zalamana

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

zalamana

przez kolobrzezanka26 12 lip 2012, 17:52
mam ogromny problem
nie dawno zmarl moj tata jutro jest pogrzeb a ja jestem zalamana nie potrafie sie pogodzic ze smiercia taty .jak sobie z tym poradzic. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

zalamana

przez Smutas75 12 lip 2012, 17:59
Cześć.Kilka lat temu zmarła mi córka było ze mną bardzo żle!!!Jedyne co mogę Tobie poradzić to daj sobie trochę czasu.Wiem,że teraz to bardzo boli ale z czasem ból będzie słabł.Trzymaj się ciepło.

zalamana

przez Atalanta 12 lip 2012, 18:00
Przykro mi bardzo z tego powodu :( W takiej sytuacji nie tłum swoich emocji, jak masz ochotę to płacz, i przede wszystkim nie możesz być teraz sama. Na pewno masz kogoś z kim możesz pogadać o tym co czujesz. Póki to co trzymaj się, jestem z Tobą , tu na forum zawsze możesz się wygadać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

zalamana

przez kolobrzezanka26 12 lip 2012, 18:05
ciężko mi jest nie mam sil na nic cały czas plącze i jakoś mi to nie pomaga za bardzo nawet odczucia fizyczne mam bolę żołądka wszystkie mięśnie mnie bolą mam uczucie jak bym miała zaraz zemdleć wszystko mnie denerwuje nie mam z kim porozmawiać moja mama tez jest załamana a ja nie chce jej jeszcze gorzej dołować :( :( :( :( :( :( :( :(

zalamana

przez Ivaaa 13 lip 2012, 16:08
Masz jakieś bliskie osoby, z którymi możesz o tym porozmawiać? Wiesz... okres żałoby to naturalny czas smutku... Zobacz co się będzie dalej z Tobą działo i pamiętaj, że zawsze możesz się udać do psychologa lub psychoterapeuty:)

zalamana

przez Melanie22 14 lip 2012, 21:29
Daj sobie czas na żałobę. Będzie bolało, pewnie długo, ale w końcu przejdzie- to mogę obiecac z dnia na dzień będzie lepiej.
I trzymaj się.
Sza, cicho sza.

Sortuj wg