Czemu miałam sen erotyczny z tym chłopakiem??

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez khaleesi 05 maja 2014, 20:52
Haissem, taa to taki który udaje super kolesia a sprzedałby Cię za kilka złotych :evil:
co Ty nie czytałeś tematu Hitachi? :nono: Nieładnie. Tamten wprawdzie nie chce sprzedać autorki ale manipuluje nią :twisted:

-- 05 maja 2014, 20:53 --

Hitachi, jakie serce jemu co innego bije ale nie powiem co.Taki facet mysli główką a nie głową. Daj sobie spokój. On widzi, że masz mentalność Pollyanny
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Haissem 05 maja 2014, 20:56
khaleesi, czytałem, no na facetów trzeba uważać :D No bo wiesz to cwane istotki. Ja tam staram się nikogo nie krzywdzić. ;)
Haissem

przez Hitachi 05 maja 2014, 21:02
Mentalność polyanny= nawina? :P

Ja mam takie pytanio-rozważanie, chodzi mi o mężczyzn jego typu, jak podchodzą do kobiet które chcą potraktować na serio tzn. nie na 1 raz lecz nie wiem poważny związek ewentualnie dalsze plany (założenie rodziny, dzieci)? Oni takie też próbują zmanipulować, ogólnie chcą żony którą można by manipulować czy inaczej je traktują? Może ktoś zna się jak osoby pokroju tego faceta traktują kobiety na których naprawdę im zależy?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Haissem 05 maja 2014, 21:05
zapytaj go. :P :lol:
Haissem

przez Hitachi 05 maja 2014, 21:11
Zastanawiam się nad jakimś testem psychologicznym, który by mi odpowiedział, czy po prostu nie jestem masochistką która lubi jak ktoś nią manipuluje xD

przez khaleesi 05 maja 2014, 21:12
Hitachi, dokładnie tak naiwna. I to, aż przeraża :P Haissem, i bardzo dobrze nie generalizuje wszak :mrgreen:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Haissem 05 maja 2014, 21:14
Hitachi, chcesz od razu oddać swoje dziewictwo tej właściwej osobie?
Haissem

przez khaleesi 05 maja 2014, 21:14
Hitachi, ale on raczej nie chce z Tobą zakładac rodziny tylko zamoczyć drąga.więc po kiego grzyba Ci testy. cholera sobie jaja chyba robisz to prowokejszyn no nie?
Mistrz Avatara

przez Haissem 05 maja 2014, 21:16
Hitachi, khaleesi ma racje, posłuchaj jej rad i opini.
Haissem

przez Hitachi 05 maja 2014, 21:25
To nie prowokacja, no manipulanci mi się podobają nie tylko on, chcę stwierdzić czy ja nie lubię przypadkiem jak ktoś mną manipuluje xD Chociaż to brzmi głupio jak tak pomyśleć... No chcę lepiej poznać samą siebie, tak na przyszłość

przez Haissem 05 maja 2014, 21:32
Hitachi, znając Cie tu od kilkunastu postów, wielce jest to prawdopodobne ze jesteś podatna na manipulacje. Miękka i taka słodka kobieta to łatwy kąsek do zdobycia. :D
Haissem

przez tahela 06 maja 2014, 00:03
Hitachi,
ja tez sie zbieram żeby do kogos napisac i za bardzo nie wiem ,jak bo trzeba tak zeby napisac wszystko i to co dobre i złe ,zeby nie urazic za bardzo i jednoczesnie zeby wiedział,ze mi zalezy i ze go szanuje,ale zeby wiedział,ze wcale nie patrze na niego bezkrytycznie i widze jego wady i oceniam równiez i ze zycie z nim jest trudne mimo wszystko i to trudne zeby sie zabrac do tego
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez aptasia 06 maja 2014, 22:12
Hitachi napisał(a):Zawsze mnie to zastanawiało, kiedyś podobał mi się koleś, który mnie totalnie poniżał (krytykował mój wygląd, lubił mnie dręczyć, widzieć moje zakłopotanie itp.) , a to był chyba taki pociąg, że w życiu takiego nie miałam, jak stał za mną to czułam wprost prąd na ciele xD I się zastanawiałam czy on kiedykolwiek pomyślałby o mnie inaczej, jak takim gorszym osobniku...

a jakie miałaś dziecinstwo? ten pociąg do ludzi którzy Tobą gardzą i pomiatają... heh... musi mieć jakieś podłoże... no chyba, że to nieuświadomione skłonności BDSM?

lucy1979 napisał(a):Nie jestem przecież taka ostatnia, bylam kiedyś modelką( żadną tam TOP , oczywiście :mrgreen: ) Ale wszystko co dobre w życiu stracilam przez swój chory pociąg do bad boys. :cry: :cry: :cry:

i tak to właśnie jest. Piękne kobiety znajdują sobie "takich" facetów a później wszyscy się dziwią jak to jest, że mało atrakcyjne kobiety są z takimi przystojnymi ciachami którzy je szanują i nie widzą poza swoją kobietą świata... no jak? a no tak, że nas takie miśki nie kręcą... :(
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Hitachi 07 maja 2014, 11:15
dream* napisał(a):
Hitachi napisał(a):Zawsze mnie to zastanawiało, kiedyś podobał mi się koleś, który mnie totalnie poniżał (krytykował mój wygląd, lubił mnie dręczyć, widzieć moje zakłopotanie itp.) , a to był chyba taki pociąg, że w życiu takiego nie miałam, jak stał za mną to czułam wprost prąd na ciele xD I się zastanawiałam czy on kiedykolwiek pomyślałby o mnie inaczej, jak takim gorszym osobniku...

