ot

Hasiok.

Lewakoterroryzm

przez carmen.s 24 mar 2015, 16:30
Ohoho ale nagonka na Maćka :pirate: A ja Cię Maciek podziwiam, że Ci sie chce wdawać w dyskusje z lewactwem, mi to się już dawno odechciało odpowiadać na idiotyczne argumenty typu "jakiś ksiądz ma kochanke" itp. :pirate: Trzeba być naprawde pustym intelektualnie i moralnie, żeby nie rozumieć istoty religi i tego, jak bardzo jest człowiekowi potrzebna. Gdyby nie była, to by już dawno nikt żadnej nie wyznawał.
Generalnie też mnie wnerwia lewakoterroryzm i całe to dorosłe pokolenie dzieci Wyborczej, pokolenie zamknięte w jakiejś iluzorycznej tęczowej bańce, wyśmiewające takie wartości patriotyzm na rzecz wspólnoty, wyśmiewające jakiekolwiek wartości, która zna zresztą tylko z filmów albo książek. I chociaż mi daleko do konserwy pis, to dla równowgi tego zepsucia ma moje pełne poparcie.
Yeah, blowfishing this up.

Lewakoterroryzm

przez warrior11 24 mar 2015, 16:49
carmen.s,
Zgadzam się z Tobą w całej pełni
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Lewakoterroryzm

przez jetodik 24 mar 2015, 17:19
carmen.s,
...i tego, jak bardzo jest człowiekowi potrzebna. Gdyby nie była, to by już dawno nikt żadnej nie wyznawał.

logika tego twierdzenia jest taka jak logika twierdzenia: 'gangi sa bardzo ludziom potrzebne gdyby nie byly to nikt by sie od dawna w zadnych nie udzielal'.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lewakoterroryzm

przez Zbychu 1977 24 mar 2015, 17:25
:?
Zbychu 1977

Lewakoterroryzm

przez jetodik 24 mar 2015, 17:27
Zbychu dobre pytanie, moze chodzi o manifest sily?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Lewakoterroryzm

przez Zbychu 1977 24 mar 2015, 17:33
Ludzie na całym swiecie w cos wierzą,zresztą nie ma ludzi bezideowych,neutralizm światopoglądowy jest pustym abstraktem.
Zbychu 1977

Lewakoterroryzm

przez jetodik 24 mar 2015, 17:34
moja poprzednia wypowiedz odnosi sie do zedytowanej wypowiedzi pytajacej o powod budowania swiatyn, czy jakos tak.

Zbychu niektorzy uwazaja swoje poglady za relatywne, to znaczy prawidlowe jedynie w jakims kontekscie i mysle, ze to jest taka forma pasywnosci swiatopogladowej.

Lewakoterroryzm

przez bonsai 24 mar 2015, 17:39
Przecież nikt nie broni ludziom wierzyć. Jeśli lubią być sterowani, mieć bat nad sobą i oddać część odpowiedzialności za swoje życie sile wyższej, to ich wybór. Domyślam się, że jest to wygodne i łatwiej się wtedy żyje. Tylko dlaczego ci ludzie chcą, żeby państwowe prawo było zgodne z ich wierzeniami, żeby całe społeczeństwo płaciło na świątynie, obrzędy religijne itp?
bonsai

Lewakoterroryzm

przez jetodik 24 mar 2015, 17:41
bonsai, jezeli ktos bierze odpowiedzialnosc za swoje zycie na siebie, to tez musi w cos wierzyc, np. w wolna wole.

Lewakoterroryzm

przez bonsai 24 mar 2015, 17:53
jetodik, kombinujesz. ;) Co to jest wiara w wolną wolę? Wolna wola to cecha człowieka myślącego. Ograniczeniem są tu tylko normy społeczne, prawo i własne sumienie. Te trzy elementy powinny być neutralne światopoglądowo (no może oprócz sumienia, bo ludzie wierzący mogą je rozumieć inaczej) i opierać się na logice, a nie wierzeniach.
bonsai

Lewakoterroryzm

przez jetodik 24 mar 2015, 17:58
bonsai, sa rozne koncepcje wolnej woli, wiesz determinisci przykladowo nie wierza w wolna wole, ewentualnie w wydaniu kompatybilizmu...w kazdym razie w cos trzeba jednak wierzyc na kazdym kroku inaczej sie przyjmuje postawe powierzchownosci czy czegos takiego.

Lewakoterroryzm

przez Po prostu maciek 24 mar 2015, 18:00
Reiben napisał(a):Maciek poddany indoktrynacji detektywamonka stanie się lewakiem przed Gwiazdką i zacznie pisać w katoterroryzmie.

Raczej mi to nie grozi. Byłem wychowywany w normalnej katolickiej rodzinie wiec czerwoną zarazą mnie nikt nie zarazi. Niektórych polityków lewicy to nawet lubie np Ryszarda Kalisza. Szanuje i toleruje lewicę bo szanuje każdego kto ma inne poglądy choć prawde powiem, że nie człowiekiem ale poglądami liberalno-lewacko-dewianckimi sie w zasadzie brzydze. :twisted:

-- 24 mar 2015, 17:07 --

carmen.s napisał(a):Ohoho ale nagonka na Maćka :pirate: A ja Cię Maciek podziwiam, że Ci sie chce wdawać w dyskusje z lewactwem, mi to się już dawno odechciało odpowiadać na idiotyczne argumenty typu "jakiś ksiądz ma kochanke" itp. :pirate: Trzeba być naprawde pustym intelektualnie i moralnie, żeby nie rozumieć istoty religi i tego, jak bardzo jest człowiekowi potrzebna. Gdyby nie była, to by już dawno nikt żadnej nie wyznawał.
Generalnie też mnie wnerwia lewakoterroryzm i całe to dorosłe pokolenie dzieci Wyborczej, pokolenie zamknięte w jakiejś iluzorycznej tęczowej bańce, wyśmiewające takie wartości patriotyzm na rzecz wspólnoty, wyśmiewające jakiekolwiek wartości, która zna zresztą tylko z filmów albo książek. I chociaż mi daleko do konserwy pis, to dla równowgi tego zepsucia ma moje pełne poparcie.

