ot

Hasiok.

Lewakoterroryzm

przez bonsai 22 mar 2015, 19:00
Mało tych postulatów, do normalności wiele nam jeszcze brakuje. :(

Ja wprowadziłbym jeszcze zakaz produkcji prezerwatyw, zakaz pracy w niedziele (zamiast tego zorganizowałbym na miejskim targu jakieś uciechy dla publiczności, np. palenie na stosie innowierców czy torturowanie osób, które obcowały ze sobą przed ślubem).

No i trzeba by wyplenić to lewactwo ze szkół, słyszałem, że w niektórych instytucjach zajęcia nie zaczynają i nie kończą się modlitwą. Przecież to wylęgarnia przyszłych dewiantów życiowych. :evil:
bonsai

Lewakoterroryzm

przez Hans 22 mar 2015, 19:04
My się przed dżenderem bronimy jak lwy!
Feed your head
Feed your head

Lewakoterroryzm

przez Arasha 22 mar 2015, 19:05
na_leśnik, nie ma się czego bać, to tylko emotka :mrgreen:
Ale fakt faktem, że dzisiejsze społeczeństwo zmierza donikąd, bo nie ma odpowiedniego przywódcy. Za Gierka chociażby na Śląsku ( i nie tylko ) był porządek ...
a teraz co mamy :roll: ? To co obecny rząd wyprawia, to jedna wielka kpina :pirate: ( a piracik musi być ! )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lewakoterroryzm

przez Po prostu maciek 22 mar 2015, 19:06
Hans, oby jak najdłużej ale ściągają na nas ciezkie działa.
Ponoć szantażowali i Kopacz i Schetyne i Komora w UE że jak dżender nie bedzie wprowadzony i zboczenie zalegalizowane to odetną kase z Unii albo beda tak szukac haków na nasze projekty by jak najwiecej funduszy wstrzymac az sie skonczy okres programowania.
Musimy być jak Rocky, jak Tommy Lee Jones w ściganym....albo ostatecznie jak Pułkownik Wołodyjowski w Kamiencu.
Nie oddamy ani kamienia ani guzika. Predzej wysadzimy ten kraj w piździec, ale genderystom turkom sie nie damy.
To oczywiście w ramach żartu by koledzy z lewicy nie zaczynali mnie hejtować za mocno :mrgreen:
Ostatnio edytowano 22 mar 2015, 19:08 przez Po prostu maciek, łącznie edytowano 1 raz
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Lewakoterroryzm

przez na_leśnik 22 mar 2015, 19:06
Za Gierka chociażby na Śląsku ( i nie tylko ) był porządek ... a teraz co mamy :roll: ?

Odważna teza jak na wątek antylewacki :great: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Lewakoterroryzm

przez Psychoanalepsja_SS 22 mar 2015, 19:10
Maciek to nienormalny człowiek, który na forum dla nienormalnych prawi innym nienormalnym o normalności. Spójność lvl ∞.

Lewakoterroryzm

przez zmęczona_wszystkim 22 mar 2015, 19:10
bonsai napisał(a):Mało tych postulatów, do normalności wiele nam jeszcze brakuje. :(

Ja wprowadziłbym jeszcze zakaz produkcji prezerwatyw, zakaz pracy w niedziele (zamiast tego zorganizowałbym na miejskim targu jakieś uciechy dla publiczności, np. palenie na stosie innowierców czy torturowanie osób, które obcowały ze sobą przed ślubem).

No i trzeba by wyplenić to lewactwo ze szkół, słyszałem, że w niektórych instytucjach zajęcia nie zaczynają i nie kończą się modlitwą. Przecież to wylęgarnia przyszłych dewiantów życiowych. :evil:

:mrgreen:

Zawsze mnie dziwi to, jak niektórzy uznają siebie za zdecydowaną większość i twierdzą, ze są terroryzowani przez mniejszość. Jak się ktoś czuje terroryzowany, to może z nim cos nie halo? :D I skąd ktoś wie, czego pragną ludzie (i jacy ludzie? są ci lepsi i gorsi)? Już chociażby tu na forum opinie sa podzielone, bo ludzie chcą różnych rzeczy, mają różne poglądy. Ja tez chcę normalności, np. bez oszołomstwa politycznego :D A rozkradanie i korupcja - to akurat nie podoba mi się bez względu na to, czy ktoś to robi pod szyldem lewicy, czy prawicy.
A opinie dotyczące chociażby in vitro są mocno w narodzie podzielone i bynajmniej nie przebiegają one wzdłuż granic: katolik / ateista.

Lewakoterroryzm

przez NaaN 22 mar 2015, 19:13
Arasha napisał(a):. Za Gierka chociażby na Śląsku ( i nie tylko ) był porządek ...

Ahahaha, dobrze, że jeszcze tamte czasy pamiętam.

Lewakoterroryzm

przez Psychoanalepsja_SS 22 mar 2015, 19:15

Nic dziwnego. Często najwięksi katopatriopolacy tasują do komuchów, co rozpoczął już Bolesław Piasecki.

