Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 16:29
platek rozy, Oj jak się cieszę, że będziesz miała wsparcie na terapii przed tym wrześniem!
Możesz byc troszkę zmęczona po tych jazdach przed terapią, ja też zwykle jestem w tym dniu bez energii i jakichkolwiek chęci. Miałam dziś parę rzeczy zrobic dla siebie, to nawet tego mi się nie chce...
No faktycznie sąsiadów masz doborowych... :hide:

acherontia-styx, Ech te chłopaki, wszystko im trzeba cierpliwie tłumaczyc... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 sie 2015, 17:02
Dzień dobry i piękny!

Nareszcie więcej tlenu w powietrzu i jest czym oddychać. Co za ulga, jakie polskie lato jest piękne! Takie jak zawsze, rano chłodek i sweterek, później miłe ciepełko. :D

kosmostrada, dzięki Kochana, telepatycznie czułam Twoje wsparcie i dzień w pracy minął bez problemów. Trochę gimnastyki umysłu i poszło gładko! Grunt to mieć dobre wsparcie i przesył pozytywnych myśli od inter-koleżanki z Wyspy! :uklon: :D
Też myślałam o Twojej terapii, nie wiedząc nawet o jeździe autobusem... i też się udało, ha! :great:

acherontia-styx, jeżeli wyszło Ci to ombre tak, jak na tym foto, to super kolorki, fajne takie łagodne stopniowanie barwy. :great:
A dla Panów zawsze będziemy zagadką... i o to chodzi! ;)

platek rozy, z takimi sąsiadami-studentami to przypomina mi się scena z Lalki - i śmiać się chce i płakać jednocześnie. No nie udali Ci się sąsiedzi, może właściciel coś zadziała. A te śmieci, to być może celowa złośliwość za interwencję policji. :bezradny:
Też się cieszę z Twojej terapii przed stażem. Powinna Ci pomóc i pomoże!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 17:08
mirunia, no właśnie zaglądam na Spamową, żeby zobaczyc, jak Ci dziś poszło, czy dobre myśli zadziałały. Dzięki za poranne wsparcie, teraz wiem, czemu mi ten autobus tak gładko przeszedł. :D
Cieszę, się że pogoda też u Ciebie dopisuje, przynajmniej jak z roboty wracasz to w sympatycznych fotonach.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 sie 2015, 17:24
kosmostrada, no gładko, gładko, nie mogło być inaczej :D ;) Częściej to poćwicz.
Teraz fotonować mogę się do woli i w dodatku z przyjemnością. Mógłby taki wrzesień być, tylko deszcz się prosi, żeby grzybki urosły, rzeki napełniły koryta, bo wyschło wszystko na pieprz.
Siedzę i wcinam eklerkę z kremem i czekoladą... mniami. Wszystko teraz smakuje lepiej. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 18 sie 2015, 17:25
mirunia, kolorki podobne ;) jak umyje włosy, to jutro może zrobię zdjęcie i pokażę ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 18:40
A u mnie dziś zamulenie po lekach nowych, przeleżałem trochę czasu na łóżku zupełnie nic nie robiąc (z ponad 2 godziny), co mi się nie zdarza.. Z braku siły i tego że mi niedobrze...

A co do tłumaczenia wszystkiego facetom, to chyba na tym się za bardzo przejechałem, na braku doświadczeń z kobietami i niezrozumieniu partnerki... I związek się rozpadł... I teraz to nie bardzo się klei nawet przyjacielskie/koleżeńskie pisanie smsów, nie jestem przekonany czy Ona tego chce... Ehhh

platek rozy, ja też się cieszę Twoją terapią, razem z innymi co tu się cieszą :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 sie 2015, 19:19
kosmostrada, wlasnie tez oklaplam totalnie i jak mialam cos podzialac to sie tylko poplakalam.

mirunia, Hey Kochana:******** pogoda teraz sie zrobila wreszcie do zycia :) Tez sie duzo lepiej czuje przy takiej aurze.

Ze studentami czuje ze beda przeboje niestety, chyba ze ich wlasciciel wyrzuci po tej interwncj policji i po rozmwoie ze mna i moja sasiadka bo idziemy obydwie .

filip133, witaj :) mam nadzieje ze mi sie uda chociaz troche ogarnac przed tym stazemwe wrzesniu i moja terapia w tym kierunku chociaz troche mi pomoze.
A na Spamowej wyspie tak sobie luzno rozmawiamy bo przeciez czlowiek nie sama choroba zyje ;)

acherontia-styx, a ja tez jestem baaardzo ciekawa Twoich wlosow :105: :105: :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 19:23
platek rozy, hej ;D Właśnie muszę chyba zacząć w swoim życiu zmieniać to, żeby mniej żyć tą chorobą i przeszłością... ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 sie 2015, 19:28
filip133, Obrazek tu jest prawda tylko jakze to trudne ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 19:30
platek rozy, no właśnie trudne, często... ;)

Spamowa wyspa

przez ktoś inny 18 sie 2015, 20:33
O, chyba kącik dla mnie. Poprzyglądam się troszeczkę :smile:

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 20:35
Piszmy coś, bo nudy i samotność.. xD
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez ktoś inny 18 sie 2015, 20:40
Rzuć temat :P

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 20:43
Hahaha xD Kiepsko mi się myśli dziś... :P Nie wiem, może jakie masz plany na jutro? ;)

Sortuj wg