PRZERWA W OPTYMIŻMIE

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

PRZERWA W OPTYMIŻMIE

przez betinka_77 18 maja 2008, 15:42
jESZCZE ROK TEMU BYŁAM BARDZO WESOŁA KOBIETA,NIE UKRYWAM ,ZE DUZO W ZYCIU PRZESZŁAM ,JAK I INNI. JA NAZYWAM TO PRZERWA W OPTYMIZMIE ...TAK ŁADNIEJ BRZMI -DIAGNOZA -DEPRESJA LEKOWA nIE SADZIŁAM ,ZE MNIE TO KIEDYKOLWIEK BEDZIE DOTYCZYŁO.STARAŁAM SIE POMAGAC INNYM ,Z TERAZ CHYBA SAMA POTRZEBUJE POMOCY.dWA MAŁZENSTAWA ZA SOBA ,NIEUDANE MAŁZENSTAWA ,ALOHOLICY cZY JA TAKICH PRZYCIAGAM sAMA SIE DZIWIE TYM MEŻCZYZNA (JESTEM ATRAKCYJNA KOBIETA) ALE TO ICH NIE TŁUMACZY..... DLACZEGO NIE POTRAFIE ZNALEZC KOGOS ODPOWIEDZIALNEGO...? kOGOS KTO SIE RÓWNIEZ ZQJMNIE MNA ,A NIE TYLKO JA NIM... JA NIE CHCE JUZ BYC MATKA ,CHCE POCZUC SIE KOBIETA
pRZEPRASZAM WSZYSTKICH ALE MUSIAŁAM GDZIES TO Z SIEBIE WYRZUCIC I TRAFIŁAM TUTAJ nAPISZCIE JAK WY SOBIE RADZICIE ,A JESLI SOBIE NIE RADZICIE TO RÓWNIEZ NAPISZCIE.........

Re: PRZERWA W OPTYMIŻMIE

przez mała defetystka 19 maja 2008, 19:11
Cześć betinko,
Wiesz ja myślę, żę masz 100% racji --- należy Ci się kochający partner , Ktoś kto będzie się o CIebie troszczył
mi się taki ktoś przyplątała bardzo niespodziewanie w chwili gdy kiepsko ze mną było, broniłam się przed nim jak mogłam ale został i jest nam razem dobrze
może i Tobie przybłąka się takie Ktoś
BYcie matką nie wyklucza bycia kobietą, na pewno potrafisz to pogodzić ze sobą

Pozdrawiam:*

Sortuj wg