Pomocy!

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Pomocy!

przez jestem bogiem 18 gru 2011, 21:21
oj, chyba sie nie spodobalo :<
' Twoja akceptacja to twój świadomy upadek '

Pomocy!

przez Beżowa 18 gru 2011, 21:24
dostales wiadomosc?

Pomocy!

przez jestem bogiem 18 gru 2011, 21:26
a no tak:P sorry, nie zauważylem ; >
' Twoja akceptacja to twój świadomy upadek '

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomocy!

przez Beżowa 18 gru 2011, 21:29
zadałam tam pytania, odpowiedz mi na nie w wiadomosciach

Pomocy!

przez CichoCiemny 19 gru 2011, 08:18
Beżowa napisał(a):to chyba są niepełnosprawni umysłowo albo żyją w iluzji

To Wy żyjecie w iluzji własnego umysłu, że wszystko jest źle. Otwórzcie swoje umysły, zacznijcie medytować, cokolwiek. Bo tak to od niczego nie dojdziecie jak się coraz bardziej tylko dołujecie tym wszystkim.
Lęki każdy jakieś ma, ale tak samo każdy może się z nich wyzwolić, trzeba się z nimi skonfrontować.

Pomocy!

przez nextMatii 19 gru 2011, 08:34
Zgadzam się z powyzszym lęki mozna oswoić...KeFaS ma racje..
nextMatii

Pomocy!

przez Beżowa 19 gru 2011, 19:15
Jak jest tak dobrze to dlaczego tu siedzicie? toż to sprzeczność

-- 19 gru 2011, 18:51 --

Dobra, prawda jest taka,że KeFaS spowodowałeś tą wypowiedzią u mnie lęk, bo:
1. wtrącasz się w nie swoje sprawy i spowodowało to u mnie agresję
2. niewyładowana agresja połączyła się z lękiem
czyli odczuwam i agresję i lęk - czy o to Ci chodziło? chyba tak, życzę więc zapętlenia lękowego niewydarzony monopolisto na rację, no ale Ty takich stanów nie masz, więc życzę, by się w Tobie narodziły

Pomocy!

przez Amon_Rah 19 gru 2011, 20:01
Spokoj prosze.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Pomocy!

przez Beżowa 19 gru 2011, 20:06
Strasznie się zestresowałam, czy miałam tego nie wyrażać? Czyli widać jaki mam problem. Proszę o jakieś słowa, które by mnie uspokoiły.

Pomocy!

przez Lord Kapucyn 19 gru 2011, 20:22
Po pierwsze, to jest forum dyskusyjne i jak sama nazwa wskazuje tutaj się DYSKUTUJE i WYMIENIA POGLĄDY. A więc trzeba się liczyć z tym, że spotka się ludzi, którzy mają odmienne zdanie czy światopogląd od naszego (jak np. KeFaS).

Po drugie, to co u Ciebie wyzwala lęk i agresję jest tylko i wyłącznie Twoim problemem do przepracowania na psychoterapii. To że ktoś ma kynofobię czy ailurofobię nie znaczy, że w Offtopicu przestaniemy publikować zdjęcia psów i kotów. To że ktoś ma androfobię nie znaczy, że wyrzucimy z forum wszystkich mężczyzn. To że ktoś ma allodoksafobię (lęk przed zdaniem innych) i kończy się to u niego niekontrolowanymi wybuchami gniewu, nie znaczy, że przestaniemy tu dyskutować i wymieniać poglądy.

Po trzecie, proszę o zaprzestanie wszelkich inwektyw, nieubliżanie innym ludziom i nienazywanie ich "niewydarzonymi" albo imputowanie im niedorozwoju intelektualnego. Poza tym nie życz drugiemu co Tobie niemiłe.

Koniec OT-a. To jest dział "Uzależnienia" i proszę o powrót do tematu.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Pomocy!

przez Amon_Rah 19 gru 2011, 20:24
Juz sie uspokoilas?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Pomocy!

przez Beżowa 19 gru 2011, 20:46
kilkuletnia psychoterapia nie dała efektów
lęki pewnie byłyby mniejsze, gdyby poczucie własnej wartości było na jakimś poziomie
dobrze Wiecie, że w mojej wypowiedzi nie chodziło o pomniejszanie osób ze zdiagnozowaną niepełnosprawnością umysłową, miałam na myśli 'niedojrzałość intelektualną', klapki na oczach, zaprzeczanie rzeczywistości
mam naprawdę problem z agresją i lękiem

-- 19 gru 2011, 20:57 --

Małe sprostowanie: 'niedojrzałość intelektualna' to nie to samo co 'niepełnosprawność intelektualna' ('niedorozwój intelektualny'), tak jak 'niedojrzałość emocjonalna' to nie to samo co 'niedorozwój emocjonalny" proszę nie mylić pojęć
we wczorajszej wypowiedzi w konkretnym kontekście pomyliłam się!!! i użyłam 'niepełnosprawni umysłowo' zamiast 'niedojrzali intelektualnie'

Pomocy!

przez YREIKAL 19 gru 2011, 22:30
:D

Pomocy!

przez CichoCiemny 20 gru 2011, 01:27
Beżowa, lol? skoro się tu wypowiadasz to znaczy, że chcesz pomocy, poza tym, nie masz pojęcia jakie stany mam/miewałem, ale staram się pomóc, a nie zaszkodzić. Widzę, że Twój problem polega na tym, że od nikogo nie przyjmujesz tej pomocy, tylko wszyscy Cię wkurwiają - ja też tak kiedyś miałem, ale potem zobaczyłem, że nie warto, bo ludzie dają rady, bo te rady działają, tylko trzeba SŁUCHAĆ (ew. CZYTAĆ).

No i jeszcze jedno - skoro dyskusja toczy się publicznie to nie pisze tego tylko i wyłącznie do Ciebie, ale też do innych, bo wiele osób czyta takie tematy. Więc wyluzuj się, albo po prostu nie pisz tu, jeżeli odpowiedzi Cię nie satysfakcjonują.
W sumie Mad wyczerpał temat, jeżeli o to chodzi.

Sortuj wg