Pomocy!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Pomocy!!

przez psyhozmeczona328 03 cze 2013, 19:35
Witajcie! Nie wiem już, co robić :( jestem załamana. Ciągle mnie męczą natrętne myśłi o podtekście seksualnym o moich bliskich. Że mój tata może zgwałcić kogoś, praktycznie z każdym mi się to wyobraża. Że zrobił to z moją siostrą, albo z księdzem, albo z córeczką siostry. Ciągle mi się wyświetlają obrazy jak ktoś z moich bliskich liże mi bądź komuś innemu intymne miejsce. Już mnie to załamuje. Ja nie chcę tych myśli one są straszne. Mam już dosyć. Macie, czy mieliście coś takiego? Proszę odpiszcie.

Pomocy!!

przez Anna Maria 03 cze 2013, 19:38
psyhozmeczona328, a z skąd to się wzięło?masz jakieś przypuszczenia? to wygląda na natręctwa myślowe.
Anna Maria

Pomocy!!

przez psyhozmeczona328 03 cze 2013, 19:41
kasiątko napisał(a):psyhozmeczona328, a z skąd to się wzięło?masz jakieś przypuszczenia? to wygląda na natręctwa myślowe.

Tak czytałam o tym, natręctwa myślowe, to męczy mnie już od dłuższego czasu :( NIe mam pojęcia skąd, od tak pewnego dnia przyszła mi starszna myśl o kimś z bliskich i się starsznie tym przejmowałam skąd i od tamtego czasu już ciągle przygodzą myśłi, jedna jest gorsza od drugiej :( Czemu to wszystko musi dotyczyć bliskich? Tych których najbardziej kocham.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomocy!!

przez znudzona-ona 03 cze 2013, 19:45
przecież pisałam ci co powinnaś zrobić, zakładanie kolejnego wątku z dramatycznym tytułem ci nie pomoże
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

Pomocy!!

przez psyhozmeczona328 03 cze 2013, 19:46
znudzona-ona napisał(a):przecież pisałam ci co powinnaś zrobić, zakładanie kolejnego wątku z dramatycznym tytułem ci nie pomoże

To nie jest takie łatwe jak myślisz..

Pomocy!!

przez znudzona-ona 03 cze 2013, 19:49
to jest łatwe, znajdź kogoś dorosłego kto z tobą pójdzie albo ewentualnie skombinuj kasę na prywatną wizytę u psychiatry. Powtarzam ci, że to samo nie minie, bez względu na to ci pisał kolega zmienny w poprzednim wątku

Pomocy!!

przez psyhozmeczona328 03 cze 2013, 19:50
znudzona-ona napisał(a):to jest łatwe, znajdź kogoś dorosłego kto z tobą pójdzie albo ewentualnie skombinuj kasę na prywatną wizytę u psychiatry. Powtarzam ci, że to samo nie minie, bez względu na to ci pisał kolega zmienny w poprzednim wątku

Serio? Jakoś 2lata temu mi przeszło

Pomocy!!

przez znudzona-ona 03 cze 2013, 19:53
tak? serio? to co się teraz z tobą dzieje? nieleczone NIE PRZECHODZI SAMO objawy mogą się cofać na jakiś czas, każdy następny rzut choroby JEST GORSZY I DŁUŻSZY

Pomocy!!

przez psyhozmeczona328 03 cze 2013, 19:54
znudzona-ona napisał(a):tak? serio? to co się teraz z tobą dzieje? nieleczone NIE PRZECHODZI SAMO objawy mogą się cofać na jakiś czas, każdy następny rzut choroby JEST GORSZY I DŁUŻSZY

miałaś to? skąd wiesz?

Pomocy!!

przez znudzona-ona 03 cze 2013, 19:55
wiem z doświadczenia po sobie a także z lektury oraz od mojej psychiatry, nie wciskam ci kitu dziewczyno tylko mówię co się robi z takimi objawami jak ty masz. chcesz się męczyć to się męcz

Pomocy!!

przez psyhozmeczona328 03 cze 2013, 19:56
znudzona-ona napisał(a):wiem z doświadczenia po sobie a także z lektury oraz od mojej psychiatry, nie wciskam ci kitu dziewczyno tylko mówię co się robi z takimi objawami jak ty masz. chcesz się męczyć to się męcz

Twoim zdaniem to są straszne objawy? Myślisz że nie ma gorszych?

Pomocy!!

przez znudzona-ona 03 cze 2013, 19:57
nie chce mi się kolejny raz pisać dokładnie o mojej chorobie, ale miałam bardzo przykre natrętne myśli plus inne objawy. To co ty masz jest opisane w kilku wątkach już.

Pomocy!!

przez psyhozmeczona328 03 cze 2013, 19:58
znudzona-ona napisał(a):nie chce mi się kolejny raz pisać dokładnie o mojej chorobie, ale miałam bardzo przykre natrętne myśli plus inne objawy. To co ty masz jest opisane w kilku wątkach już.

A mogłabyś mi dać linki o swojej i o tych podobnych? Może jakbym przeczytała to byłoby mi lepiej. Prosze.

Pomocy!!

przez znudzona-ona 03 cze 2013, 19:59
psyhozmeczona328, jest dużo ciekawych objawów, które możesz mieć, ale chyba ważniejsze jest to, że TERAZ masz te myśli I ONE CI BARDZO DOKUCZAJĄ. no chyba że jest ci generalnie super miło a piszesz o tych myślach tylko po to żeby nam swoje szczęście pokazać

Sortuj wg