Leczenie niekonwencjonalne

Hasiok.

Leczenie niekonwencjonalne

przez Bodhisatwa 26 sie 2010, 15:12
Wysyłam dwa lecznicze wisiorki z Buddą .Ich cena to 21 zł razem z wysyłką. Jeśli ktoś pozna jego wartość leczniczą i mógłby wybierać między statkiem kosmicznym , a wisiorkiem to wybierze wisiorek. Trzeba nosić wisior najmniej rok ,aby odczuć leczenie. Zapobiega on powstawaniu wszystkich chorób u osób zdrowych. Osoby ciężko chore mogą jedynie poprzez noszenie wisiorka diagnozować stan zdrowia. Zostaje przez niego chyba odmładzany , dlatego ze moje siwe włosy są zastępowane takimi jakie miałem w młodości.Jego próby leczenia są odczuwalne też przez to że śnią się sny. Gdy śnią się sny często i są ładne to diagnoza jest pomyślna. Jeśli chcesz kupić wisiorek musisz napisać lis do mnie na adres [nospam] Kiedy napiszesz że chcesz kupić ja umieszczę ogłoszenie na Allegro i podam Ci do niego link. Twoje opinie na Allegro o leczeniu wisiorkiem proszę umieszczać po rocznym noszeniu wisiorka. Niżej podaję linki .Przglądając owe linki wnikliwie i analizując ich zawartość można uwierzyć w leczniczą moc. Samo to że w piosenkach obcojęzycznych wczarowuja się słowa polskie o tym ze ja leczę jest chyba stuprocentowym dowodem na to.Najlepszym linkiem do werfikacji jest pierwszy link.

Re: Leczenie niekonwencjonalne

przez eligojot 26 sie 2010, 15:20
Litości!
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Re: Leczenie niekonwencjonalne

przez linka 26 sie 2010, 15:27
Bodhisatwa, radzę ci najpierw samemu ponosić ten wisiorek...może cię uzdrowi.... :roll:
KOSZ!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg