Jak pogodzić się z samotnością?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez socorro 04 wrz 2013, 15:48
torres, to co widzisz na zdjęciu- wygląda jak wygląda, podobno pachnie też nie za specjalnie, a jednak cena za kilogram tego przysmaku osiąga nawet tysiące euro za jeden głupi kilogramik. to są trufle białe, najdroższe grzyby świata. gdybyś miał takie ,,kamienie,, przed sobą i nawet byś ich nie spróbował, bo nieapetycznie wyglądają i niefajnie pachną, to jakbyś dowiedział się później czegoś więcej o nich, z pewnością żałowałbyś swojej decyzji. pozory mylą. myślę, że dodatkowy komentarz nt. kompatybilności trufli z tematem jest zbędny, bo sam dobrze wiesz o co mi chodzi. ;)

0Rh+, bittersweet, specjalnie dla Was najdroższa trufla na świecie, która została zlicytowana na aukcji za 200 tys. dolarów ( :shock: ) :

Obrazek

smacznego :mrgreen:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez 0Rh+ 04 wrz 2013, 16:25
0Rh+, bittersweet, specjalnie dla Was najdroższa trufla na świecie, która została zlicytowana na aukcji za 200 tys. dolarów ( :shock: ) :

Stawiasz ;)

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 16:32
A kto najlepiej te trufle znajduje?... ;) Śfinki! (które notabene se kolekcjonuję :D)
(trufle mi jakkolwiek nie smakują btw :D)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 04 wrz 2013, 16:43
socorro, przez Twoje kuszenie ide do sklepu kupić sobie soczysty serek Brie nadziewany truflami :P do tej pory powstrzymywało mnie wrodzone skąpstwo, przez Ciebie sie złamię Ty diablico :twisted:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez 0Rh+ 04 wrz 2013, 16:49
A ja sobie zjem najprawdziwszego czekoladowego trufla michałka :smile:

przez socorro 04 wrz 2013, 17:57
bittersweet, diablico? :shock: przecież to z dobrego serducha, troski o to żebyś jadła to co najlepsze, a nie odżywiała się zwykłymi parówkami :angel:

0Rh+, podziel się z Jane! bo ja nie mam nic słodkiego :(

Powietrzny Kowal, masz dużo śfinków???!!! pokaaa jakieś foty! :D
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

przez jetodik 04 wrz 2013, 18:50
jetodik, przeczytaj temat zamiast zadawać takie pytania.

przeczytałem, ale było tam pełno absurdów i myślałem, że może źle się wyraziłeś czy coś i od nowa lepiej napisać.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez torres 04 wrz 2013, 19:21
socorro, gdybym to miał przed sobą to wiedziałbym, że to trufle więc bym spróbował. To, że są najdroższe nie oznacza, że od razu są smaczne ale chciałbym z ciekawości wiedzieć jak to smakuje. Natomiast związku z tematem nie widzę bo głównym walorem trufli jest smak i nie muszą ładnie wyglądać. Kobieta musi i już wzrokiem widzę czy mi się podoba czy nie.

jetodik, jakich absurdów? Wydaje mi się, że nie potrafisz zrozumieć innego myślenia niż Twoje i od razu nazywasz to absurdem, a sam proponujesz jakieś absurdalne rozwiązania.

przez jetodik 04 wrz 2013, 19:25
torres, no jak to, przecież napisałeś, że nie spodoba Ci się żadna kobieta, a nikt nie tęskni za związkiem z kimś z kim nie chce być :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez socorro 04 wrz 2013, 19:28
jetodik, w tym topicu absurd goni absurd, ale ciiiii :mhm:

przez 0Rh+ 04 wrz 2013, 19:30
Jane ,jak to nie masz nic słodkiego ? 8) , ale i tak się podzielę :smile:

przez torres 04 wrz 2013, 19:33
jetodik, czytaj ze zrozumieniem, to naprawdę nie boli...

socorro, no, nie ma to jak robić sobie jaja z ludzkiego nieszczęścia.

przez jetodik 04 wrz 2013, 19:34
socorro, ok krzyczał nie będę umowa stoi 8)

-- 04 wrz 2013, 19:36 --

torres, ciagle tylko piszesz o czytaniu ze zrozumieniem, masz bardzo nietypowa sytuacje, ale jakos nie kwapisz sie do rzetelnego wytlumaczenia.

przez socorro 04 wrz 2013, 19:36
socorro, no, nie ma to jak robić sobie jaja z ludzkiego nieszczęścia.

:shock: :shock: :shock:

wszyscy wypowiadający się w tym wątku próbowali Ci pomóc, na różne sposoby starali się do Ciebie dotrzeć, ja też, ale wychodzi na to, że i tak nie przyniosło to skutku. czasami wręcz odnoszę wrażenie, że Ty sobie robisz z nas ,,jaja,, :roll:

Jane ,jak to nie masz nic słodkiego ? 8) , ale i tak się podzielę :smile:

a masz białą czekoladę? :twisted:

Sortuj wg