Dziwny sen...

Inne zaburzenia.

Dziwny sen...

przez JpQ 25 maja 2014, 17:33
Witam

Mam pytanie odnośnie snu który miałem tej nocy... Jeśli ktoś chciałby bym opowiedział ten sen szczegółowo proszę napisać, jednak jeden fakt jest istotny - w tym śnie zabiłem kogoś. Niepokoi mnie to... Czy to może oznaczać jakieś ukryte skłonności we mnie do takich strasznych rzeczy? Recę mi sie trzęsą nawet jak o tym teraz pisze... Nigdy nie miałem psychopatycznych chęci ani pociągu do robienia takich okropnoiści :-| ale to jest dość niepokojące... Czy powinienem się martwić, czy może jest to po prostu gra mojego mózgu w czasie snu :roll: ?
JpQ

Dziwny sen...

przez thompson93 25 maja 2014, 19:47
Ręce ci się trzęsą? Weź się wyluzuj. Sny bywają totalnie abstrakcyjne. Mi kiedyś się śniło, że zadzwonił do mnie agent ABW i kazał mi kupić w media markcie uszczelki za 9000 zł. Jeżeli na jawie nie wyobrażasz sobie zrobienia czegos takiego to wszystko z toba w porzadku. A czy w życiu masz kogoś, kto wyrządził ci krzywdę lub go nienawidzisz? To moze byc reakcja podswiadomosci na jakis uraz, ktory w sobie tlumisz.

Dziwny sen...

przez JpQ 25 maja 2014, 20:08
Uff dzięki :D . Tak, byc moze troche przesadzam ale to nowe doświadczenie dla mnie i nie byłem pewien jak mam sie do niego odnieść ;). Przeczytałem troche o tym na jakichś anglojęzycznych stronach i z tego co zrozumiałem to jeśli w śnie ''zabija sie'' jakąś osobę to jest własnie reakcja podświadomości na jakąś krzywdę otrzymaną od tej osoby... W moim przypadku były to bezimienne osoby, nikt kogo znam - nieznajomi.
JpQ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg