zle i niedobrze , bedzie jeszcze gorzej...

Inne zaburzenia.

przez Onrossi 17 lip 2011, 20:36
hej mam 21 lat ...od 4 lat mam dziwne lęki niewiem co m jest..

wszystko zaczelo sie psuc jak mialem 17 lat , ludzie zaczel se ze mnie wysmiewac w liceum gadac za mom plecami.

bralem narkotyki amfetamine i masturbowalem sie pod wplywem jej dzilania , trwało to 7h. Podczas całej czynności wkrecalem sobie ze jestem ddziewczyna pozniej ze jestem facetem i tak w kolko malem takich prob gdzies z 20 . Teraz mam takie zaburzenia emocjonalne , ze niewiem kim chce byc poprostu odszedłem od wszystkch kumpli bo jak ich widze robie sie czerwony i niewiem o zym mam gadac i dodatkowo mam mysli homosexualne :( ....przed tymi głupim czynnosciami bylem normalnym niesmialym chłopakiem jednak moglem sie dogadac z nnymi znajomymi. Niemam takich problemow w kontaktach z kobietami rozmawiam normlnie w miare chociasztez se nieraz stresuje ..nikt do 17 roku zycia niegapli sie tak na mnie jak teraz sie na mnie patrza. normalne niemoge nigdzie wyjsc bo sie gapia na mnie i mnie to irytuje niekiedy powiedza nawet pedał czy pederasta albo co za k*rwa...nieraz słyszałem nawet costaiego jak pedofil w moim kierunku ....dzisiaj dziewzyny powiedziala ze jestem zboczny bo weszła w historie i zobaczla ze se masturbowalem kilka dni temu .......

-- 17 lip 2011, 20:37 --

Onrossi napisał(a):hej mam 21 lat ...od 4 lat mam dziwne lęki niewiem co m jest..

wszystko zaczelo sie psuc jak mialem 17 lat , ludzie zaczel se ze mnie wysmiewac w liceum gadac za mom plecami.

bralem narkotyki amfetamine i masturbowalem sie pod wplywem jej dzilania , trwało to 7h. Podczas całej czynności wkrecalem sobie ze jestem ddziewczyna pozniej ze jestem facetem i tak w kolko malem takich prob gdzies z 20 . Teraz mam takie zaburzenia emocjonalne , ze niewiem kim chce byc poprostu odszedłem od wszystkch kumpli bo jak ich widze robie sie czerwony i niewiem o zym mam gadac i dodatkowo mam mysli homosexualne :( ....przed tymi głupim czynnosciami bylem normalnym niesmialym chłopakiem jednak moglem sie dogadac z nnymi znajomymi. Niemam takich problemow w kontaktach z kobietami rozmawiam normlnie w miare chociasztez se nieraz stresuje ..nikt do 17 roku zycia niegapli sie tak na mnie jak teraz sie na mnie patrza. normalne niemoge nigdzie wyjsc bo sie gapia na mnie i mnie to irytuje niekiedy powiedza nawet pedał czy pederasta albo co za k*rwa...nieraz słyszałem nawet costaiego jak pedofil w moim kierunku ....dzisiaj dziewzyny powiedziala ze jestem zboczny bo weszła w historie i zobaczla ze se masturbowalem kilka dni temu .......

mam tez bezsennosc

przez Natusia 17 lip 2011, 20:38
Onrossi witaj, leczysz się ? byłeś u psychologa?
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Onrossi 17 lip 2011, 20:57
bylem ale nic mi niepomaga cały czas to wszystko do mnie wraca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natusia 17 lip 2011, 21:00
Onrossi czasem trzeba czasu żeby było widać poprawę, poddałeś się, spróbuj jeszcze raz...

przez Onrossi 17 lip 2011, 21:03
no biore lek ketrel juz z ponad 2 lata i nic niema poprawy tylko moge normalnie isc spac niewiem co mam zrobic.

boje sie w pracy niektorych sytuacji niekontroluje sie i wpadam w panike :( pewnie niedlugo sam se zwolnie albo oni mnie

przez Natusia 17 lip 2011, 21:04
Onrossi a do psychologa chodzisz?

przez Onrossi 17 lip 2011, 21:07
niechodze do psychologa tylko do psychiatry . Niewiem czy mam se przyznac ze jestem pedłem do siebie czy transexualitom.. kompletne nwiem.Chce byc soba

podnieca mnie moja dzewczyna i raz ja kocham raz nienawidze...
Ostatnio edytowano 24 lip 2011, 22:45 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto zdublowany post

przez Natusia 17 lip 2011, 21:09
Onrossi wybierz się do psychologa, opowiedz mu o wszystkim , myślę że to by pomogło...

przez Onrossi 17 lip 2011, 21:17
wiem , e by pomogło tylko ze niewim jak mam to wszystko zaczac boje sie

-- 17 lip 2011, 21:18 --

Onrossi napisał(a):wiem , e by pomogło tylko ze niewim jak mam to wszystko zaczac boje sie
.

ciezko jest mi zyc ze swadomoscia ze wszyscy sie odemne odwrucili i ja tak samo zakonczylem przyjazn

przez Natusia 17 lip 2011, 21:21
Onrossi chyba każdy się boi, ale trzeba się przełamać, i wszystko sobie poukładać, następnie powoli wychodzić na prostą i starać się jakoś żyć od nowa,walcz dla siebie, a prawdziwą przyjaźń spotkasz jeszcze w swoim życiu

przez Onrossi 17 lip 2011, 21:25
tylko ze ja mam wstret do chłopakow brzydze sie ich i mnie denrwuja jak mam to zmienic...dlatego przesal siie zemna zadawac

przez Onrossi 19 lip 2011, 23:08
no historie w internecie

przez Onrossi 20 lip 2011, 13:07
nie nigdzie

przez Onrossi 20 lip 2011, 21:25
no chyba w komputerze masz historie stron gdzie kto wchodzi jak bys niewiedziala...

Sortuj wg