Niby nic a denerwuje i przeszkadza

Inne zaburzenia.

przez rinzaghi95 28 kwi 2012, 21:16
Mam 16 lat. Nigdy nie mogę się za coś porządnie zabrać, np. za czytanie książki, robienie notatek z artykułów, jak już się za cos zabieram to natychmiast mam takie poczucie, że trzeba cos zrobic, zalozmy czytam chwile, robie przerwe, wstaje i patrze czy aby na pewno wszystko jest posprzatane w pokoju, czy nie mozna czegos lepiej zrobic. Albo robie coś na kompie i przerywam to co chwile, bo czuje jakby coś było niezrobione innego nie wiem ciężko to określić, ale to denerwuje, nie można się na niczym porządnie skupić bez takiego poczucia że może nie robi się czegoś innego co powinno się robić, albo że coś co skończyłem robić zrobiłem źle.
Jakieś rady ?

przez Artemizja 30 kwi 2012, 15:50
rinzaghi95, próbowałeś sobie rozplanować zajęcia?Konkretnie od godziny do godziny, tak,żeby mieć pewność,że niczego nie pominąłeś?Może to coś da?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez rinzaghi95 30 kwi 2012, 21:51
Hm można spróbować

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 30 kwi 2012, 22:26
rinzaghi95, myślę,że mogłoby się sprawdzić ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg