Problem z jedzeniem w towarzystwie.

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez adamqwe 28 gru 2011, 20:13
Dzień dobry!
Od jakiś 3 lat gdy mam coś zjeść przy innych ludziach to nachodzi mnie jakieś dziwne uczucie zwymiotowania. Do momentu gdy mam coś zjeść wszystko jest OK. Potem mam problem. Zupełnie nie wiem co to. Przyznaje się, że dość często się masturbuję. Gdy jem u mnie w domu to jest wszystko dobrze. Nie mogę jeść też na uczelni. Głównie ten problem pojawia się przed jedzeniem przy ludziach. Mogę wychodzić, spotykać się z ludźmi ale nie mogę przy nich jeść. Jest to dość uciążliwe. Często czuję też tzn kluchę w gardle.

przez nextMatii 28 gru 2011, 20:36
To chyba jest netrwicowe do lekarza idz..jesli nie byles..dotad psychiatry...
nextMatii

przez Amon_Rah 28 gru 2011, 21:58
adamqwe, ja tez nie znosze jesc przy obcych, a nawet przy rodzinie, wole zjesc sam gdzies indziej, zeby zaoszczedzic sobie nerwow. Co do mastrurbacji, to wybacz,ale rozsmieszylesz mnie kompletnie bo absolutnie nie widze zadnego zwiazku :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez adamqwe 28 gru 2011, 23:01
z ta masturbacja to chodzilo o to ze moze to miec jakis zwiazek z nerwami.
najgorsze jest to ze nawet przy dziewczynie nie moge jesc.
mysle ze mam cos z nerwami, tak?

przez nextMatii 28 gru 2011, 23:22
:D....to prawdopodobnie jest nerwicowe..kiedyś przez własnie kłopoty z przełykaniem prawie nie jadłem...dopiero lekarz,terapia leki mi pomogły....

-- 28 gru 2011, 22:24 --

Masturbacja..nerwicowa..?jesli robisz to co godzine...to..raczej zdrowe to nie jest..jesli czasami?a ktoż jest bez winy..:D.....
nextMatii

przez leksykon 06 sty 2012, 10:17
Bez lekarza się z tym nie uporasz, a jeśli chodzi o masturbacje to nie musi być na tle nerwowym, może sie po prostu od niej uzalezniłes, a konkretnie od doznawanych wówczas orgazmów.

przez adamqwe 08 sty 2012, 23:17
o jakim typie lekarza mowisz?o psychologu?

przez Bombastick 20 mar 2012, 11:11
Psycholog nie jest lekarzem :) Potrzebny ci Psychiatra ale nic się nie bój to taki psycholog po studiach medycznych
4 lata spokoju na paroksetynie 6 me męczarni na estitalopramie 3me na wenyli roznie było Teraz jedziemy z CRF zobaczymy

przez Factorka 22 maja 2012, 22:30
Bombastick napisał(a):Psycholog nie jest lekarzem :) Potrzebny ci Psychiatra ale nic się nie bój to taki psycholog po studiach medycznych

Bardzo fajne stwierdzenie na temat psychiatry:) myślę, że nie jednej osobie można je przytoczyć, niestety wielu ludzi ma mylne informacje o psychiatrach.

Sortuj wg