Szczurzyczka

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Szczurzyczka

przez Shadowmere 08 sie 2010, 13:04
Śliczna,czarna gruba dziewczynka z odstającymi uszkami szuka kochającego domu.Lubi zjeść,więc proszę o kontakt osoby u których żarła nie zabraknie :pirate:

Grubcia jest bardzo kochająca,ciekawska i psotna.
Przypomina odmianę Dumbo,zainteresowanym wyślę więcej zdjęć na maila/bądz na życzenie wkleję tutaj.Z wlasnego doświadczenie śmialo mogę stwierdzić,że kontakt z ogonami leczy i pomaga na smutki i doly.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Shadowmere

Re: Szczurzyczka

przez bliksa 10 sie 2010, 22:56
Shadowmere, własnie dostałam myszoskoczka... jest czarniutki, nazywa sie Bogdan i jest kochany ;)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez chojrakowa 13 sie 2010, 10:28
Shadowmere, mogłabym kilka zdjęć na ej_anka@o2.pl?
Kusisz, ja bym wszystkim zwierzakom nieba uchyliła... :roll:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 13 sie 2010, 10:45
Gdybym nie miała kota to chętnie bym ją wzięła :evil: Miałaby u mnie dobrze. No i ze swoją mamą mogłaby się widywać :smile: Ponadto moja teściowa panicznie boi się szczurków i myszek, więc jakby była dla mnie niemiła to mogłabym ją z Grubcią odwiedzić :twisted: A jak z odbiorem Shadow? Osobisty czy kurierem? (można wysłać zwierza specjalną wysyłką).
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Magdaa

przez Shadowmere 13 sie 2010, 11:13
chojrakowa, pewnie,że możesz :) z transportem cos wymyslimy,poszukamy na dogomanii,czy caviarni-jeśli oczywiscie się zdecydujesz.Tylko muszę ją zalapac,bo się menda szlaja pod łożkiem :)
Magdaa, szczury się dobrze dogadują z kotami,a wręcz je uwielbiają-choic nasza Agatka się ich bala panicznie -szczegolnie Rudolfa,ktory się w niej zakochal,caly czas chcial się tulic i calowac :105: A to zdjęcie ,ktore wkleilas jest piękne-dumbo fuzz z tego co widzę?cudko :pirate:

http://www.youtube.com/watch?v=7ikm3o5hDks
Shadowmere

przez Magdaa 13 sie 2010, 11:23
Tak, ten ze zdjęcia to dumbo :smile: Śliczności małe. Szczurki dogadują się z kotami, ale czy koty dogadują się ze szczurkami ? :pirate: Chyba bałabym się zostawić ich razem samych w domu- mój kot jest bardzo łowny, skacze na wszystko co się rusza- na nogi, psy, muchy...

p.s. Ale słodziaki na tym filmie! :roll: :pirate:
Magdaa

przez Shadowmere 13 sie 2010, 11:50
na filmie widac :D
szczury kochają koty,a koty tolerują szczury.Musialabys ich najpierw przyzwyczaić do siebie,żeby się nie baly..i obserwowac.
ale lepiej nie ryzykowac,to jets dziewczynka,więc nie będzie duża...wiesz mój Rudolf jest wielkości mojej kocicy prawie-i ma kolegów :D
Shadowmere

Sortuj wg