Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Monar 09 sie 2013, 20:36
Marcin20.04, ja tydzień temu byłam w autobusie i pewna dziewczyna podeszła do kierowcy po bilet i nie chciał jej sprzedać, bo miała zapłacić w samych drobniakach... to wyjęłam bilet z portfela i jej sprzedałam, już nawet nie licząc. czasem trzeba okazać serce, ten kierowca nie powinien się tak zachować. :roll: a mi poprawiła radość tamta sytuacja, bo wiem, że te serce okazałam ja. :D

ps. ja też nie lubię kupować biletów u kierowcy, prawie nigdy tego nie robię, a jak muszę, to proszę o to kogoś, z kim właśnie jestem :P
Ostatnio edytowano 09 sie 2013, 20:37 przez Monar, łącznie edytowano 1 raz

przez Auman 09 sie 2013, 20:37
kafka napisał(a):
Że wreszcie odważyłem się poprosić kierowcę w autobusie o bilet.

no bez kitu, myślałam, że tylko ja mam z tym problemy

Nie, ja też. Wolałem jeździć bez biletu, bo jak bym się zdecydował kupić bilet, to konfrontacja z kierowcą była by nieunikniona, a przed kanarami może udało by mi się uciec tak jak ostatnio.

-- 09 sie 2013, 20:38 --

Monar napisał(a):Marcin20.04, ja tydzień temu byłam w autobusie i pewna dziewczyna podeszła do kierowcy po bilet i nie chciał jej sprzedać, bo miała zapłacić w samych drobniakach... to wyjęłam bilet z portfela i jej sprzedałam, już nawet nie licząc. czasem trzeba okazać serce, ten kierowca nie powinien się tak zachować. :roll: a mi poprawiła radość tamta sytuacja, bo wiem, że te serce okazałam ja. :D

ps. ja też nie lubię kupować biletów u kierowcy, prawie nigdy tego nie robię, a jak muszę, to proszę o to kogoś, z kim właśnie jestem :P

Według mnie dobrze zrobiłaś. A kierowca zachował się jak burak.
Auman

przez kafka 09 sie 2013, 20:39
Wolałem jeździć bez biletu

a nie, to aż tak to nie mam, po prostu wolę kupić wcześniej a kiosku lub automacie
a jak z byłym jeździłam to zawsze go prosiłam o kupowanie u kierowcy
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 09 sie 2013, 20:41
Niektórzy kierowcy nie chcą sprzedawać biletu, jak się nie ma zgodnych.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Auman 09 sie 2013, 20:42
kafka napisał(a):
Wolałem jeździć bez biletu

a nie, to aż tak to nie mam, po prostu wolę kupić wcześniej a kiosku lub automacie
a jak z byłym jeździłam to zawsze go prosiłam o kupowanie u kierowcy

Z osobą w kiosku też wolałem się nie konfrontować. A co do automatów, to u mnie czegoś takiego nie ma. Jak przyjeżdżam do Warszawy to tam bez problemu kupuję bilet w automacie.
Auman

przez Monar 09 sie 2013, 20:44
Marcin20.04, Ty to jesteś agent, uciekać przed kanarami, masz jaja :lol: Ja bym nie dała rady :P

przez amelia83 09 sie 2013, 20:46
mark123 napisał(a):Niektórzy kierowcy nie chcą sprzedawać biletu, jak się nie ma zgodnych.

tez sie z takim kierowca jakis czas temu spotkałam, miałam 20zł i nie chciał sprzedać, to pojechałam bez, bo co miałam zrobić
Ostatnio edytowano 09 sie 2013, 20:46 przez amelia83, łącznie edytowano 1 raz
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Auman 09 sie 2013, 20:46
Monar napisał(a):Marcin20.04, Ty to jesteś agent, uciekać przed kanarami, masz jaja :lol: Ja bym nie dała rady :P

To wydawała mi się bezpieczniejsza opcja niż kupienie biletu u kierowcy.
Auman

przez kafka 09 sie 2013, 20:49
to pojechałam bez, bo co miałam zrobić

no tak, bo jak już się jest w środku to nie bardzo jest co zrobić, wysiadać? jeśli jedzie się np do pracy i nie chce się spóźnić to bez sensu
kafka

przez mark123 09 sie 2013, 20:53
amelia83 napisał(a):
mark123 napisał(a):Niektórzy kierowcy nie chcą sprzedawać biletu, jak się nie ma zgodnych.

tez sie z takim kierowca jakis czas temu spotkałam, miałam 20zł i nie chciał sprzedać, to pojechałam bez, bo co miałam zrobić

Mnie kiedyś nie chciał sprzedać, gdy miałem 5 zł i musiałem wysiąść. Miałem ochotę się zapaść pod ziemię ze wstydu.
Pojechałem potem następnym i tam kierowca wydał mi reszte.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez amelia83 09 sie 2013, 20:55
kafka, tak, do pracy jechałam,
ja bym uciekać przed kanarami nie umiała, raz kanarowi dałam 10 zł wziął-nie miałam biletu więcej mu nie dałam ściemniałam ze potrzebuje w końcu zjechało na 10 :mrgreen:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Monar 09 sie 2013, 20:55
kafka napisał(a):
to pojechałam bez, bo co miałam zrobić

no tak, bo jak już się jest w środku to nie bardzo jest co zrobić, wysiadać? jeśli jedzie się np do pracy i nie chce się spóźnić to bez sensu

tamten kierowca o którym wspomniałam, kazał dziewczynie wysiąść... chamstwo.
chciałam zwrócić mu uwagę, ale... stwierdziłam, że to i tak nic nie da, zmienić go nie zmienię, a dziewczynie pomóc mogę.

przez mark123 09 sie 2013, 20:57
Ja kanarów nie lubię, stresują mnie. Nawet, gdy im pokazuję bilet, to czuję, że mogą mnie za coś ukarać. Nie miałem żadnej złej przygody z nimi, no ale tak mam.

przez Monar 09 sie 2013, 20:57
amelia83, miał lepkie rączki :D

-- 09 sie 2013, 20:57 --

mark123 napisał(a):Ja kanarów nie lubię, stresują mnie. Nawet, gdy im pokazuję bilet, to czuję, że mogą mnie za coś ukarać. Nie miałem żadnej złej przygody z nimi, no ale tak mam.

a żebyś wiedział, kiedyś się przyczepili, że było krzywo skasowane i nie widać kodu, ale co mnie to? nie moja wina, że kasownik źle skasował bilet :/

Sortuj wg