Uzależnienie od gier rpg

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od gier rpg

przez Paweł Gaweł 11 lis 2013, 23:40
Grałem w taką grę internetową i na początku starałem sie grać aktywnie ze względu na innych graczy ale w końcu zrozumiałem że to nie są żadni moi przyjaciele i że bardziej liczy się ci prawdziwi i rodzina.Tacy gracze po roku lub 2 przeważnie przestają grać i już kontakt się z nimi urywa.

Uzależnienie od gier rpg

przez cioccola90 11 lis 2013, 23:48
Paweł Gaweł napisał(a):Grałem w taką grę internetową i na początku starałem sie grać aktywnie ze względu na innych graczy ale w końcu zrozumiałem że to nie są żadni moi przyjaciele i że bardziej liczy się ci prawdziwi i rodzina.Tacy gracze po roku lub 2 przeważnie przestają grać i już kontakt się z nimi urywa.

U mnie kontakt z gry przeniósł się do rzeczywistości i z niektórymi osobami się widziałam na żywo; nie rozmawiamy tylko o grze i stąd jest to chyba bardziej poplątane, niż mogłoby wyglądać:/

Uzależnienie od gier rpg

przez Pieprz 11 lis 2013, 23:55
Internetowe gry, mmo to zupełnie inna para kaloszy. Te potrafią uzależniać dość skutecznie. (z tą myślą sa konstruowane)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od gier rpg

przez cioccola90 12 lis 2013, 00:11
Mushroom napisał(a):Internetowe gry, mmo to zupełnie inna para kaloszy. Te potrafią uzależniać dość skutecznie. (z tą myślą sa konstruowane)

Tu się zgodzę... Niestety :/ Albo i stety, sama już nie wiem :?

Uzależnienie od gier rpg

przez monk.2000 12 lis 2013, 00:33
Jasne, że tak. Goście znają mechanizmy uzależnień, no ale takie prawo rynku. Od kiedy w gry ładuje się grube pieniądze wszystko musi się zwrócić. To jak gra jest reklamowana, jak wykorzystuje się modę, gra się na marce. Ale to nie wina firm, tylko prawa dżungli, które panuje na tym świecie, podczas gdy ludzie udają że nie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg