Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach o intelekt


nooise

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Od jakiegoś czasu cholernie boję się o swój intelekt... Na samym początku bałem sie urazów mechancznych, przestałem wychodzić z domu, porzuciłem karate, któremu wcześniej namiętnie sie oddawałem, przestałem uprawiać sporty, popadłem w stagnację. Później przyszła pora na strach przed schizofrenią, teraz boje się nawet obracać głową, wydaje mi się, że mogę w ten sposób doprowadzić do jakiegoś uszkodzenia mózgu. Chodzi mi o gwałtowne kręcenie głową w prawo i w lewo, kręciłem specjalnie by sprawdzić reakcje :P I znów mnie dopadło.

 

Podczas ataków boli mnie glowa w róznych miejscach ( chodzace bole ), mam problemy z wyslowieniem sie, nie moge sie skupić, jestem poddenerwowany etc. To normalne podczas nerwicy? Mija?

 

Ściślej boję się o ewentualne problemy z uczeniem się, zapamiętywaniem, a także o osłabienie intelektu, zaburzeń funkcji myślowych. Czy takie coś w ogole jest możliwe, przy takim gwałtownym kreceniu głową, przy którym odczuwam ból w tej częsci glowy: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1312f235a872a2c.html. Wydaje mi sie, że ból wynika z nierozciągniecia sciegien. Czy w ogole pod wplywem urazów glowy może dojsc do problemów których się obawiam?

 

Prosze o odpowiedzi.

 

Witaj:) jesteś nowym uczestnikiem forum, dlatego też informuję Cię, że powielane tematy się blokuję, aby zapobiec podobnym sytuacjom proszę użyc opcji szukaj (*dop. Didado1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×