jesień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: jesień

przez Razorbladerka_ 22 paź 2009, 14:43
ale pojawił sie problem... wsydze sie swojego ciała... :oops: i nie wiem czy sie odwaze... :cry:
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 22 paź 2009, 15:04
na zdjèciu wyglàdasz pozytywnie :D ja tez siè wstydzè swojego ciala ale walczè z tym :twisted: wspolna kàpiel to fantastyczny pomysl do tego moze lampka dobrego czerwonego wina albo szampan?tak zdecydowanie szampan :D kàpiel bez zadnych zachamowan :D
wovacuum

przez Razorbladerka_ 22 paź 2009, 15:58
na tym avatarze to nie ja niestety... wiec nie wyglądam tak pozytywnie... o nie! zero alkohgolu... od wczoraj zadnych %... ciekawe jak długo wytrwam..
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 22 paź 2009, 16:08
ja tez sobie zawsze powtarzam na kacu moralnym ze nigdy wiècej :twisted: ale jakos nie wychodzi :D taka lampka wina nie zaszkodzi.ale nie namawiam specjalnie ;)
wovacuum

przez Razorbladerka_ 23 paź 2009, 13:28
Nie, no ja MUSZE dotrzymac tej obietnicy!!! po prostu MUSZE ;) i uda mi się - zobaczycie :mrgreen:

PS. Wczorajsza kąpiel była po prostu bajeczna hi hi i z dodatkami :twisted: a w nocy przed spaniem powtórka z rozrywki i dzis rano znów i jestem happy :D:D:D bo już baardzo dawno tak nie bylo (przez leki :()

przez Lili-ana 23 paź 2009, 13:38
Razorbladerka_ widziałam bodajże Twój profil na NK, moim zdaniem jesteś super dziewczyna, masz bardzo ładną twarz i te usta... ciało również. Nie rozumiem czym Ty się przejmujesz jeśli chodzi o wygląd? Ale pewnie z wiekiem Ci to minie, też jak miałam około 20 lat to się przejmowałam wyglądem i miałam mnóstwo kompleksów, a teraz w wieku 29 lat już prawie w całości ;) akceptuję siebie taką jaka jestem.

A ja se wczoraj gulnęłam trochę wina i zaciągnęłam mojego męża do wyra, bo też przez lek moje libido jest zerowe, a po winku było bardzo fajnie :D
Lili-ana

przez Ridllic 23 paź 2009, 13:44
jesiene zbocury :mrgreen:
Ridllic

przez wovacuum 23 paź 2009, 13:48
Ridlic tez zastosuj,moze nie maskè na twarz ale kàpiel czemu nie?do tego kobieta i wino :smile:
wovacuum

przez Lili-ana 23 paź 2009, 13:49
Ridllic napisał(a):jesiene zbocury :mrgreen:

Ty pewnie też? Czy tylko zazdrościsz? ;)
Lili-ana

przez Ridllic 23 paź 2009, 13:55
ja to nie ze mnie jeszcze dziewica i całować sie nawet nie potrafię ;)
Ridllic

przez Korba 23 paź 2009, 13:57
o jeny ale mi się ten temat podoba - wspólna kąpiel super pomysł chyba dzisiaj przygotuje taką suprise małżowi bom wczoraj trochę na niego nakrzyczałam a dziś mi na niego ślinka cieknie bardzo bo ubrał jedną ze swoich sexi koszul i wygląda mniamuśnie :twisted:
Korba

przez Razorbladerka_ 23 paź 2009, 17:23
hi a my dziś prawie z łóżka nie wychodzimy hie hie dlatego tak malo dzis udzielam sie na forum :P:P :mrgreen:
az sie sama sobie dziwie, ze mam taka ochote hehehe hm czy ja aby na pewno wzięłam dziś tabletki?? :lol:

Ridllic to znajdz sobie kogos, kto Cię tego nauczy :D :mrgreen:

przez Nocka 23 paź 2009, 17:23
No tak jesień Wiec u mnie smutno :(
http://www.youtube.com/watch?v=eEj4ETH9spU
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

przez Razorbladerka_ 23 paź 2009, 17:26
Lili-anko ja zawsze taka zakompleksiona... ale to troche nie do końca podobno z mojej winy.. tez mam nadzieje, ze to sie zmieni KIEDYS

[Dodane po edycji:]

Nocka, to nie jest powiedziane, ze w jesień musi byc smutno!!! Na tym filmiku są Twoja prace? :>

Sortuj wg