mam doła!

Hasiok.

przez roccola 14 lut 2006, 09:55
Zycia z nerwicą to zycie rytmem fali...Raz sie wznosimy czujemy sie silni jestesmy przekonani ze juz prawie pokonałysmy nerwice...a tu nagle w dóóółłłł załamka...i wiesz co jedyne co nas ratuje to własnie wiedza o tej fali ...ze jak jestesmy na dole to przeczekajmy to cierpliwie ...niedługo fala sie wzniesie i będziemy na górze...a stamtąd :D wszystko wydaje sie piękniejsze i łatwiejsze...

przez Aniolek_74 14 lut 2006, 10:13
ech... ale ja juz chce zeby byla ta fala wzniesienia....

przez reirei 14 lut 2006, 12:36
DarkAngal - Witam!!! :lol: :lol: :lol:
Nie martwcie się, humor mi już powrócił, a wiadomo - jak psychika silna to mnie czołgiem nie rozjadą nawet. Byłem u chirurga, na razie nie chce mnie ciąć (i dobrze), dostałem jakieś syropy, tabletki.. i czopki na krzepnięcie ;). Troche boje się depresji, znam tą chorobę nawet za dobrze i nie mam ochoty tego jeszcze raz przechodzić, ale to tylko wstępna diagnoza, wydaje mi się że jest ok. Jedynie z łaknieniem ogromny problem, do 1 kanapeczki dziennie musze się zmuszać, a i tak wszystko zwracam. Ale bedzie ok. Najważniejsze wyciągnąć wnoski i postanowienia.
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patrycja 15 lut 2006, 12:21
reirei! jeny pęknięcie jelita??? Ale jak to? Napisz dokładnie,bo umrę z ciekawości (sorki za wścibskość) pierwszy raz słyszę o tym i muszę się dowiedzieć :D :D :D :D
nie graj, nie udawaj, nie popisuj się,nie wstydż się siebie!

przez roccola 15 lut 2006, 12:45
Boze to straszne kiedy człowiek sie tak sypie...Ile masz lat reirei jesli mogę spytac?

przez reirei 15 lut 2006, 12:45
masz na pw

przez reirei 15 lut 2006, 12:46
możesz spytać ;) - 20 8)

przez roccola 15 lut 2006, 12:55
qrwa...jestes młody..Skad to dziadostwo sie bierze?dllaczego organizm sie tak sypie w młodym wieku?

przez Patrycja 15 lut 2006, 13:38
chciałabym żeby się okazało,że to "tylko" pęknięte jelito zatruwa nasz organizm i z tad biorą się nasze "psychiczne" dolegliwości. operacja i pyk po problemie. ale niestety to nerwica powoduje inne choroby,a nie inna fizyczna dolegliwosc powoduje nerwicę :( Mogłabym być chora na cokolwiek byle byłoby to fizyczne łatwe do zdiagnozowania,a nie tak męczące i tajemnicze jak te moje "psychozy".Już się ucieszyłam,że może ja też mam pęknięte jelito ;)

przez roccola 15 lut 2006, 15:06
Niektórzy czują silną potrzebę izolacji nie maja ochty na kontakty ze znajomymi..a o przyjaciół trudno

przez reirei 15 lut 2006, 15:08
Patrycja napisał(a):Już się ucieszyłam,że może ja też mam pęknięte jelito ;)
Nic tylko sie cieszyć jak ci krew z ****y cieknie :evil:

BANDA WKRĘCACZY!!!!

przez Patrycja 17 lut 2006, 14:08
Tak bym się cieszyła gdyby mi krew ciekła z dupy(jak to pięknie określiłeś) bo przynajmniej moja rodzina uwierzyła by mi że cierpie,bo przynajmniej nie byłabym sama i miała wsparcie gdy nie mam siły żyć. TO moje osobiste zdanie: CIESZYŁA BYM SIE BARDZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! acha i nie obrazaj innych jak jestes na mnie zły i uważasz ,że sobie wkręcam. moze i sobie wkręcam nie twój interes. Ci ludzie podobnie jak Ty,jak ja cierpią,a Ciebie nikt nie nazywa żle i nikt zapewniam Cię nie ma tu złych intencji. A juz w szczególnosci moich wypowiedzi nie musisz odbierać jako ataków. Moje opinie i wypowiedzi dotyczą wyłacznie mnie samej nikogo nie oceniam,ani nie podsumowuje,i ironicznie nie komentuje,bo nie mam do tego prawa. i prosze cię o to samo!

przez reirei 17 lut 2006, 18:10
Patrycja napisał(a):Ci ludzie podobnie jak Ty,jak ja cierpią,a Ciebie nikt nie nazywa żle i nikt zapewniam Cię nie ma tu złych intencji. A juz w szczególnosci moich wypowiedzi nie musisz odbierać jako ataków. Moje opinie i wypowiedzi dotyczą wyłacznie mnie samej nikogo nie oceniam,ani nie podsumowuje,i ironicznie nie komentuje
Te słowa są do ciebie

Sortuj wg