moje mysli i depresia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

moje mysli i depresia

przez mariusz44 09 maja 2010, 22:09
Niewiem co myslic juz o tym?
A wiec w roku 2009 w styczniu styknałem sie zmoja nauczycielka ktora uczyla mnie w skzole ,ona mnie lubi i ja ja lubie.W stycziu tylko jeden raz odwiedzilem moja pania ,nauczycielke.A w roku 2010 w kwietniu i maju ale tylko w czwartki po 16 godz.
Mam depresje czuje sie tak jakbymnie odrzucily od przyjazni i wogle jakby mnie przestaly lubic mam takie wrazenie.Ale po przemysleniu i po rozmowie z kolega i zkolezanka twierdza ze mnie lubia tylko przez ta kolezanke mogla nastawic ja by sie mnie pozbyc .
Niewiem jak to zrobic bo aproponowali mi bym porozmawial z dyrekacja szkoly i zapytal sie dyrekcji czy to prawda czy nie?Czy nie moge,czy moge przyjsc do szkoly odwiedzac nauczycieli co prawda mniej to robie bo zbytnio innych nauczycieli nie lubie jak moja pania i kolezanke tej pani nauczycielki .Dobrze tylko ze mam pary znajomych i przyjaciol.Mało ale wazne ze mam.To sa moje mysli i depresja na ktora tak reaguje.