a jakie miałaś dziecinstwo? ten pociąg do ludzi którzy Tobą gardzą i pomiatają... heh... musi mieć jakieś podłoże... no chyba, że to nieuświadomione skłonności BDSM?
No rodzice się rozwiedli, mieszkam z mamą i z babcią, mama lubi mną manipulować żeby osiągnąć to czego ona chce, np. miałam 15lat i coś tam się chciałam zbuntować ale w jakiś takich normalnych sprawach no nie wiem, wtedy mama zaczynała łapać "deprę", obrażona na mnie, do nikogo się nie odzywa, siedziała np. przez tydzień w pokoju na fotelu całymi dniami, nie jadła, bałam się że zesłabnie od niejedzenia, albo z tego wszystkiego np. przestanie chodzić do pracy albo coś tam, jak trzeba jakąś sprawę załatwić to oleje bo wtedy tak wszystko olewała, bałam się, ale ona na te ważne sprawy zawsze jakoś tam zbierała siły... No ale była taka obrażona, że zawsze ją w końcu przepraszałam, zawsze wywoływała u mnie poczucie winy. Moja mama nienawidzi taty i często mi powtarza z babcią, że jestem wykapany tata, a babci zdarza się powiedzieć "pier..... tatuśko" np. wtedy jak się uprę przy czymś albo coś. Wyglądam jota w jotę jak tata. I to często przy głupich sytuacjach to zostanie podkreślone, np. jak kiedyś używałam noża do krojenia chleba żeby masło nim posmarować (xD) to wtedy słyszałam "nawet to odziedziczyłaś po nim (no bo tato to nie ojciec tylko "on" albo ten zza ściany, bo mieszka obok nas jako sąsiad", kiedyś mama z babcią obie coś tam się uwzięły i nie pozwalały, a ja na to "wy coś tam coś tam" i słyszałam "on też mówił "wy" i ty też tak mówisz" a jak ja mam mówić w liczbie mnogiej do dwóch osób? Albo raz użyłam słowa "kiepsko" to mama mówi, że tata tego słowa zawsze używał i to po nim odziedziczyłam. Czasem tak jakbym była córką tylko taty, a mamy to już nie. I to głupie bo ja żałowałam, że jestem taka podobna do taty i że jestem jego córką, a nie np. że mama znalazła sobie lepszego męża którego kocha i by mnie bardziej kochała wtedy, a mój tato dla mnie jest dobry, on dzieci bardzo lubił zawsze. Po za tym moja mama nie przepada za dziećmi, co we wczesnym dzieciństwie zdarzało mi się odczuć, często krzyczała na mnie i czasem waliła dziwnymi tekstami np. "bezpański bicz" czy takie dziwne xD A ja byłam dzieckiem grzecznym i uległym jej. Jak nie dałam rady jeśc bo byłam niejadkiem to się wkurzała. Zaczęło jej przechodzić, kiedy poszłam do szkoły, wtedy stałam się dobrą uczennicą, chwaloną, byłam dumą, po za tym bardziej dorosłam, a po za tym wtedy ona rozwiodła się z tatą i było jej lżej i może to wpływało na to że była lepsza. Ogólnie to ja dawałam czasem sobą manipulować ludziom po prostu, np. bawiłyśmy się ze starszą kuzynką na dworze tymi figurkami z kinderów. I ona do mnie że mam iść do domu przynieśc taki a taki dla niej. Poszłam. Po chwili ona chciała inny, a ja bez mówienia niczego znów poszłam. I tak chodziłam parę dobrych razy aż moja ciotka kazała mi zostać w domu i czekała na tą siostrę i jej zrobiła reprymendę :P

-- 07 maja 2014, 13:26 --

A tak btw. 2raz mi się śnił...

-- 07 maja 2014, 15:57 --

A tak btw. bo teraz czytam maile od niego i pisał kiedyś, że złamał sobie kręgosłup i teraz ma problemy, niedawno go zapytałam "jaki miałeś wypadek i co się wydarzyło", a on "co się stało? nic", potem że ma niedobory w organizmie i słabnie. Czyli chyba kłamie że ma coś z kręgosłupem po prostu. Wiem, że teraz siedzi w domu nic nie robi, śpi w dzień a całą Bożą noc i wieczór pisuje na forum. Tak myślę, że może ma depresję bo raz w jakimś temacie ktoś pisał o szwagrze leniu i inny wyszedł z depresją, a ktoś inny że na depresję się nie choruje tak długo, a wtedy on "a to depresja trwa 5 minut?" i bronił. Ale taki pewny siebie sprytny manipulant i depresja? Nie wiem o co chodzi, ale zaczynam wątpić w wersję z kręgosłupem. Nie wiem czy człowiek który mówi o sobie teksty "a ja sie czuje zajefajny do poziomu nieba ", ". jestem bardziej
wartosciowy i dojrzały niz praktycznie kazdy w moim wieku, ale nie byłoby
tego gdyby nie cierpienia, ktore przezylem. " i jest aż tak totalnie pewny siebie mógłby chorować na depresję...

Sortuj wg