Leczę wisiorkiem z Buddą.

Hasiok.

Leczę wisiorkiem z Buddą.

przez Bodhisatwa 20 sie 2010, 16:48
Wysyłam dwa lecznicze wisiorki z Buddą .Ich cena to 21 zł razem z wysyłką. Jeśli ktoś pozna jego wartość leczniczą i mógłby wybierać między statkiem kosmicznym , a wisiorkiem to wybierze wisiorek. Trzeba nosić wisior najmniej rok ,aby odczuć leczenie. Zapobiega on powstawaniu wszystkich chorób u osób zdrowych. Osoby ciężko chore mogą jedynie poprzez noszenie wisiorka diagnozować stan zdrowia.Dzięki niemu chyba odmładzam się bo siwe włosy powoli zastępowane są takimi jakie miałem w młodości. Jego próby leczenia są odczuwalne prze to że śnią się sny. Gdy śnią się sny często i są ładne to diagnoza jest pomyślna. Jeśli chcesz kupić wisiorek musisz napisać lis do mnie na adres xxx Kiedy napiszesz że chcesz kupić ja umieszczę ogłoszenie na Allegro i podam Ci do niego link. Twoje opinie na Allegro o leczeniu wisiorkiem proszę umieszczać po rocznym noszeniu wisiorka.
Ostatnio edytowano 20 sie 2010, 17:25 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam ląduje w koszu! To nie jest miejsce na reklamę!

Re: Leczę wisiorkiem z Buddą.

przez Roberrrto 20 sie 2010, 17:02
O Jezusie, jakie cuda :mrgreen:
Roberrrto

przez Korba 20 sie 2010, 17:02
ja tam bym wolała podróż statkiem kosmicznym...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 20 sie 2010, 17:21
Mi też śnią się sny. Po lekach. Są zryte jak cholera! Chyba wymienię moje SSRI na wisiorek, może chociaż sny mi się poprawią :roll:

;)

p.s. A swoją drogą to brzmi jak 'lecznicze plastry na stopy wyciągające z organizmu toksyny- jak są czarne jesteś chory'. :pirate: ;)
Magdaa

Sortuj wg