ot

Hasiok.

Pytanie do Admina/Moderacji

przez wiejskifilozof 25 sie 2016, 19:02
Tylko jedna osoba ? Dzięki i za to.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez carlosbueno 25 sie 2016, 19:03
Ty, ty Karlosbłeno a czym to się różni od narzekania niektórych w drugą stronę? :P

Tylko że tu narzeka co druga osoba a pochwalić się wizytami w drogich hotelach i restauracjach nie ma kto.
Największy Forumowy Maruda

przez anka szklanka 25 sie 2016, 19:09
carlosbueno napisał(a):
Ty, ty Karlosbłeno a czym to się różni od narzekania niektórych w drugą stronę? :P

Tylko że tu narzeka co druga osoba a pochwalić się wizytami w drogich hotelach i restauracjach nie ma kto.

Może nie wszyscy czują potrzebę chwalenia się takimi sprawami. Właściwie to jest taaaaak mało istotne czy ktoś sypia w Hiltonie czy w drewnianym domu nad Soliną. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji

przez cyklopka 25 sie 2016, 19:10
No dobra, to ja zagłosuję i sam zagłosuj na siebie, to masz trzy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

przez agusiaww 25 sie 2016, 19:13
carlosbueno napisał(a):
agusiaww napisał(a):Ja tam wole do Maka chodzic...jem tez smieciowo i z tego powodu nie umarłam, a wyniki mam b. dobre. Poza tym w maku jest pyszniutka kawa i lody :105: a dzieci -i tak sie ich nie ukniknie.
W macu się nie można najeść, no chyba że bym ponad 30 zl wydał , mają śmieszne małe porcje z resztą chodzę tam może raz na rok, inne fastfoody za podobna cenę oferują więcej żarcia. Gdy mieszkałem w UK chodziłem dość do Maca często i tam to rzeczywiście miejsce dla uboższej części społeczeństwa głównie kolorowych i Polaków, choć tzw chickenownie są jeszcze tańsze.
zalezy kto ile je, dla mnie 2 x frytki i ok :mrgreen: a w zestawie dzieciecym to juz w ogole wypas, ale fakt dla faceta to cienko.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez iiwaa 25 sie 2016, 19:18
A jedzcie sobie gdzie chcecie, ja jadam w różnych miejscach - zarówno w restauracji, jak i u "pana kanapki", z tym że nie jadam co do zasady (poza nagłymi sytuacjami) w fast foodach i nikt mnie do tego nie przekona. Jeżeli muszę, bo np. to jedyny czynny lokal w okolicy, to biorę sałatkę.
Dom za 400 tysięcy to jak bezcen :D i to za 300 metrów ;) Anka Szklanka, "biere", remontuję i odsprzedaję za 700 :D
Sfinks to na pewno nie jest "ekspozycja statusu" i większość by się w głowę postukała, że ktoś mógł uznać wspomnienie o tym lokalu za "ekspozycję statusu". W Sfinksie jadają moi studenci, a nie multimilionerzy. To zwykła sieciówka. Coś jak Zara czy Orsay, tylko branża inna.
Domek nad Soliną jest ok ;) Nie wiem, kto sobie ubzdurał, że nie jeżdżę np. do Karpacza, Zakopanego, w Bieszczady czy nad polskie morze. Jeżdżę, tylko nie w sezonie (bo po jednej "przygodzie" już nigdy ni pojadę w takie miejsca w sezonie). Mylne wnioski niektórzy wyciągają.
iiwaa

przez carlosbueno 25 sie 2016, 19:31
Sfinks to na pewno nie jest "ekspozycja statusu"

przecież tak nie twierdziłem, jakże mogłem skoro wspominałaś że to głupia restauracja dla studentów. Chodziło o te inne restaurację i hotele.
Większość Polaków to nigdzie nie jeździ a przynajmniej do nie dawna ale teraz dzięki 500 plus wielu pojechało pierwszy raz w życiu i co tzw elita ich obsmarowuje że srają na plaży i przeklinają. :mrgreen:

przez Michellea 25 sie 2016, 19:36
agusiaww napisał(a): Poza tym w maku jest pyszniutka kawa i lody :105:

No, lody mają dobre. Kiedyś nawet jeden wykładowca mi zazdrościł xD

wiejskifilozof napisał(a):Ale,moi kochani.Temat był o braku dzieci :mrgreen: :nono: :nono:

Nieposiadanie dzieci jest związane z ich posiadaniem. To tak samo jak w wątku ateistycznym gadacie o religii i Kościele :lol:

przez atic 25 sie 2016, 19:38
iiwaa,
bo po jednej "przygodzie"

napisz coś więcej bo mnie to zaciekawiło :twisted:
atic

przez carlosbueno 25 sie 2016, 19:40

Chyba nie wyszedł z propozycją " czy zrobi pani mi loda" :mrgreen: :pirate:

przez iiwaa 25 sie 2016, 19:41
carlosbueno napisał(a):
Sfinks to na pewno nie jest "ekspozycja statusu"

przecież tak nie twierdziłem, jakże mogłem skoro wspominałaś że to głupia restauracja dla studentów. Chodziło o te inne restaurację i hotele.
Większość Polaków to nigdzie nie jeździ a przynajmniej do nie dawna ale teraz dzięki 500 plus wielu pojechało pierwszy raz w życiu i co tzw elita ich obsmarowuje że srają na plaży i przeklinają. :mrgreen:

Matko...
naprawdę marudzisz.
Nie, Mercure i Radisson to też nie jest ekspozycja statusu.
Nie "głupia" i nie tylko dla studentów, wspomniałam tylko, że skoro studenci tam chodzą, to nie jest super droga.
Ludzie o różnym statusie finansowym jeżdżą w różne miejsca. I z dziećmi, i bez dzieci. A najwięcej jeżdżą... studenci właśnie, jak zauważyłam.
Weź pod uwagę, że dla mnie wyjazd to często praca. Jak jadę do Warszawy, to nie dla rozrywki.
iiwaa

przez iiwaa 25 sie 2016, 19:47
atic napisał(a):iiwaa,
bo po jednej "przygodzie"

napisz coś więcej bo mnie to zaciekawiło :twisted:

Jaki ciekawski :P
Nic takiego w sumie, jakoś 5-6 lat temu to było, byliśmy w takim małym hoteliku w górach (właśnie myślałam, że będzie cicho i kameralnie), byłam po 2 kieliszkach wina (a dla mnie to bardzo dużo, ja po jednym już czuję w głowie), wyszłam z pokoju w szlafroku, uhahana, bo chciałam przynieść coś takiego jakby minibaru z drinkami, wychodzę z pokoju, a to mnie 2 osoby "dobry wieczór". Studenci. Dwa dni czułam się, jakby mnie ktoś na szpilkach posadził, w końcu zmieniliśmy hotel.
iiwaa

przez Michellea 25 sie 2016, 19:48
carlosbueno, nie, a takie komentarze nie są śmieszne, tylko żałosne.

przez iiwaa 25 sie 2016, 19:49
Michellea napisał(a):
agusiaww napisał(a): Poza tym w maku jest pyszniutka kawa i lody :105:

Mój mąż ma fioła na punkcie shake'ów (na konsultacjach też je pije), a potem słyszę od koła naukowego, żebym mu powiedziałam, że z limonką są lepsze niż truskawkowe :hide:
iiwaa

Sortuj wg