zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Natascha 16 maja 2010, 17:01
Joaśka napisał(a):kabaretów!!! Nie wiem, ja chyba nie mam poczucia humoru, ale kabarety w ogóle mnie nie śmieszą, wręcz odwrotnie - wkurzają mnie i wydają mi się durne. :twisted:

Joaśka mnie w polskich kabaretach zachwyca absolutny brak komizmu :P .

Zależy od tego jaki mam dzień.

Jak spędzasz niedzielę?
Natascha

przez Joaśka 16 maja 2010, 17:40
Siedzę w domu, trochę się uczę (w końcu :twisted: ), czasem zaglądam na forum, byłam na długim spacerze, udało mi się, bo teraz leje deszcz ;) , zaraz zamierzam wziąć przyjemną kąpiel i dalej się uczyć.... :roll: (nie chce mi się :( )

Podejmujesz decyzje raczej pochopnie czy są one dokładnie przemyślane?
Joaśka

przez GreenEye 16 maja 2010, 22:53
Dokładnie przemyślane.

Jaki jest najwspanialszy prezent jaki dostałaś/-łeś :?:
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natascha 16 maja 2010, 23:05
2000zł na osiemnastkę.

Kupił Ci ktoś kiedyś kłopotliwy prezent?
Natascha

przez linka 16 maja 2010, 23:17
Hmm, taki troszkę kłopotliwy - koleżanka - kajdanki z różowym futerkiem na osiemnastkę i wssystko byłoby git, gdyby nie mama i jej pytanie : to co dostałaś od Ilonki?? :lol:

Gdy musisz wstać o wczesnej porze ( no tak koło 7-8) to śpisz do ostatniego momentu a później szybko się szykujesz, jesz w biegu itd czy wstajesz i spokojnie znajdujesz czas na śniadanie, herbatkę ?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Natascha 16 maja 2010, 23:22
Śpię do ostatniej chwili. Ustawiam sobie budzik na kilka budzeń. Na śniadanie jadam tylko kawę i papierosa ;)

Umiesz pływać?
Natascha

przez Joaśka 17 maja 2010, 10:19
Nie. :evil: Nieprzyjemna przygoda na basenie w 1. klasie podstawówki --> uraz do końca życia. :evil:

Potrafisz gotować? Jeśli tak to jaka jest Twoja popisowa potrawa? ;)
Joaśka

przez linka 17 maja 2010, 10:28
Uwielbiam gotować - moja specjalność - wszelakiego rodzaju zapiekanki pod beszamelem - brokuł albo mniej jarskie ziemniaczki z cebulką i boczkiem pod beszamelem :mrgreen:

Niedługo na kolacje do mnie przychodzą znajomi - są wegetarianami ( jedzą nabiał - ale żadnego mięska, nawet ryb) - co podać?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 17 maja 2010, 10:35
pieczone ziemniaki z rozmarynem,do tego duszone warzywa-duzo papryki,cukini i lodygi selera..duszisz tak dlugo;az zrobi sie taka pasta..w polàczeniu z tymi ziemniorkami pychota!!!i biale winko :twisted:

albo canelloni ze szpinakiem-przepis jest na forum od Bliksy :smile:
wovacuum

przez Joaśka 17 maja 2010, 10:52
linka - jestem pod wrażeniem!!! :shock: :uklon: Ja to chyba muszę szukać męża kucharza... :twisted: Mam dwie lewe ręce do gotowania. :pirate:
Joaśka

przez Natascha 17 maja 2010, 14:24
linka napisał(a):Niedługo na kolacje do mnie przychodzą znajomi - są wegetarianami ( jedzą nabiał - ale żadnego mięska, nawet ryb) - co podać?

Moja siostra jest wegetarianką. Bardzo lubi smażonego bakłażana z serem żółtym w panierce z bułki i jajka, kotlety z kalafiora i wegetariańską lasagne.

Jaka była twoja największa kulinarna wpadka?
Natascha

przez *Monika* 17 maja 2010, 20:02
Zaprosiłam ciocię z wujkiem na ciasto. Okazało się,że nie upiekłam masy serowej, tylko ją wymieszałam i wylałam między upieczone ciasto w formie. Jak przyszlo do krojenia to z ciasta wylewała się nie upieczona masa serowa. Było mi wstyd jak ch....

Z jaką sytuacją kojarzy się Tobie bycie szczęśliwym/szczęśliwą?
Obrazek
Główny Moderator

przez wovacuum 17 maja 2010, 20:28
w momencie,kiedy moja corka przyjezdza do nas,a najbardziej jak z usmiechem wyskakuje z autokaru-jestem wtedy najszczesliwszà mamuskà na swiecie :mrgreen:

czy czèsto wspominacie przykre momenty z waszego zycia???
wovacuum

przez Natascha 17 maja 2010, 22:13
Staram się nie rozpamiętywać ale nie zawsze wychodzi. :?

Jesteś raczej córeczką/synkiem tatusia czy mamusi?
Natascha

Sortuj wg