Dzięki Carmen w pełni się z tobą zgadzam. Nie wiem po co ale pisze na tym forum, może troche z nudów..... :roll:
Może żeby lewactwo nie czuło się zbyt komfortowo w swym nierealnym bańkowym świecie, sam nie wiem.....
Generalnie też mnie wnerwia lewakoterroryzm i całe to dorosłe pokolenie dzieci Wyborczej, pokolenie zamknięte w jakiejś iluzorycznej tęczowej bańce, wyśmiewające takie wartości patriotyzm na rzecz wspólnoty, wyśmiewające jakiekolwiek wartości, która zna zresztą tylko z filmów albo książek.

Ten fragment twojej wypowiedzi podoba mi sie najbardziej bo i najbardziej oddaje rzeczywistość kto jest wyborcą lewicy spod znaku PO i SLD.
Znam nawet takiego jednego wyborcę SLD. Koleś ma takie pranie mózgu zrobione przez Gazete Wyborczą i TVN że masakra.
Mówi że nie czuje się Polakiem tylko Europejczykiem, kosmopolitą. Do tego twierdzi że zagadza sie z Donaldem i jego słowami Polskość to nienormalność i że dla niego w zasadzie Polska mogłaby nie istnieć bo sie nią brzydzi. Nałogowo koleś ogląda TVN. W życiu nie skalał sie ani dniem pracy. Żyje za kase rodziców i mówi że ma wszystkich w dupie. Koszt utrzymania ów człowieka jest jednak bardzo wysoki bo rozbija sie on po najlepszych sklepach i knajpach w Warszawie. Do tego wymaga od swoich starych by kupili mu mieszkanie.
Dodał też że jedyną rzeczą jaką mógłby się w życiu zająć to działaność polityczna w SLD, ale narazie dla niego ma ono za małe poparcie.
Jak pogadać z typem to psycha zryta na maksa. A jak sie wywyższa. Psychol dla mnie :pirate:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Lewakoterroryzm

przez carlosbueno 24 mar 2015, 18:30
Raczej mi to nie grozi. Byłem wychowywany w normalnej katolickiej rodzinie wiec czerwoną zarazą mnie nikt nie zarazi.
To niczego nie gwarantuje Stalin i Oleksy tez pochodzili z religijnych rodzin. :mrgreen: W Polsce prawdziwych lewaków jest bardzo mało. zdecydowanie poniżej 10% społeczeństwa nawet Ci co głosowali na Palikota często nimi ni byli, tylko antyklerykałami a to niż oznacza wcale lewactwa bo można być antyklerykalnym rasistą, homofobem czy liberałem gospodarczym, a większość sympatyków SLD przynajmniej do niedawna to ci tęskniący za komuną, zwolennicy państwa opiekuńczego, dla których sprawy światopoglądowe mają 2-go rzędne znaczenie. Osób o prawicowym światopoglądzie (choć to spore uogólnienie) w Polsce jest dużo więcej niż o lewackim choć i tak najwięcej jest osób o niesprecyzowanych poglądach, albo mających wszystko gdzieś.
Największy Forumowy Maruda

Lewakoterroryzm

przez Zbychu 1977 24 mar 2015, 20:01
Lewaccy guru -Marks i Engels ujmują rzeczywistosc historyczną przez pryzmat materialnej podstawy ,stałych transwormacji związanych z dialektycznymi sprzecznościami oraz aktywnej roli człowieka.Ułomnosci z tak pojętej rzeczywistosci historycznej nasuwają się same-neguje sie tu wpływ swiadomosci na proces historyczny oraz wyjasnienie całego biegu historii deterministycznie pojmowanym "działaniem" jednego czynnika (technicznego,ekonomicznego).

-- 24 mar 2015, 20:10 --

Najogólniej -według materializmu historycznego-ludzie sami tworzą własną historię,lecz ostateczny wynik jest czyms w rodzaju wypadkowej wielu różnokiernkowych działań i wielorakiego oddziaływania człowieka na świat zewnętrzny.Lapidarnie rzecz ujmując -"Ludzie sami tworzą swoją historie-ale nie tworzą jej dowolnie,nie w wybranych przez siebie okolicznosciach ,lecz w takich ,w jakich się bezposrednio znaleźli ,jakie zostały im dane i przekazane...;Ludzie tworzą własną historię bez względu na jej wynik,w ten sposób,ze kazdy dąży do własnych świadomie zamierzonych celów,a historia stanowi własciwie wypadkową tych wielu dążeń działających w rozmaitych kierunkach oraz ich wielorakiego oddziaływania na świat zewnętrzny.
Utopie tych założeń chyba nie trzeba wykładać jak kawe na ławe.
Zbychu 1977

Sortuj wg