dlugie przebywanie na nerwica.com

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez anna.anakaia 08 paź 2013, 17:14
rotten soul napisał(a):anna.anakaia,
Jak facet się do mnie przeprowadzi to będę musiała sobie zrobić mały odwyk, bo wsiąknę tu na amen.

Rzuć go dziewczyno. Forum jest ważniejsze. Faceta znajdziesz kiedy indziej, a takiego forum to już nie. No źle Ci radzę? :lol:

Masz rację, bez faceta przeżyję, ale nie bez forum. Facetów na świecie multum, a forum jedno jedyne.
Rotten powinieneś być forumowym psychologiem, potrafisz doradzić jak nikt :D
anna.anakaia

przez deader 08 paź 2013, 17:33
anna.anakaia napisał(a):Rotten powinieneś być forumowym psychologiem, potrafisz doradzić jak nikt :D

Uomatko, jestem złem wcielonym, bo pierwsze co mi przyszło do głowy po przeczytaniu tego, to wizja: carlosbueno jako pracownik telefonu zaufania dla samobójców :twisted: :twisted: :twisted:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez rotten soul 08 paź 2013, 20:37
anna.anakaia,
Rotten powinieneś być forumowym psychologiem, potrafisz doradzić jak nikt

Cieszę się, że tak sądzisz :D . Właśnie prowadzę pertraktacje z abcZdrowie odnośnie mojego wynagrodzenia. Swoją działalność rozpocznę wkrótce. Ostrzegam tylko, że moje rady są w 100% trafione. ;)
Pozdrawiam dr. Rotten. :lol:

Rzuciłaś już tego gościa? Nie zwlekaj, póki będzie za późno :D
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna.anakaia 08 paź 2013, 21:26
deader napisał(a):Uomatko, jestem złem wcielonym, bo pierwsze co mi przyszło do głowy po przeczytaniu tego, to wizja: carlosbueno jako pracownik telefonu zaufania dla samobójców :twisted: :twisted: :twisted:

Moce, Ty to masz wyobraźnię :D
Nie myślałeś o zostaniu doradcą zawodowym? :P

rotten soul,
Rzuciłaś już tego gościa? Nie zwlekaj, póki będzie za późno :D

Rzuciłam natychmiast po przeczytaniu Pana rady, doktorze :D Teraz bez przeszkód mogę poświęcić cały swój wolny czas forum :great: Kolejnymi krokami będzie rzucenie pracy i zerwanie kontaktów z rodziną. Potem wpiszę się w temacie "terapia działa" i zrobię Ci reklamę.
anna.anakaia

przez lukk79 08 paź 2013, 21:28
wieslawpas napisał(a):witam ostatnio rutynowa czynnoscia stalo sie dla mnie przebywanie na nerwica.com przychodze z pracy latpop na kolana i forum.
Mam tutaj kontakt z ludzmi tak jak ja zmajacymi sie z nerwica itutaj moge zneżc zrozumienie,
a czasmi komus pomoc. Obawiam sie ze jest tego za duzo.Z drugej strony tak sie przyzywczailem, ze obawiem sie że nie wiem co zamiast tego.
Trwa to miesiac. Pewnie nie jest to jakies uzaleznienie, ale przyzwyczajenie. Od tygodnie zaczyna mnie to jednak meczyc.

też to miałem, też mnie zaczęło męczyć i kiedy znalazłem sobie inne zajęcie to mi przeszło. teraz zaglądam od czasu do czasu.
Pierwszy Romantyk Forum

przez rotten soul 08 paź 2013, 21:35
anna.anakaia,

Rzuciłam natychmiast po przeczytaniu Pana rady, doktorze :D

:brawo: Brawo. Szybkie i zdecydowane decyzje, są podstawą do powodzenia Pani terapii, Pani Anno.

Kolejnymi krokami będzie rzucenie pracy i zerwanie kontaktów z rodziną.

:great: Widzę, że moja pomoc jest tutaj całkowicie zbędna. Pacjentka jest doskonale zmotywowana i przewiduje bez problemu, kolejne moje porady. Tak trzymać. Praca i rodzina tylko będą Cię ograniczały. Dzięki bezrobociu i alienacji, szybko rozwiniesz skrzydła. ;)

Potem wpiszę się w temacie "terapia działa" i zrobię Ci reklamę.

Pffff...zbytek łaski, tzw. metoda rottenizacyjna jest już szeroko znana w psychiatrii i psychologii i cieszy się uznaniem lekarzy i pacjentów na całym świecie :lol: .
rotten soul

przez anna.anakaia 08 paź 2013, 22:07
metoda rottenizacyjna

Masakryczna nazwa, mnie się kojarzy z chirurgią kostną :shock:
jest już szeroko znana w psychiatrii i psychologii i cieszy się uznaniem lekarzy i pacjentów na całym świecie :lol: .

Aaaaa :twisted: To Ty sobie tylko tu pacjentów (pacjentki? :P ) naganiasz!
Podkabluję Cię w takim razie... komuś :P
anna.anakaia

przez Arhol 08 paź 2013, 22:10
Ja mogę być specem od pocieszania i wyciągania ludzi z dołka,tylko powrócę do dawnej formy gdy byłem naczelnym malkontentem forum.
Ze mną każdy kto miał gotowy stołek,stryczek i pętelkę,weźmie jeszcze trutkę na szczury i rewolwer.
Dobitnie wyleczę i rozwiążę każdy problem 8)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez anna.anakaia 11 paź 2013, 02:34
Dobitnie wyleczę i rozwiążę każdy problem 8)

Już widzę billboardy z Twoim avkiem i podpisem: "Kestrel - śmiertelnie poważny doradca"
anna.anakaia

przez wieslawpas 11 paź 2013, 02:44
Udało mi się zmniejszyc czas przebywalna na forum. Pisalem że do pierwszej w nocy i udalo się. Dzisiaj siedze trochę dlużej bo stracilem poczuce czasu. No i poza tym czuje, że moge to kontrolować. Mechanim jest taki - im wiecej sie siedzi, tym wiecej watkow się tworzy - im wiecej wąkow się tworzy tym więcej się siedzi.
Co raz wiecej postow do sprawdzenia i tak sie to kręci.

przez anna.anakaia 11 paź 2013, 02:46
wieslawpas,
No i poza tym czuje, że moge to kontrolować

Każdy uzależniony tak mówi :P
anna.anakaia

przez wieslawpas 11 paź 2013, 03:31
aha, wez mnie nie strasz. Rzucam latopa a fotel i ide spac.

przez Arhol 11 paź 2013, 11:55
Już widzę billboardy z Twoim avkiem i podpisem: "Kestrel - śmiertelnie poważny doradca"

Jeszcze z tablicą na której jest stryczek,rewolwer,trucizna i brzytwa :lol: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez anna.anakaia 11 paź 2013, 12:23
aha, wez mnie nie strasz. Rzucam latopa a fotel i ide spac.

Nie rób tego! Pamiętaj - forum jest najważniejsze :D Musisz stosować się do przykazań forumowicza i będzie good 8)

Kestrel,
Jeszcze z tablicą na której jest stryczek,rewolwer,trucizna i brzytwa :lol: :mrgreen:

A przyjmowałbyś pacjentów w gabinecie z tabliczką "ostateczne rozwiązanie" :D
anna.anakaia

Sortuj wg