Czy to mogą być początki deprsji ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez skater 07 sie 2014, 12:43
Witam,mam 14 lat,martwi mnie ostatnio to co czuje,zawsze byłem wesoły,chciałem coś robić.Ostatnio zaczęłem uprawiać sport,stosować diete,jednak od kilku dni(2-4) czuje dziwny smutek,przygnębienie,brak chęci do życia,nigdy nie płakałem bez powodu dzisiaj się to jednak zdażyło-takie napady smutku miewam głównie po południu,rano i wieczorem wszystko wraca do normy,martwi mnie to czy to nie są początki depresji.

przez Saraid 07 sie 2014, 13:03
skater napisał(a):Witam,mam 14 lat,martwi mnie ostatnio to co czuje,zawsze byłem wesoły,chciałem coś robić.Ostatnio zaczęłem uprawiać sport,stosować diete,jednak od kilku dni(2-4) czuje dziwny smutek,przygnębienie,brak chęci do życia,nigdy nie płakałem bez powodu dzisiaj się to jednak zdażyło-takie napady smutku miewam głównie po południu,rano i wieczorem wszystko wraca do normy,martwi mnie to czy to nie są początki depresji.

Witaj czy ostatnio w Twoim życiu coś się zmieniło?Takie dni gorszego samopoczucia ma każdy i to zupełnie w normie chyba żeby trwało dłuższy czas miesiąc,dwa wtedy już należy zwrócić się po pomoc.Może Ty w czasie tego uprawiania sportu zbyt forsujesz organizm i ta dieta?do tego zwyczajnie jesteś osłabiony?
Saraid

przez skater 07 sie 2014, 15:00
Nie nic się nie zmieniło,jednak zaczęłem szukać przyczyn w lekach,biore sporą ich ilość na alergię już 5-6 lat oraz rozszerzających oskrzela,przez długi czas chorowałem zwłasza w zime brałem duużo leków,zawsze czytałem ulotki i były tam skutki uboczne:depresja,jednak jest jeden lek a mianowicie Alermed który biore przez ponad 5 lat i jest tam wymienione w skutkach ubocznych depresja,stany lękowe itp może to mieć z tym związek ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 07 sie 2014, 15:09
skater napisał(a):Nie nic się nie zmieniło,jednak zaczęłem szukać przyczyn w lekach,biore sporą ich ilość na alergię już 5-6 lat oraz rozszerzających oskrzela,przez długi czas chorowałem zwłasza w zime brałem duużo leków,zawsze czytałem ulotki i były tam skutki uboczne:depresja,jednak jest jeden lek a mianowicie Alermed który biore przez ponad 5 lat i jest tam wymienione w skutkach ubocznych depresja,stany lękowe itp może to mieć z tym związek ?

Tak oczywiście,że tak to mogą także być efekty uboczne leków .
Saraid

Sortuj wg