Długie przeżycia w dzieciństwe powodujące depresje?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez BLOOD 25 sty 2013, 13:16
Witam dziś zerknąłem sobie na internet by przeczytać o depresji i nerwicy i wynika z tego że chyba ją mam .
Od zerówki znęcano się nade mną psychicznie , aż do budowlanki ;/ . Myślę że gdyby nie te psychicznie znęcania to byłbym mądrzejszy jak w dzieciństwie przed pójściem do zerówki . Nawet nie potrafię czasami odtworzyć kłódki w piwnicy;/.Chciałem jakoś upiększyć swoje życie jakoś by nie robić głupstw takie jak samobójstwo . Tym upiększeniem było muzyka metal , podgatunki heavy metalu jakie słucham to death metal i black metal. Gdyby nie one pewnie byłbym trupem. Teraz gdy nie odchodzę od muzyki uważam się za głupca nawet nie wiem co jaka dana rzecz się nazywa np warzywo lub komoda.
I do was pytanie czy rzeczywiście mam depresje lub nerwicę? :(

przez Saraid 25 sty 2013, 13:25
BLOOD, Witaj Co Ci jest to może zdiagnozować lekarz specjalista nie my tutaj na forum nikt nie ma uprawnień do tego.
Saraid

przez BLOOD 25 sty 2013, 13:26
Trudno to chyba się wybiorę w tygodniu do lekarza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 25 sty 2013, 13:30
BLOOD napisał(a):Trudno to chyba się wybiorę w tygodniu do lekarza

Jesli chcesz się dowiedzieć co Ci jest to jak najszybciej do psychiatry.Powodzenia.
Saraid

przez L.E. 25 sty 2013, 13:34
BLOOD, witam muzyczną bratnią duszę ;)
Takie ciągłe znęcanie się na pewno miało na Ciebie wpływ, ale co Ci dokładnie dolega to tylko specjalista może stwierdzić.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez BLOOD 26 sty 2013, 13:41
Wiecie żaden specjalista nie jest już mi potrzebny znalazłem iż swoje połowanie.Mimo że mam depresje czy nerwicę to wykorzystam do muzyki dziękuje serdecznie za odpowiedzi.:)

Sortuj wg