Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lut 2015, 11:20
tosia_j, Hey Tosiu:********
Po to sa dobrodziejstwa kosmetykow zeby z nich korzystac i siec ieszyc :)
Nigdy nie bylam kobieta w stylu "jaka zes mnie Boze stworzyl taka mnie masz " ;)Uwielbiam kosmetyki wszelkie i czuje sie kobieco jeszcze bardziej jak ich uzywam :) kocham perfumy nie wyobrazam sobie dnia bez odziania sie w zapach . Po prostu bylam i jestem swiadoma swojej kobiecosci i lubie ja podkreslac:)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 07 lut 2015, 11:32
Cześć misiaki :) Widzę,że rozmawiacie o kosmetykach.Ja w sumie nie mam jakiejś wielkiej ich ilości ale coś tam się znajdzie.Gdy jestem w domu mogę się nie malować ale jak idę do pracy to korzystam z podkładu,tuszu do rzęs,czasem cieni do powiek(chociaż zdarzyło mi się kilka razy pójść nieumalowana,zapomniałam po prostu)U mnie antyperspirant,perfumy,balsam do ciała to absolutna podstawa.

Głupi dziś dzień,jest we mnie bezgraniczny smutek...
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 lut 2015, 11:45
Dzień dobry Dziewczynki :papa:

platek rozy, hej kochana :D masz całkowitą rację, jeżeli chodzi o kosmetyki i świadomość kobiecości.
Ja już mam swoje lata, ale nie wyobrażam sobie, żeby nie użyć kremów, balsamu po kąpieli, nie zrobić makijażu oczu wychodząc z domu i otoczyć się jakimś miłym zapachem perfum. Kolor na stopach tylko latem, zimą paznokcie się regenerują.

Nastawiłam rosół, zaraz lecę po pieczywo do piekarni, bo mam pustki. Za oknem prószy śnieżek :D

PannaNatalia, witaj :papa: i nie smutaj się, trzymaj się kochana, wiosna już niedaleko!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lut 2015, 12:09
PannaNatalia, :******** ano ja tez smutam , nijakie to zycie jest teraz....
Tesknie do dawnego sprzed choroby.
Pocieszam sie ze moze kiedys bedzie lepiej na tyle ze byle rzecz nie bedzie mi sie wydawala Mount Everestem i nie bede sie mierzyla z nimi ponad moje sily dzien w dzien.

mirunia, :********* Hey Slonce , dokladnie kosmetyki rzeczy dobre ! :D uprzyjemniaja to szare zycie :)
Ja tez planuje isc do sklepu , nie mam cytryn , no i smarowidelko do chleba sie skonczylo oraz mleczko do kawy :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 07 lut 2015, 12:13
platek rozy ja znowu miałam spięcie z chłopakiem,napisał mi coś co mnie bardzo zabolało i teraz siedzi mi to w głowie

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 07 lut 2015, 12:34
PannaNatalia, spróbuj mu wybaczyć. My często pieprzymy od rzeczy, taki już nasz "urok". A często nawet nie wiemy, że mówimy coś, co może sprawić komuś przykrość. W zdecydowanej większości jesteśmy dość prostym mechanizmem. ;)
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 07 lut 2015, 12:51
i_am_a_legend, on jest za granicą,zaczął rozmowę o tym,żebym do niego przyjechała w wakacje(mam pracę tylko do końca czerwca),więc zaczęłam mu tłumaczyć,że nie mogę wyjechać dopóki nie skończę terapii,a to zajmie mi conajmniej rok..powiedziałam,że skoro zaczęłam to chcę to doprowadzić do końca,chcę być zdrowa a on na to:To po co mi taka dziewczyna,która nie może być blisko mnie

Jak to przeczytałam to ręce mi opadły,przecież ja nie chodzę na terapię dla przyjemności,chciałabym móc być bliżej niego ale to na chwilę obecną NIEREALNE i to nie z mojej winy.Później się tłumaczył,że nie pomyślał zanim to napisał...ale ja już to zapamiętałam

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lut 2015, 13:02
PannaNatalia, no to strzelil tekstem :hide: :hide: nie dziwie sie ze teraz o tym myslisz .tak mamy ze zapamietujemy takie slowa. Zreszta chyba kazdy by pamietal.

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 07 lut 2015, 13:02
PannaNatalia, wiesz, jak to jest. Każdy chce być szczęśliwy, uśmiechać się, mieć blisko partnera/partnerkę. Ty siedzisz w środku swoich problemów, on - nawet, jeśli by chciał - może nie rozumieć Twoich rozterek. Stąd taka żywiołowa reakcja, dobrze, że potem się zreflektował. Związki na odległość to w ogóle trudna sztuka, ja w nie zupełnie nie wierzę, ale jeśli Wy macie szanse, to wypadałoby wykazywać wyrozumiałość z obu stron.
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lut 2015, 13:07
Dzień dobry!
Jak już się doprowadziłam z rana do używalności to całkiem dobry nastrój u mnie, no oczywiście jak na nasze standardy. Trochę zła jestem, bo oczywiście wczoraj jak byłam w pracy to słoneczko dawało, a dziś znów wróciła burośc. Z psiutkiem się przeszłam, ale tak trochę z obowiązku.
Latam ze szmatą od rana, pralka chodzi, teraz zrobiłam sobie przerwę na kawkę i wpadnięcie do Was. A ja na obiad usmażę sobie schaboszczaka, został mi jeden z wczoraj (jakieś takie giganty kupiłam, że mi się na patelni nie zmieściły cztery), mam do tego buraczki i będzie git.
PannaNatalia, Kochana, spróbuj złapac trochę dystansu do wypowiedzi swojego chłopaka, bo przecież tak trudno utrzymywac relację na odległośc i to tylko na piśmie. A jeszcze nie masz najlepszego nastroju, to i wszystko bierzesz bardzo do siebie. Tulam!

mirunia, platek rozy, widzę Kochane, że mamy podobne podejście do kosmetyków. Ja dziś mam dzień mopowy to tylko przypudrowałam się, ale tak też ubieram się w barwne piórka i cudne zapachy. W końcu kolejny element do czerpania drobnej przyjemności.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 07 lut 2015, 13:08
i_am_a_legend, ja chyba też w to nie wierzę już...staram się,już nawet nie mówię mu jak się czuję,udaję,że jest wszystko dobrze,żeby go nie obarczać swoimi problemami.Też mogłabym mu powiedzieć,że on powinien być blisko mnie bo potrzebuję wsparcia,że niepotrzebny mi chłopak,którego przez większość czasu nie ma ale tak nie mówię bo rozumiem pewne rzeczy,a poza tym nie chcę mówić czegoś co by go zraniło

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 lut 2015, 13:13
PannaNatalia, przyjmij do siebie to, co napisał i_am_a_legend, w obu postach.
Spróbuj zrozumieć ten "prosty mechanizm" - tacy są. Super, że wytłumaczył Ci to nasz miły Gość w pewien krytyczny sposób do własnej płci. :D
Takie rady to pewnego rodzaju wskazówki i dobrze jest się ich trzymać. :D
Spróbuj zapomnieć o tamtych słowach chłopaka i realizuj swoje plany, idź z życiem do przodu, a reszta się ułoży.

Muszę i ja jeszcze raz lecieć do sklepu... oj, skleroza :bezradny:

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 07 lut 2015, 13:18
Dzięki wszystkim za rady ale nie umiem od tak zapomnieć tego jednego zdania....Uciekam,Miłego dnia!

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Zebrec 07 lut 2015, 13:36
Witajcie! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg