odżywki dla sprtowców a psychika

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

odżywki dla sprtowców a psychika

przez Mafju88 08 cze 2008, 17:42
Witam.

Chciałbym poruszyć mysle wazna kwestie odżywek dla sportowcow. Otoz ja bralem przez 2 miesiace kreatyne i MASS XX (zwykle weglowodany) i nerwicy dostalem wlasnie po tych specyfikach. Wogole bylem bardziej aktywny wtedy... nadpobudliwy, i czulem ze pogorszylo mi sie myslenie wiec moja uwaga jest taka... Przestrzegac sie tego swinstwa bo to do niczego dobrego nie prowadzi i niech nikt nie mowi ze eksperci to przebadali i to jest bezpieczne... bo jak widac nie jest a pozatym znam wiele osob co im odwala PO ODŻYWKACH I NIE BIORA STERYDOW!! Wniosek prosty mi sie wydaje... sorki ze tak o tym pisze bo to ni z gruszki ni z pietruszki ale teraz tak mnie wzielo.. mam nadzieje ze jeszcze nie glupieje ;)
I'll be where the eagles flying higher and higher

Re: odżywki dla sprtowców a psychika

przez GRIGOR2000 06 sie 2008, 16:01
.

Re: odżywki dla sprtowców a psychika

przez Pojebek 07 sie 2008, 10:40
No nie wiem. Nie sądze rzeby odżywka czy kreatyna, była przyczyną nerwicy. Choć pewnie w jakimś stopniu może na coś tam wpłynąć. A co do kumpli którym odwala po odrzywkach :D :D :D . Nie wiem co to za kumple, ale znam troche tą ..."subkulture" pakerów :smile: (atrybut każdego szanującego sie podwórka :smile: ). Moge sie założyć, że i bez odżywek nieżle sobie radzą. Mój kumpel po 2 tyg. siłowni jest najsilniejszy(nie musze dodawać jak sie czuje bez )i rzadne odżywki nie mają tu nic do rzeczy. Jest tylko on.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg