Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lut 2015, 20:57
Dobry wieczór kochani!!!
Ale żem się za Wami stęskniła!!! Wróciłam wczoraj w nocy, dziś praca, rehabilitacja i dopiero teraz zasiadłam. Myślałam, że więcej będę miała do poczytania, ale bidulki coś energii do pisania nie mieliście...
Moi drodzy nie wiem, co się dzieje, bo widzę że nawet my na lekach niezbyt dobrze się czujemy, czy coś w powietrzu jest nie halo?
Moja refleksja z wyjazdu - nie nadaję się na dzień dzisiejszy. Oczywiście w moim usilnym staraniu znajdowania i pielęgnowania dobrych chwil wiele takich odnalazłam, ale ogólnie z boku patrząc - porażka... Podróż w tamtą stronę masakra, każdy dzień okupiony strasznym wysiłkiem, żeby nie położyc się w telepawce na łóżku. Z ulgą wróciłam do domu. Oczywiście jestem dumna, że nie spieprzyłam chłopakom wyjazdu.
Moi panowie w piątek wieczorem wyjeżdżają na sobotę na narty, więc będę miała dzień na ogarnięcie się powyjazdowe - w zakresie porządkowym ale i w zakresie zadbania o siebie. Już się cieszę na sobotę tylko dla siebie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 05 lut 2015, 21:05
kosmostrada, Dobry wieczór :**** i my się stęskniliśmy !!!!
nooo jakieś ogólne brakchęcizm panuje
kochana, ważne że Ty dałaś radę jednak mimo lęków i niechęci i nie dałaś się !! nie poddajesz się!!!
Jestes silna babka!! buziak :)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lut 2015, 21:13
amelia83, Dzięki kochana, też staram się tak sobie mówic, że grunt, że nie poległam. Myślałam, że jak wrócę, to już będziesz po rozmowie, ale czytałam, że ci się przesunęła.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lut 2015, 21:43
kosmostrada, Kochana moja :********* az Cie wysciskam z radosci :papa: :yeah:
Dalas rade ! Wyjazd zaliczony i najwazniejsze ze znalazlas nawet chwilki radosci podczas niego!
Nastepnym razem bedzie lepiej:)
A chyba faktycznie aura jest nam nie sprzyjajaca bo patrz ile ludzikow narzeka i sie zle czuje .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 05 lut 2015, 21:51
kosmostrada :-**********
Kochana, dobrze Cię "widzieć" :-)))
U mnie też jakoś lękowo :bezradny: Choć jak przez chwilę poświeciło słonko i zapachniało wiosną to od razu było mi lepiej :105:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 lut 2015, 21:52
kosmostrada, witaj Kochana!!!!! :papa:

Jak dobrze, że już jesteś, cieszymy się bardzo, bo już tęsknica nas dopadła i zapewne stąd te doły, lęki i nicmisięniechcizm.
Teraz wszyscy weźmiemy się w garść i pozbieramy się do kupy :D

Widzę Kochana, że wszędzie dobrze, ale najlepiej w domu. Dzielna jesteś i tak, że na obczyźnie dałaś jakoś rade, chociaż było Ci ciężko.
Teraz w domowych pieleszach wrócisz na swoje dobre tory i odzyskasz energię :great: Ale z wyjazdu myślę, że przywiozłaś również dobre wrażenia... zawsze to coś innego, chociaż piszesz, że jeszcze nie teraz, że za wcześnie.
Kochana, to była próba generalna przed aktywnym życiem i w pewnym sensie udana, bo nie skapitulowałaś :great: :brawo: :brawo:

A u nas jak widzisz bywa różnie, też nie omijają nas negatywne emocje... tak jak piszesz, mimo brania leków.

To rozpakuj się Kosmo i w domu i u nas.... nadal tu czeka gorąca herbatka i poranna kawusia :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lut 2015, 22:03
Już Umyłam włosy i naczynia po kolacji, żeby tylko nie słyszeć muzyczki z "Ojca Mateusza", ale już skończyłam i nie mam więcej powód do lania wody /o\
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lut 2015, 22:13
platek rozy, Zalatana23, mirunia, dobrze Was słyszec Dziewczynki!!! Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej - nigdy nie myślałam, że tak bardzo będzie się mnie to tyczyło... ;)
Musimy się wspierac, bo wiem jak bardzo mi Was brakowało w tych gorszych chwilach... Jednak kawka, czy herbatka z Wami dobrze robi! To jest naprawdę najlepsza grupa wsparcia ever.
A wiecie , że już minęły kolejne dni i jesteśmy bliżej wiosny? :D
Idę się powoli rozpakowywac.

-- 05 lut 2015, 22:16 --

cyklopka, zrób ręczną przepierkę, albo wymocz nogi do pedicure'u, zawsze to trochę wody poleci... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lut 2015, 22:21
W sumie mogłam się ogolić, ale mieć i głowę mokrą i nogi... dziwnie bym się czuła.
Jak mi psychiatra dalej będzie dobierać dawki leku względem "Ojca Mateusza", to spodziewam się w przyszłym tygodniu co najmniej 300 /o\

-- 05 lut 2015, 22:01 --

Jakby im w ogóle na mnie zależało, to by odpuscili.

-- 05 lut 2015, 22:13 --

Mam ochotę sobie uszy wykłuć ;_;
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Enii 06 lut 2015, 08:09
hej
mirunia, Adblocka zainstaluj.. A np. jak chcesz włączyc jakąś stronke i pokazują się za nia jakies reklamy to wejdz w panel sterowania-programy-odinstaluj i tam bedziesz miała dziwne pliki to je usuń ;) Może ściągałas coś i nie odhaczyłaś dodatków ;)
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 06 lut 2015, 09:35
dzień dobry :papa:
I zimno, i ciemno... Młody odwieziony a ja do Was z kawusią ;)
Dzisiaj dobrze spałam, pewnie dlatego, że dwie ostatnie noce ciężkie były.
Pora na wertowanie pracuj.pl ;-)
Firma ze skierowania z pośredniaka do dzisiaj zero kontaktu :bezradny:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 lut 2015, 10:24
ja bez uśmiechu a le przynajmniej j kawka się udała
dzień dobry kochaaani...

-- 06 lut 2015, 09:28 --

Zalatana23, :*** szperaj, kochana :****
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Saraid 06 lut 2015, 10:30
hej kochani jak samopoczucie?widze,że podobne do mojego :bezradny:
Saraid

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 06 lut 2015, 11:41
Cześć wszystkim! :papa: u mnie dziś ciężki dzień,ciężka sesja na terapii,jakaś taka trudna.Boli mnie głowa,chce mi się spać,masakra
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Sortuj wg