Lewakoterroryzm

przez carlosbueno 22 mar 2015, 19:18
Nie powinno być także tak by większość katolicka była obrażania poniżana i poniewierana we własnym kraju.
jakoś tego nie zauważyłem, a jakie są niby tego objawy. A co do Gender to to jakiś typowo medialnie rozdmuchany temat bo nikt tej tzw ideologii w Polsce nie wprowadził w życie.

Owszem zachodnia Europa jest dla mnie zbyt lewacka bo pozwoliła się zdominować przez poprawność polityczną na której żerują muzułmanie którym wszystko wolno i kto jest przeciw to morda w kubeł i do więzienia za rasizm i nietolerancję , tak tam to wygląda a muslimy robią se co chcą i są tłumaczeni jako ofiary ze wszystkiego złego co by nie zrobili. Ale poniekąd to skutek specjalnym praw przyznawanym religiom jako takim i szacunku dla innych tradycji. Europa niestety odeszła od idei oświecenia i pogrążyła się w multikuluralizmie i relatywizmie kulturowym a to największe zło tego świata a nie żadne gender czy sekularyzm.

Musi wrócic normalnosc która była zanim po Europie zaczeło szalać lewacko-genderystyczne zboczenie jak dżuma w sredniowieczu.
Dżumą europy jest islam równie prymitywny co Chrześcijaństwo w średniowieczu i to jest prawdziwe zagrożenie a nie geje i lesbijki.
Największy Forumowy Maruda

Lewakoterroryzm

przez Arasha 22 mar 2015, 19:20
na_leśnik napisał(a):
Za Gierka chociażby na Śląsku ( i nie tylko ) był porządek ... a teraz co mamy :roll: ?

A co ?! Ciągle zarzuca się mi asekuranctwo w moich wypowiedziach, to piszę, co myślę ... nie było takiego bezrobocia, gospodarka miała się całkiem nieźle, nie było wszechogarniającej rozpusty ... ludzie mieli bardziej poukładane w głowach. I to wcale nie chodzi o to, że je mam coś przeciwko np. mniejszościom seksualnym ... daję
każdemu prawo do wolności, ale nie trzeba tego akcentować na każdym kroku. Tak naprawdę te wszystkie sprawy, którymi zajmuje się obecna władza mają odciągnąć uwagę
od problemów, z którym mierzy się większość społeczeństwa, bo rząd ma ich w dupie do czasu następnej kampanii wyborczej. Oni już nam pokazali tę piękną zieloną Irlandię ... tylko niebawem, jak sprywatyzują lasy, to będzie tak jakby mniej zielona :pirate:
Ostatnio edytowano 22 mar 2015, 19:25 przez Arasha, łącznie edytowano 4 razy
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Lewakoterroryzm

przez Po prostu maciek 22 mar 2015, 19:22
carlosbueno, a ty jak zwykle z krucjata antyislamską.
Ale że islam zagrozeniem jest to prawda najprawdziwsza. Na szczescie w Polsce islamistów prawie ze nie ma do tego nie pojawia sie bo nie maja po co do nas jechac bo u nas bezrobocie i nedza dla swoich obywateli a co dopiero dla jakichs islamistów.
Choc tecze na placu zbawiciela mogliby od niechcena wysadzic raz na zawsze. ;)
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Lewakoterroryzm

przez carlosbueno 22 mar 2015, 19:26
Arasha, Za komuny w ogóle nie było bezrobocia z definicji. Jednym się żyło gorzej innym lepiej niż teraz ale były mniejsze dysproporcje w dochodach niż dzisiaj a duże rozwarstwienie to źródło niezadowolenia społecznego mimo że np za komuny za przeciętna pensję można było kupić 2-3 razy mniej rzeczy.

Ja nie zauważam w Polsce lewakoterorzymu, a na pewno nie na taką skalę jako katoterroryzmu który objawia się na w pół przymusową religią w szkole i obecnością kleru na każdej uroczystości państwowej.

-- 22 mar 2015, 19:28 --

Choc tecze na placu zbawiciela mogliby od niechcena wysadzic raz na zawsze. ;)
już wolałbym z dwojga złego kopulujących publicznie gejów niż kobiety w burkach i blokujących ruch modłami muslimów.
Największy Forumowy Maruda

Lewakoterroryzm

przez Hans 22 mar 2015, 19:28
Islamistów w Polsce nie ma, ale jest prężnie działająca banderowska V kolumna, która swoje macki rozpostarła od polityki, poprzez media, aż do biznesu. I z uwagi na polityczną poprawność oraz kierowanie się mitem Giedroycia, nie można nic na nich powiedzieć. Aż dziw bierze, że ostatnio Miller się wypowiedział, że polski rząd powinien coś zrobić w związku z narastająca na Ukrainie falą nacjonalizmu.
Feed your head
Feed your head

Sortuj wg