Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 22 maja 2016, 10:59
rolosz napisał(a):Wydepilowalibyście sobie łydki, gdybyście uprawiali kolarstwo, chociażby amatorsko? :mrgreen:

A po co coś takiego robić... mniejszy opór powietrza stawiają nogi?

kosmostrada, no właśnie też zauważyłem że już od jakiegoś czasu nie ma Cyklopki :-|
®

Spamowa wyspa

przez rolosz 22 maja 2016, 11:34
JERZY62 napisał(a):
rolosz napisał(a):Wydepilowalibyście sobie łydki, gdybyście uprawiali kolarstwo, chociażby amatorsko? :mrgreen:

A po co coś takiego robić... mniejszy opór powietrza stawiają nogi?

kosmostrada, no właśnie też zauważyłem że już od jakiegoś czasu nie ma Cyklopki :-|

No właśnie dziś wyczytałem, że nie chodzi o mniejszy opór (tak dotychczas myślałem). Chodzi o względy "medyczne". Z uwagi na to, że kolarstwo to sport dość urazowy, to trzeba często klajstrować poranione nogi plastrami. A że taki opatrunek trza zmieniać często to ponoć taka przymusowa depilacja poranionej nogi boli dużo bardziej :mrgreen: Trochę dziś z rana się dokształciłem.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 22 maja 2016, 11:51
rolosz, aż poczułem ten ból :mrgreen:
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 22 maja 2016, 11:54
AtroposIsDead, ja też :x
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 maja 2016, 12:32
Dzień dobry wszystkim,

W Pyrowie ciepło i słonecznie, aż się nie chce siedzieć z nosem w książkach, a tu trzeba zmajstrować prezentację na zaliczenie, przeczytać kilka tekstów, pouczyć się słówek i znaleźć czas na doskrobanie kilku zdań magisterki. Uf...ale się niezmiernie cieszę, że odnajduję w sobie siłę i radość do nauki. Po tych wszystkich czarnych miesiącach na dnie niemocy i zniechęcenia jest to miłą życiową odmianą.

Wczoraj gościłam mojego przyjaciela. Wieczór spędziliśmy w pubie ze znajomymi. Trochę się wcięłam, ale tylko troszeczkę. :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 maja 2016, 13:24
ja bym to rozkminiała tak. jeśli się trenuje już jakoś tam "profesjonalniej-w grupie-w kupie" , super poważnie
i inni sobie podepilowali i każdy tak ma-------- i jest się jedyną osobą, która nie -------- i grupa jest taka, że zaraz by się zaczęło #komentowanie, #pouczanie, radzenie i kadzenie ( w dobrej wierze) i #to ty nie wiesz że, #ja cię tu zaraz uświadomię dlaczego trzeba = to to jest taki "sytuacyjny przymus", że "trzeba". Druga sprawa jest taka, że noga będzie wyglądać "inaczej", naczytanie się o względach medycznych to jest jedno, argumenty logiczne to jest jedno, ale prawda jest trochę taka, że noga wygląda "inaczej" i być może dostaniesz takiego :shock: o matkocojazrobiłem, nie da rady edycja- cofnij . I dlatego ja bym to odprawiała najlepiej wtedy, jak jest jeszcze zimno, zima mróz i pomyka się w długich spodniach. Bo w razie jakiegoś "o matkooo"/ "nie to jednak nie dla mnie" i innych refleksji "boszejaktowygląda" to ubierzesz długi spodzień i tego nie widać.

A na ściąganie plastrów to słyszałam że oliwką trzeba posmarować.
Że tam niby ten klej się rozpuszcza wtedy i schodzi jakoś lepiej.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 maja 2016, 15:28
Ktoś ma ochotę na kieliszek wina? :>
Lit 750 mg, rysperydon 0,5 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 maja 2016, 15:31
Carica Milica, ja mam ochotę na butelkę wina, albo lepiej wódki. Mam ochotę uchlać się do nieprzytomności i nic nie pamiętać i nie czuć. Niestety poczucie odpowiedzialności sprawia, że tego nie zrobię. Więc wypij moje zdrowie
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 maja 2016, 15:34
Ḍryāgan, wypiję za Twoje zdrowie i poczucie odpowiedzialności.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 maja 2016, 15:36
Carica Milica, dziękuję dobra duszo
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Arfour 22 maja 2016, 15:38
Ḍryāgan, ja też wypi... znaczy się będę trzymał kciuki. ;)
Arfour

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 maja 2016, 15:43
Ḍryāgan, dla Ciebie zawsze, mój drogi. :)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 maja 2016, 15:55
Arfour, :mrgreen: :great:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 22 maja 2016, 16:12
ja wypiję szklanke mleka
outsider

Sortuj wg