a miało być tak pięknie...

Inne zaburzenia.

a miało być tak pięknie...

przez some_one 16 gru 2009, 23:01
Wydawało się, że jest już w porządku, że się porządkuję, statkuję... Na chwilę obecną mogę ponownie wołać POMOCY! albo...
Nie wiem co się stało, leki przestały działać? Czy to możliwe, aby tak po prostu przestały działać? A może ja jestem tę jedyną, nie do wyleczenia, nie do naprawienia. Może już aż tak zepsuta...
Znów jestem ja i ja, i nie wiek, którą powinnam być w danej chwili, znów denerwuję się w niby nic nie znaczącej chwili, ten lęk, paraliżuje, znów się pojawił...
Znów potrafię się cieszyć i płakać w jednej chwili, radować i smucić, być tą rozsądną i tym dzieckiem. Nienawidzę tego! Nienawidzę siebie!

I stało się, uciekają mi godziny, a ja nie mogę się ruszyć uwięziona we własnym ciele, we własnym umyśle, tkwię...w przepaści. Uciekła rutyna, która trzymała mnie przy życiu, rutyna dnia codziennego w której sensu nie widziałam, ale tylko (!) dzięki niej jeszcze byłam, byłam, bo nauczyłam się żyć udowadniając wszystkim, że jest w porzadku, że wszystko gra... Chcę żyć, ale mimo to...

Przepraszam, musiałam się komuś wypłakać, choć tak właściwie jestem pusta, choć nie ma we mnie emocji, coś się wzbiera, coś buszuje, nie czuję się sobą. Właściwie to nie wiem co czuję... Nie wiem kim jestem...
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine...

Życie jest jedno. Jest kruche i tajemnicze, czasami bardzo zaskakujące. Dlatego trzeba cieszyć się każdą chwilą,bo nie wiadomo kiedy świeczka życia się wypali....

Re: a miało być tak pięknie...

przez celineczka3 17 gru 2009, 10:28
Nie bedzie pieknie dopoki nie zaczniesz leczyc przyczyny, a nie skutku. Z tego co piszesz to masz zaburzenia emocjonalne, a nie chorobe psychiczna wiec leki nie zdadza sie za wiele oprocz wyciszenia. Tu pasuje jedno magiczne slowo:psychoterapeuta.
celineczka3

Re: a miało być tak pięknie...

przez ewap99 03 sty 2010, 22:59
Ja tez uwazam ze same leki niewiele dają podobno najskuteczniejsza jest terapia plus leki
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg