziewać po lewakach.
Szczekają lewaki w necie, bo nie podskoczą w realnym świecie.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 01 wrz 2015, 19:36
cześć kochani :)*
strasznie dawno już mnie tu nie było. Poczytam sobie po cichutku co u Was słychać :)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 wrz 2015, 19:39
bonsai napisał(a):mirunia, Ty jesteś nieobiektywna, bo dzielą nas, dość mocno, poglądy religijno-polityczne (więc mam Twoje brawa gdzieś)

:mrgreen: Łomatko, ale się uśmiałam.... a cóż mają poglądy religijno-polityczne do Płateczkowej biegunki i przyznania racji Acherontii w poradach medycznych??? :shock:
Wszak dziewczyna jest w temacie na bieżąco z racji zawodu i jest bardziej zorientowana, a diagnozy nie postawiła (co Jej zarzucasz), jedynie zaproponowała inny, lek.

A moje brawa były zasłużone dla Acherontii - natomiast Twoja reakcja na nie mało kulturalna!

Spamowa wyspa

przez takie tam 01 wrz 2015, 19:49
Coraz rzadziej wiem co pisać...
takie tam

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 wrz 2015, 19:54
Czasami odnoszę wrażenie, że jestem za zdrowa na to forum :bezradny: w związku z tym wnioskiem ide jeść :P

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 19:54
Mag14, :nono: :nono: :nono: :nono: ja bonsaia lubie

Sortuj wg