załamana

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

załamana

przez ania2552 12 lis 2011, 22:43
witam moja chistoria zaczeła się jak miałam 16 lat zostałam zgwałcona potem 1 małżeństwo byłam bita przez niego fizycznie mnie wykańczał i psychicznie rozstałam się za jakiś czas znalazłam 2 męża z myślą że będzie dobrze wzieliśmy ślub potem się zaczeło zaczełam flirtować nie wiem czemu do tej pory tak mam nie czuję się z tym dobrze mój obecny mąż jest chorobliwie zazdrosny nigdzie nie mogę iść do koleżanki dalam mu powód do zazdrości ale on traktuje mnie jak swoją własność którą kupił za małe pieniądze na rynku za małe bo jest strasznym materialistą i dużo by nie dał ja juz ma dość nie mogę się pozbyć przeszłości to problemy z moim mężek juz go nie kocham wręcz przeciwnie odrzuca mnie na jego widok miewam często załamania i brak checi do życia nieraz myślz żeby z dużą prędkościa walnąć z drzewo samochodem juz nie mogę tak żyć karzdy zasługuje na szczęście tylko dla czego nie ja.

załamana

przez Artemizja 23 lis 2011, 20:00
ania2552, bardzo Ci współczuję. To,co przeszłaś zostawiło bardzo głębokie rany.Prawdopodobnie nigdy się do końca nie zabliźniły.Chodziłaś może na terapię?Niestety,ale to samo nie zniknie...
Twój obecny związek również nie należy do udanych.Przede wszystkim zastanów się,co dla Ciebie jest dobre.Czego Ty chcesz?Trudno jest w takiej sytuacji coś doradzić,ale jeśli nie kochasz już męża,odrzuca Cię,to może warto byłoby się zastanowić nad przyszłością Waszego związku?
Niepokoją mnie Twoje myśli samobójcze.To znak,że trzeba skorzystać z pomocy specjalisty...zasługujesz na szczęście...walcz o siebie...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg