Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Don Kamillo 31 sty 2015, 21:11
Najgorzej jak się nie ma o co być zazdrosnym, a druga osoba uruchomi zazdrosc wsteczna, to dopiero potrafi uprzykrzyć życie..

tez wychodze z zalozenia ze w zwiazku powinno się byc troche zazdrosnym, ale nie mozna doprowadzic do zniewolenia drugiej osoby
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Druid 31 sty 2015, 21:16
Don Kamillo, skoro lubisz być zazdrosny...
Druid

przez Don Kamillo 31 sty 2015, 21:28
Ja tam w sumie zazdrosny nie byłem, druga połowa uruchomiła "zazdrość wsteczną" zaburzenia które powstały w mojej głowie to inna sprawa głownie natręctwa myślowe. W głowie utworzył się wewnętrzny głos który ocenił ją przez pryzmat jej opowieści, a nie uczucia. Dziś w końcu jestem szczęśliwy, i nie jestem już w szponach depresji powoli wychodzę, po 9 miesiącach walki w końcu widze światło:)
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cyklopka 02 lut 2015, 05:34
Nie wiem, zdołował mnie ten temat.
Pomijając te chamskie teksty tej dziewczyny, to jakiś koszmar być ocenianą przez pryzmat poprzednich związków, a nierzadko błędów. "Jeśli kiedyś zrobiłaś to, znaczy jesteś taka i owaka, i jeśli teraz ci zależy na czymś innym niż ileś lat temu, to jesteś hipokrytką".

Podwójne standardy takie same jak 100 lat temu, Thomas Hardy miał znowu rację.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg