Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 cze 2016, 21:29
mirunia, Tak perfumy piekne :105: :105: :angel: Bede miala na wyjscia :) Ucieszylam sie :105:
Zjadlam salatke z pomidorow i ogorkow i tez ide sie plumkac. Stopy znow mnie bardzo bola :evil:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 21 cze 2016, 21:35
nie wiedziałem że na paralotni jest tak superdziwnie.wyszły sceny z you tube rozmowy w locie i mało nie zrzuciłem komórki.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 cze 2016, 22:24
Dobry wieczór...

Myślałam, że już dzisiaj nie otrząsnę się z szoku. W swoim banku, przy okazji załatwiania różnych spraw, dowiedziałam się, że jestem wpisana w rejestrze BIG, z powodu nie spłacenia należności za jakąś umowę telekomunikacyjną z firmą, z którą nigdy w życiu nie miałam nic wspólnego. Jednak pesel się zgadza, poza tym nic!!! Dotarłam do firmy, napisałam pismo i będę czekać. Jednak sporo zdrowia to mnie kosztowało... Noc z głowy...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 cze 2016, 22:53
nieboszczyk, ale jak to z komórką na paralotni?

misty-eyed, jacyś oszuści, trzeba ich zwalczyć, trzymaj się.

Ostatnio po alkoholu mi się bardzo źle śpi, od papierosów mnie głowa boli, więc kupiłam sobie fosforan kodeiny z tymiankiem, paracetamol w czopkach i czipsy, bo ćpać coś trzeba :pirate:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 21 cze 2016, 23:00
:shock: Mam nadzieję, że uda się pomyślnie sprawę załatwić.
takie tam

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 21 cze 2016, 23:04
cyklopka napisał(a):nieboszczyk, ale jak to z komórką na paralotni?

bo nagrywałem to i karta pamięci sie zapełniła więc siegnołem po komórke i nią zaczołem robić zdjęcia.ciężko było ją wydobyć z kieszeni w takim locie.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 cze 2016, 23:26
cyklopka, dziękuję, załatwiam sprawę, ale szok był silny!!!
Ja zawsze źle się czułam po alko i papierosach, choć lubiłam kiedyś, dawno, zaciągnąć się lekkimi papieroskami :D
Od wielu, wielu lat, pozwalam sobie jedynie na kawkę /niby to kawa ;) , a raczej napój kawowy, oraz herbatę, inne używki mi szkodzą bardzo...
Ale co zrobić, swoje lata mam i czas na ziółka i miód z cytryną :mrgreen:

A jeśli chodzi o bóle głowy, to prawie w ogóle nie łykam chemii, stosuję naturalne środki, tzn. nacierania, relaksacje, itd...wiem, że nie każdemu to pomaga.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 cze 2016, 23:29
takie tam, napiszę, jak wyjaśnię sprawę, bo wiele przemawia na moją korzyść, zgadza się tylko pesel, a adres i miejsce zamieszkania oraz nazwisko osoby jest inne, więc podejrzewam pomyłkę w numerze. Jednak to poważna sprawa, bo zadłużenie tej umowy trwa od ubiegłego roku.

Na dobrą sprawę, każdemu może się to przytrafić, przecież ludzie są omylni...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 cze 2016, 23:35
misty-eyed, mam ciężką alergię, to się trochę wspomagam.

Jutro idziemy do ZOO z moimi ulubionymi uczniami :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 cze 2016, 23:53
cyklopka, Ty wiesz co robisz, w końcu znasz się na tym :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez takie tam 21 cze 2016, 23:56
cyklopka, zazdroszczę; udanej wycieczki :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 cze 2016, 07:31
misty-eyed, Kochana ja Cie straszyc nie chce ale na moja kolezanke ktos wzial pozyczke i tez zgadzal sie tylko pesel , sprawa ciagnela sie trzy lata najpierw kilka razy byla na policji na zeznaniach a w koncu sprawa powedrowala do sadu. Wygrala ale ile nerwow zjadla to szkoda mowic. Po prostu ktos sie mogl Twoim numerem pesel posluzyc.
U kolezanki to byla pani pracujaca w Zus. :? :? :?

Witajcie Wszyscy!
Ja w nocy znow mialam ogromne zawroty glowy od kregoslupa :x :x :x Fizycznie po prostu wysiadam . Teraz jestem w drodze do pracy i boje sie jak mnie tak chwyca jesZcze bardziej to nie wiem co zrobie.

Spokojnego dnia dla Was.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 cze 2016, 15:09
Jeżdżę dzisiaj kolejką górską z szaleńczą prędkością. Mam totalne schizy. Byłam dzisiaj na zakupach i zakupiłam się w masę niepotrzebnych rzeczy- podkład do twarzy, kurtkę, spódnicę, książki. Ja /cenzura/, wydałam milion monet, ale stojąc przy kasie musiałam to wszystko posiadać. Pokłóciłam się z wykładowczynią, później się przy niej poryczałam, powiedziałam, że jestem psychicznie chora, zaczęłam ją przepraszać i mówić, że dzisiaj nad sobą nie panuję i jest jakieś wariactwo nie do ogarnięcia. W cholerę mnie nie obchodzi, co sobie o mnie pomyślała, ale żeby tylko nie rozpowiedziała o zaistniałej sytuacji, bo będzie przejebane. Teraz piję kawę, a obok kubka leży nóż. Kusi mnie, aby się nim trochę pociąć, bo ból psychiczny przeniosę na fizyczny. Na razie nim rzuciłam kilka razy; rzucanie nożem jest fajniejsze od robienia tego z książką. Daję to większe wyładowanie emocjonalne.
Rano czułam się jak pani nieba i ziemi, mogąca wszystko zrobić. A teraz z chęcią bym się zajebała skutecznie. Brakuje mi już siły. Choroba mnie wyprzedziła, ogląda się na mnie i śmieje mi się prosto w pysk. Aaaaa.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 cze 2016, 18:14
Witam serdecznie Wszystkich!!
platek rozy, mam nadzieję, że uda mi się to załatwić, ponieważ w firmie oferującej te usługi maja dane kobiety i mają wyjaśnić sprawę pesela.
Dalajama XIV

Sortuj wg