Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Bodhisatwa

Leczenie niekonwencjonalne

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłam dwa lecznicze wisiorki z Buddą .Ich cena to 21 zł razem z wysyłką. Jeśli ktoś pozna jego wartość leczniczą i mógłby wybierać między statkiem kosmicznym , a wisiorkiem to wybierze wisiorek. Trzeba nosić wisior najmniej rok ,aby odczuć leczenie. Zapobiega on powstawaniu wszystkich chorób u osób zdrowych. Osoby ciężko chore mogą jedynie poprzez noszenie wisiorka diagnozować stan zdrowia. Zostaje przez niego chyba odmładzany , dlatego ze moje siwe włosy są zastępowane takimi jakie miałem w młodości.Jego próby leczenia są odczuwalne też przez to że śnią się sny. Gdy śnią się sny często i są ładne to diagnoza jest pomyślna. Jeśli chcesz kupić wisiorek musisz napisać lis do mnie na adres [nospam] Kiedy napiszesz że chcesz kupić ja umieszczę ogłoszenie na Allegro i podam Ci do niego link. Twoje opinie na Allegro o leczeniu wisiorkiem proszę umieszczać po rocznym noszeniu wisiorka. Niżej podaję linki .Przglądając owe linki wnikliwie i analizując ich zawartość można uwierzyć w leczniczą moc. Samo to że w piosenkach obcojęzycznych wczarowuja się słowa polskie o tym ze ja leczę jest chyba stuprocentowym dowodem na to.Najlepszym linkiem do werfikacji jest pierwszy link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bodhisatwa, radzę ci najpierw samemu ponosić ten wisiorek...może cię uzdrowi.... :roll:

KOSZ!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi