Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Anke 24 lis 2015, 16:32
Owsik a znasz inne tematy niz Twoja brzydota bo ten temat chyba wyczerpales w 100%.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 16:34
Ḍryāgan napisał(a):Wiesz... jakby powiedzieć, swego czasu rzuciła mnie narzeczona, bo przestałem być w jej typie. I wcale nie chodziło o wygląd zewnętrzny, tylko o to, że osoby z chorobą psychiczną zwykle "w typie nie są", niezależnie od tego jak wyglądają.

Nie w typie na starcie zanim da Ci szanse kobieta oznacza urodę. Nawet nie miałabyś narzeczonej jakbyś był brzydki. Nie twierdzę, że mniej Ciebie to bolało co Ci się przytrafiło. Tylko będąc brzydki nawet nie dostaniesz szansy, bo jesteś z góry skreślony. Niestety przed brzydotą nie uciekniesz, bo i w Krakowie czy w Gdańsku, albo Londynie nadal będziesz miał marne 165cm i tak samą brzydką twarz. Nadzieja u tak brzydkich jak ja to tylko miraż i nic więcej,

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 16:36
Anke napisał(a):Owsik a znasz inne tematy niz Twoja brzydota bo ten temat chyba wyczerpales w 100%.

Oczywiscie, ale to ten temat mnie boli i to brzydota mnie niszczy i sprawia doła.
Co mi po tym, że coś tam wiem jak mam brzydką twarz, która mnie skreśla na starcie. Dlatego o tym będę pisał, bo to mnie boli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Anke 24 lis 2015, 16:40
Ale Ty juz napisales co Cie boli i jestem pewna ze wszyscy juz to wiemy. Brzydki, brzydki bicie piany. Inni starali Ci sie pomoc ale Ty jestes zafiksowany, chcesz tylko pisac o swojej brzydocie, mam pytanie, jak dlugo i w jakim celu?

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 16:42
Gdyby był przystojny. Byłbym szczęśliwym człowiekiem, a tak muszę być wiecznie skazany na bycie nie w typie. Z góry przegrany.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 16:44
Anke napisał(a):Ale Ty juz napisales co Cie boli i jestem pewna ze wszyscy juz to wiemy. Brzydki, brzydki bicie piany. Inni starali Ci sie pomoc ale Ty jestes zafiksowany, chcesz tylko pisac o swojej brzydocie, mam pytanie, jak dlugo i w jakim celu?

Pomóc w stylu, że wygląd się nie liczy, albo że wyobrażę sobie, że jestem przystojny i będzie ok przestanę być nie w typie dla kobiet.

Aż zdechnę tak długo będę pisał.

Brzydota

przez Anke 24 lis 2015, 16:46
To juz wiemy ze jestes przegrany, Polecam terapie pt. Jak zyc z brzydota.

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 16:48
Chyba faktycznie nie ma sensu pisać o czymkolwiek do Owsika. To i tak żadnego skutku nie odniesie. Niech temat skończy się smętnym monologiem przegranego brzydala.

Brzydota

przez Anke 24 lis 2015, 16:50
Tak jak on powiedzial chce pisac o swojej brzydocie az zdechnie, wiec niech pisze ale teraz to chyba sam do siebie.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 16:51
Takie terapie nie istnieją. Brzydota niszczy życie i taka jest prawda. Każdy pięknie z góry moralizuje. Tylko jakoś nikt nie chciał by być brzydki wiecznie nie w typie. Z góry przegrywać bo jest za niski, bo ma taką twarz. To nadal mimo wszystko jest temat tabu, Bo przecież brzydka osoba nie może cierpieć.

Brzydota

przez Anke 24 lis 2015, 16:53
Powodzenia w pisaniu, moze napisz ksiazke o swojwj brzydocie.

Brzydota

przez bonsai 24 lis 2015, 16:55
Kuźwa, ludzie na wózkach mogą sobie znaleźć partnerów i tak nie jęczą. Żaden człowiek nie wytrzymałby z taką jęczydupą. Oczywiście, że jedyna droga, to ignorować ten temat, ale zauważcie, że i tak ciągle piszecie z owsikiem, mimo iż on nic nowego nie dodaje. Taki drugi "take", niedługo zacznie pisać sam ze sobą o swojej brzydkiej mentalności. :roll:
bonsai

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 18:25
bonsai napisał(a):Kuźwa, ludzie na wózkach mogą sobie znaleźć partnerów i tak nie jęczą. Żaden człowiek nie wytrzymałby z taką jęczydupą. Oczywiście, że jedyna droga, to ignorować ten temat, ale zauważcie, że i tak ciągle piszecie z owsikiem, mimo iż on nic nowego nie dodaje. Taki drugi "take", niedługo zacznie pisać sam ze sobą o swojej brzydkiej mentalności. :roll:

Jedynemu na tysiące udaje się takiemu człowiekowi znaleźć, a już na pewno nie brzydkiemu z twarzy, ale wy robicie z tego regułę, bo przecież w telewizji pokazali.

Za to ty byś był szczęśliwy jakbyś był brzydki i wiecznie byś był tylko nie w typie i nie w typie. Już widzę jakbyś się radował taką sytuacją.

Brzydota

przez alone05 24 lis 2015, 18:33
Jakoś nie mogę uwierzyć, że nikomu się nie podobasz, jest miliony ludzi na świecie, nawet ja miałam adoratora w psychiatryku a na żadne randki nie chodziłam, ty przynajmniej chodziłeś na randki, jestem pod wrażeniem :shock:

Sortuj wg