Co mi jest?

Inne zaburzenia.

Co mi jest?

przez czesctoja 17 wrz 2014, 22:39
beladin napisał(a):
andee napisał(a):Osoba w mojej rodzinie poważnie choruje ale jakoś sobie z tym radzę i pewnie dlatego była taka diagnoza.

To może mieć kluczowe znaczenie dla Twojego aktualnego samopoczucia.

No to przecież zadaje pytanie czy coś w jego życiu się wydarzyło...
Podejrzewasz depresje? Dlaczego? Bo co, bo jego rodzina jest chora? Nie z dnia na dzień kolego... :D

Proponowani przeze mnie lekarze:
Neurolog, endokrynolog, internista i psychiatra.

1.) Miałeś nie dawno wypadek?
2.) Byłeś (przed przemianą) nieśmiały, a teraz?
3.) Zmieniłeś otoczenie?
4.) Jak spędzałeś i spędzasz czas?
5.) Czy relaks daje efekty?
6.) Masz problemy z koncentracją?
7.) Co sprawia Ci teraz przyjemność?
8.) Jesteś wierzący?

Proszę odpowiedz na te pytania

Co mi jest?

przez andee 17 wrz 2014, 23:46
1.Nie
2.Nie,nie byłem może jakiś super odważny ale zawsze szukałem tematu do rozmowy
3.Tak.Ale problemy mam już od początku 3kl gimnazjum do którego przez pierwsze 2 lata i 3 miesiące lubiałem chodzić
4.Dawniej wracałem ze szkoły,obiad,1h na komputer i do kolegi a teraz wracam i jestem strasznie zmęczony
5.Nie,ponieważ nie potrafię się zrelaksować
6.Ostatnio mam gorszą pamięć i koncentracje
7.Hmm chyba nic
8.Ostatnio jakbym nie wiedział po co to robie
Podsumowując:parę osób powiedziało mi że jestem przymulony.Martwi mnie też brak porannych erekcji.

Co mi jest?

przez czesctoja 18 wrz 2014, 21:28
andee napisał(a):1.Nie
2.Nie,nie byłem może jakiś super odważny ale zawsze szukałem tematu do rozmowy
3.Tak.Ale problemy mam już od początku 3kl gimnazjum do którego przez pierwsze 2 lata i 3 miesiące lubiałem chodzić
4.Dawniej wracałem ze szkoły,obiad,1h na komputer i do kolegi a teraz wracam i jestem strasznie zmęczony
5.Nie,ponieważ nie potrafię się zrelaksować
6.Ostatnio mam gorszą pamięć i koncentracje
7.Hmm chyba nic
8.Ostatnio jakbym nie wiedział po co to robie
Podsumowując:parę osób powiedziało mi że jestem przymulony.Martwi mnie też brak porannych erekcji.

Miałeś może niedawno badania morfologiczne krwi i moczu?
Potrafisz erekcje wywołać zewnętrznymi bodźcami? (wyobraźnie liczę jako egzogenny) :)
Śpisz mniej może odkąd poszedłeś do liceum?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co mi jest?

przez andee 18 wrz 2014, 23:23
Badania miałem jeszcze w tamtym roku tuż po tym jak zaczęło mi towarzyszyć to uczucie.Erekcje potrafię wywołać bodźcami.Śpię tyle samo co w gimnazjum

-- 18 wrz 2014, 23:23 --

Badania miałem jeszcze w tamtym roku tuż po tym jak zaczęło mi towarzyszyć to uczucie.Erekcje potrafię wywołać bodźcami.Śpię tyle samo co w gimnazjum

Co mi jest?

przez czesctoja 19 wrz 2014, 08:05
andee napisał(a):Badania miałem jeszcze w tamtym roku tuż po tym jak zaczęło mi towarzyszyć to uczucie.Erekcje potrafię wywołać bodźcami.Śpię tyle samo co w gimnazjum

-- 18 wrz 2014, 23:23 --

Wysypiasz się? Jaka jest jakość Twojego snu?

Może przyjąłeś na siebie zbyt dużo obowiązków (nie ważne ile, ważne czy Cie bardzo męczą)?

Co mi jest?

przez andee 20 wrz 2014, 19:35
Budzę się kilka minut przed budzikiem. Zawsze jestem senny i przeważnie gdy wracam do domu to próbuje nie iść spać ale często po szkole musze iść się zdrzemnąć.Gdy się budzę czuje się tak jak przez reszte dnia:brak mu chęci do życia. Spię ok 7-8h dziennie.

Co mi jest?

przez czesctoja 21 wrz 2014, 00:03
andee napisał(a):Budzę się kilka minut przed budzikiem. Zawsze jestem senny i przeważnie gdy wracam do domu to próbuje nie iść spać ale często po szkole musze iść się zdrzemnąć.Gdy się budzę czuje się tak jak przez reszte dnia:brak mu chęci do życia. Spię ok 7-8h dziennie.

Witaminki masz w normie? :)

Mikro i makroskładniki są OK?

Ludzie zapominają o śmiechu,który jest bardzo ważny. Oglądasz może kabarety? Może jakieś parodie? COKOLWIEK? :)
Jak nie wiesz co to moge dać Ci pare pozycji do pośmiania się. Ważne abyś zadbał o śmiech.

Druga ważna sprawa to ćwiczenia - Najpierw rozgrzewka (nie zapominaj o niej) i potem rozciągnie - Chodzi o kręgosłup.
Jeżeli Ci się chce to polecam bieganie - długo i namiętnie - inaczej nie pomoże ;)

Sen - Może warto podreperować go sztucznie, jakaś melatoninka, czy może bardziej zioła :)

Relax w ciągu dnia - Tak po prostu od niechcenia 20 minut dziennie zamknij oczy i się wycisz.

Naucz się wprowadzać swój umysł w stan alfa...

Sortuj wg