Przez nerwicę sypie się mój związek..

Hasiok.

przez ewa123 12 maja 2011, 17:27
2 lata....to krótko....z czasem będzie Ci coraz trudniej to zrobić...
ewa123

przez Asia2002 12 maja 2011, 17:30
Jak na mój i jego wiek 2 lata to dosc dlugi okres czasu.. Każda chwila razem spędzona,codzienne widywanie się.. wspolne plany na przyszłość.. było tak pięknie! mi to ciągle siedzi w głowie! :(
Ostatnio edytowano 12 maja 2011, 17:31 przez Asia2002, łącznie edytowano 1 raz
Asia2002

przez ewa123 12 maja 2011, 17:30
szacunek to podstawa....jeśli on już takie gatki Ci robi....to strach się bać....wierz mi...

-- 12 maja 2011, 17:33 --

na początku jest zawsze pięknie....wspólne plany....marzenia...ale życie jest zupełnie inne....
ewa123

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Asia2002 12 maja 2011, 17:33
Wiem Ewo... Ale też jest człowiekiem.. i kończy mu się cierpliwość... jeśli chodzi o szacunek to czasami zapominam co to takiego... żadko tego doświadczam.
Asia2002

przez ewa123 12 maja 2011, 17:37
Nie broń go,bo to człowiek myślący i wie co robi....Jeśli już sie tak zachowuje,to utnij tę znajomośc sama....nie katuj się....
ewa123

przez Asia2002 12 maja 2011, 17:42
Myślący owszem ale ja juz w przeciągu miesiąca robię setna awanturę... :( Szkoda mi tak to wszystko zostawić.. Watpie że dam radę sama żyć.. Oprócz nerwicy mam także epizody depresyjne i ciężko mi jest samej ze sobą.. Obydwoje jesteśmy dobrymi ludzmi tylko trochę puszczają mi i jemu nerwy.. Myślałam że on juz dawno mnie zostawi..
Asia2002

przez ewa123 12 maja 2011, 17:44
Kiedy ja nie mogłam...mój mąż sprzątał,gotował ,prał,woził mnie po lekarzach,nawet nie wspomnę o myciu,chodził do pracy....jestem szczęściarą z jednej strony....dlatego mam porównanie....zadaj sobie pytanie czy on jest zdolny dla Ciebie się podobnie poświęcic...?Według mnie serio nie warto się łudzić....
ewa123

przez Sean1 12 maja 2011, 17:47
I teraz właśnie wyszło jaki jest naprawdę - jakby był taki super to byłby zaakceptował twoją chorobę i cię wspierał, a on robi odwrotnie. Obojętny mu jest związek jak twierdzi... więc powinnaś go zostawić, a ew. jak stwierdzi że chce wrócić i że żałuje swojego zachowania możesz pomyśleć nad daniem drugiej szansy. Choć lepiej żebyś otworzyła oczy i spojrzała na świat dookoła - jest wielu wartościowych ludzi, a ty zamykasz się tkwiąc w związku z jakimś bucem i pogrążasz się jeszcze bardziej. Tkwij sobie dalej jeśli odpowiada ci takie traktowanie, ale nic z tego dobrego nie wyniknie, aż w końcu on cię może zostawi i wtedy dopiero ci będzie ciężko...

przez Asia2002 12 maja 2011, 17:48
Ehhhhhhhhh. Nie wiem tego ... Mam ochotę się pochlastać..
Asia2002

przez buu 12 maja 2011, 17:51
Asia2002, nikt za nas nie wyjdzie z tego, powinnaś pomyśleć o sobie, nie chcesz się leczyć? Problemy z partnerem nie są przyczyną.

Ta poświęcić dla nas. A co my jesteśmy w stanie poświęcić dla nich? Też jesteśmy partnerami. Jesteśmy chociaż w stanie dla nich walczyć ze swoimi słabościami? Nie przeginajmy w drugą stronę :roll: Ja osobiście nie chcę poświęcenia, chce wsparcia
Ostatnio edytowano 12 maja 2011, 17:54 przez buu, łącznie edytowano 1 raz
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez Asia2002 12 maja 2011, 17:53
Sean1, a może tak powiedział w nerwach,specjalnie żeby mnie zranić? Jest wielu wartościowych ludzi ale ja nie mam styczności z nikim takim.. Nie mam przyjaciół,nie wychodzę nigdzie z domu.. Nie pracuję.. Wcale nie jest mi łatwo patrząc jak bliska mi osoba mnie tak traktuję.. Czuję się jak śmieć czasami. Ale to on uważa że powinnam nad soba panować.. i wini mnie za to że czasami się nie udaję. I chyba nie chce tak na prawdę tego zrozumieć.. że to jest choroba.. przecież ja nie prosiłam P.Boga żeby mi to dał.. a mój facet uważa że sama się w to wciągnełam.

-- 12 maja 2011, 16:54 --

buu, chciałabym.. ale jak już jego nie będzie to wolę się tak męczyć. może prędzej umrę.
Asia2002

przez ewa123 12 maja 2011, 17:58
Sama musisz zdecydować,ale sama wiesz dobrze,że to i tak nie ma sensu,tylko boisz się samotności....a sama już jesteś....inaczej, by Cie tu nie było.......Obudź się....
ewa123

przez Asia2002 12 maja 2011, 18:01
Moje serce pękło w tej chwili.
Asia2002

przez buu 12 maja 2011, 18:02
Asia2002, z nim nie jest Ci dobrze, bez niego też. Coś trzeba wybrać.
Dalej nie rozumiem w czym Ci to przeszkadza by podjąć leczenie jeśli mówisz, że chcesz
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

Sortuj wg