EFT - Techniki Emocjonalnej Wolności

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Pstryk 27 gru 2007, 22:18
Myślę, że to wynika z Naszej panicznej potrzeby kontrolowania 1507. Dzieją się z Nami takie cyrki, na które mało kto może cokolwiek poradzić. Dlatego jeśli pojawia się sposobność bycia szczęśliwym, kontrolujemy Naszą spontaniczność, bo w tym przypadku mamy na to wpływ. Poza tym myślę, że to wynika również z Naszych złych doświadczeń, które stworzyły w Nas pewien system 'kryteriów' oceny tego co dobre i złe. Widzisz, ja czasem obawiam się być szczęśliwa, bo w końcu wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Po co więc angażować się mocniej? Jest też tak, że za wszystko przychodzi Nam płacić, więc czy ta chwilka szczęścia jest warta zapłaty? Pragniemy szczęścia ale się go boimy...
Pstryk

przez 1507 27 gru 2007, 22:35
eeeh :(
1507

przez Pstryk 28 gru 2007, 10:35
Nie ma co sie łamać 1507 :lol: Tak czytam tego mojego posta i usta same mi się w banana składają. Tym właśnie charakteryzuje sie lęk: jest nierealny. Zastanawianie się nad tymi kwestiami to jak dzielenie włosa na czworo. Podstawowe pytanie, jakie ciśnie mi się na usta to: czego Ty babo w końcu chcesz :lol: :lol: :lol:
Wiesz jak to jest: człowiek uczy się na błędach. Więc zamiast się poddawać, lepiej spróbować zmienić nastawienie, nie uważasz? ;)
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pierm77 28 gru 2007, 13:33
bethi napisał(a):Tak czytam tego mojego posta i usta same mi się w banana składają.

dobra mysl
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez 1507 28 gru 2007, 15:05
tk tez staram się robić zmieniać myśli choć jest to b.trudne, teraz mam nawrót mojej nerwicy ale juz nie jest tak jak trzy lata temu jest chyba lżej, więc mysle że sporo czasu minie jeszcze zanim to się skończy ale jest niewielki postęp i to sie liczy
1507

przez Pstryk 29 gru 2007, 09:38
1507, najcenniejsze co posiada człowiek i nic ani nikt nie może mu odebrać to doświadczenia oraz zdolność myślenia. Jesteś mój Drogi mądrzejszy o wiele przeżyć, których doświadczyłeś na własnej skórze, jedyne, co przed Tobą to to, aby wyciągnąć z nich jak najwięcej dobrego dla siebie, pomimo, że nie zawsze te wspomnienia są miłe, Ty posiadasz teraz wiedzę, która może sprawić, że masz wpływ na jakość Twojego życia a walka z choroba staje się równa a wręcz masz coraz większą przewagę.
Jak widzisz, trudno zerwać ze starymi schematami myślowymi, ale sam popatrz, czy one są logiczne :lol:
Pstryk

przez 1507 29 gru 2007, 11:07
i nawzajem :lol:
1507

Re: Wyleczyłam się EFT i polecam innym

przez wikide 28 maja 2008, 18:22
Hę temat ciekawie się zaczął, ale potem się rozmył. Przypomnę szanowna bethi i 1507 obiecali się "popukać" testując tym samym nową metodę leczenia EFT oraz podzielić się wrażeniami. Może nie dokładnie czytałem ten wątek, ale nie widzę tutaj żadnej wymiany doświadczen a szkoda, bo jestem na etapie poszukiwania jakiejś dobrej psychoterapii. Mam nadzieję, że 1507 jest jeszcze na forum. Czy testowaliście tą metodę i jakie są wasze doświadczenia?

Re:

przez Martusia 28 maja 2008, 18:53
bethi napisał(a): Tak, jakbym nie potrafiła żyć bez problemów. Gdy pojawiają się przeciwności automatycznie czuję się silniejsza.

To samo zauważylam u siebie. Czasem mam wrażenie, że sama podświadomie prowokuję trudne sytuacje.
Co prawda ostatnio wcale tak nie chcialam, ale cóż, bez naszej woli tez czasem pojawia się ból.

[quote="bethi"] myślę, że zawsze warto przeżyć coś wspanialego, nawet jeśli ma to krótko trwać.
"w życiu piękne są tylko chwile" :)
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

przez pronto 19 gru 2008, 22:01
Widzę,że z EFT nic nie zostało,a szkoda bo można sobie pomóc.Inna sprawa,to EFT jest dla ludzi o szerokich horyzontach,a takich tutaj niewielu.Mnie ta metoda pomogła i pozbyłem się nerwicy po wielu latach.Pozdrawiam.

przez Pstryk 20 gru 2008, 18:42
pronto to gratuluję ;) Różne rzeczy ludziom pomagają - mi pomógł pobyt w szpitalu psychiatrycznym - wyleczyć się z PTSD.
Pstryk

przez svart 17 kwi 2009, 16:35
Miansemerc - ahh nędzny lek , fakt usypia, ale budzisz sie czujesz sie nie wyspany, nie czujesz tego prawdziwego snu. Strasznie otumania , wytłumia. Orgazm po zarzywaniu tego leku jest praktycznie nijaki , lepszym przeżyciem jest zjedzenie ciastka niż przezycie orgazmu . Ogólnie ja nie wiem jak mozna taki syf brać , ale skoro komus pomaga ..

przez kasia000 21 kwi 2009, 09:00
ale głupoty piszesz svart o minasemarcu...szok
kasia000

przez svart 21 kwi 2009, 22:54
piszę prawdę, tak na mnie działał , szkoda zdrowia na taki shit, toż to narkotyk w postaci legalnych tabletek

Sortuj wg