Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leczę wisiorkiem z Buddą.


Bodhisatwa

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłam dwa lecznicze wisiorki z Buddą .Ich cena to 21 zł razem z wysyłką. Jeśli ktoś pozna jego wartość leczniczą i mógłby wybierać między statkiem kosmicznym , a wisiorkiem to wybierze wisiorek. Trzeba nosić wisior najmniej rok ,aby odczuć leczenie. Zapobiega on powstawaniu wszystkich chorób u osób zdrowych. Osoby ciężko chore mogą jedynie poprzez noszenie wisiorka diagnozować stan zdrowia.Dzięki niemu chyba odmładzam się bo siwe włosy powoli zastępowane są takimi jakie miałem w młodości. Jego próby leczenia są odczuwalne prze to że śnią się sny. Gdy śnią się sny często i są ładne to diagnoza jest pomyślna. Jeśli chcesz kupić wisiorek musisz napisać lis do mnie na adres xxx Kiedy napiszesz że chcesz kupić ja umieszczę ogłoszenie na Allegro i podam Ci do niego link. Twoje opinie na Allegro o leczeniu wisiorkiem proszę umieszczać po rocznym noszeniu wisiorka.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też śnią się sny. Po lekach. Są zryte jak cholera! Chyba wymienię moje SSRI na wisiorek, może chociaż sny mi się poprawią :roll:

 

;)

 

p.s. A swoją drogą to brzmi jak 'lecznicze plastry na stopy wyciągające z organizmu toksyny- jak są czarne jesteś chory'. :pirate:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×